Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je dobra no fakt dekdi mi zavolej ja se ti ozvu jo
  • OMG je to jen můj názor!!!!!! *16*
  • Jako ona ještě neměla žádného chlapa?? To je teda něco,protože jak tak vidím v jejich klipech ten zadek jak natřásá :// Hmm čekala bych hordu chlapů jinak mám od tebe nejraději písničku : Anaconda *3*
  • Někdy je perfektni a někdy fakt pitoma nelibisemi vubec jenom v parukach inak je fajn jako ne ve zlem ale někdy je hezka jako nezlobtese ale fakt opravdu
  • Nicki....všetko najlepšie k tvojím 32 narodkám <3 *14* budes vždy moja najoblubenejšia repperka a speváčka <3 :3 *14*
  • Nicki je uzasna raperka a dost dobrá zpevacka s originální image a stylem videoklipů nemá chybu!!! vzdy ji budu fandit a poslouchat jeji pisnicky!!!!
  • vše nej *4*
  • KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Nicki Minaj je absoulutně PŘÍŠERNÁ!!! OMG!!! Jen se podivejte jak kopíruje Gagu a Rihannu! *16* No to že kopčí Rihannu je mi vcelku jedno, ale Gagu to mě už vadí *16* *16*
    • Verů nechci tě urazit ale dokázala jsi něco ty?Jen se ptám a neříkám že jsem něco dokázala já.
    • Kopnout tě do hlavy,je málo!

      Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo! - 13.05.2011 08:48 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5
      Nicki Minaj v žádnem případě nikoho nekopíruje v roce 2008 podepsala smlouvu,a oni ji proslavili jako panenku Babrbie..Mám pocit že v roce 2008 Lady Gaga nebyla ještě tak známa,a Rihanna také někoho nekopíruje.Vem si že Móda,každý chce být oblékán podle poslední módy,to jsou teda také kopírky.Di si to radči první srovnat v hlavě a naučit se pořádně anglicky než si na youtube.com budeš v angličtině pouštět nějaký rozhovory o tom jestli chce být další Lady Gagou. Protože ona má uplně jiný styl a to že má stejný boty,nemusí byt pravda jiný návrháři ale stejný styl.Nikdy jsi v magazínu neviděla dvě osobnosti který měli stejný šaty a měla jsi rozhodnout které to sluší více?
      • Umíš taky něco lepšího než znova zkopírovat ten samej komentář??!!!...To ti na něj mám jako ZNOVA stejně odpovídat????.....................
        • *Jméno:Verů
    • gagagirl

      Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

      Ahoj!! Ona nikoho nekopíruje !! Má svůj styl !! *4* *4* Nicky je skvělá zpěvačka ,má obrovskej talent . Ty snad zpíváš líp než , že si tak dovoluješ ?? *16*
      • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

        Ježiš promin že jsem si dovolila říct svůj názor. Já myslela že fandíš Lady Gaga a tak že se nebudeš zastávat Nicki...
      • gagagirl

        Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

        Mám tam chybu měla to být věta : Ty snad zpíváš líb než ona , že si tak dovoluješ ?
    • vezuna

      Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

      *15* *15* je pravda, že kopírovala, ale jenom na začátku svojí kariéry (v roce 2008 a 2009) a to kopírovala lil' kim!!!! s gagou a rihannou jí vůbec nesrovnávej tyhle dvě nekopíruje ani nikdy nekopírovala.... by mě zajmalo, kde jsi to sebrala *10* *7*
      během minulýho roku se z ní stal originál *5* souhlasim s vezunou nicki je nejlepší!!! je to moje nejoblíbenější rapperka a zpěvačka. Miluji její styl..... Nicki je prostě největší frajerka kterou znám!!! she's the baddest bitch!! *1*
      • Vždyť ty jsi Vezuna.
        • vezuna
          No jo... takhle to dopadá, když máte na osobnostech několik profilů a pak se chcete samy podpořit :D :D :D
      • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

        To byl jen můj osobní názor na Nicki..Řekla bych že každej má přece právo mít vlastní názor, navíc stačí se na ní podívat a je vidět že její kostýmy, paruky i nalepovací řasy někoho dost připomínaj..Sama řikala že má ráda Lady Gaga a v jednom rozhovoru se jí zeptali jestli nechce bejt další Lady Gaga jak se jí podobá..Na obalu jejího nového céda jak tam má ty růžový boty tak takový má Gaga v černym..Nechci se hádat, ale ty kostýmy, extravagance, to je přece Lady Gaga, a prostě mi příde že ty kostýmy Nicki Minaj, nebo blondatý paruky Nicki Minaj se podobaj Lady Gaga..Můj názor..
    • Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

      psimtě ty nemáš talent ty kopírko!! když se ti Nicki nelíbí cpi si to nškomu jinýmu a né těm který jí maj rádi.. :p .. fkt tyhle lidi maj asi IQ rostoucí trávy.. :p seš výmaz.. ;)*
      • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

        Si myslíš žes mě tímhle jako setřela??!!!!! =DDDDD No to se hodně pleteš!!! =DDDD Ty máš IQ NULA!!! A je vidět že ani nic pořádnýho napsat neumíš ty kurvo. =DDD Seš mi pro smích, nemá cenu se s tebou zdržovat =DD
        • Re: Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

          to si řekla mě ty kr.... nevim jak můžeš být tak blbá nebo co!chápu každý má svůj názor ale nezhnusuj to ostatním!!!a jestli si myslíš že jsi můžeš něco takového dovolovat protože máš nos větčí něž obličej! tak to tose mílíš mě nikdo nebude kazit tímto náladu ani nikomu jinýmu ne!!!!!!!!
          • Když může mít každej svůj názor tak se do toho mýho laskavě neser, nebo mě donutíš abych napsala svůj názor na tebe a to radši nechtěj vidět *3*
      • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

        Mohla by ses ty trapko do mě přestat s*át?!!! To si jako nemůžu říct svůj názor?!! Je to problém?!!!!! Já bych řekla že KAŽDEJ si může říst vlastní názor tak laskavě sklapni! Já jen vidim ty její paruky, umělý řasy, kostýmy, tohle všecko opakuje po Gaga a dokonce v jednom rozhovoru se jí ptali jestli nechce bejt další Lady Gaga jak se jí podobá...Copak to nevidíte? Neříkám že neni dobrá rapperka, to je, jen řikám že trošku opakuje stylem po Gaga. Třeba na obálce jejího alba jak má ty růžový boty tak ty má Gaga v černym..Jen sem si řekla svůj názor a ty mě tady div neukamenuješ!!
        • Re: Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

          tak je asi její vzor ty .........!!!!!!já mám taky za vzor Lady Gaga
  • Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

    Nicki Minaj v žádnem případě nikoho nekopíruje v roce 2008 podepsala smlouvu,a oni ji proslavili jako panenku Babrbie..Mám pocit že v roce 2008 Lady Gaga nebyla ještě tak známa,a Rihanna také někoho nekopíruje.Vem si že M´da,každý chce být oblékán podle poslední módy,to jsou teda také kopírky.Di si to radči první srovnat v hlavě a naučit se pořádně anglicky než si na youtube.com budeš v angličtině pouštět nějaký rozhovory o tom jestli chce být další Lady Gagou. Protože ona má uplně jiný styl a to že má stejný boty,nemusí byt pravda jiný návrháři ale stejný styl.Nikdy jsi v magazínu neviděla dvě osobnosti který měli stejný šaty a měla jsi rozhodnout které to sluší více?
    • Re: Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

      naprosto s tebou souhlasím Nicki je dobrá
    • Re: Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

      Za prvý mě vůbec neznáš, nevíš jak mluvim anglicky, nevíš jaká jsem a vlastně o mě nevíš vůbec nic. Je vidět že budeš fanynka Nicki Minaj když jí takhle hájíš a mě málem ukamenuješ kvůli mýmu komentáři.. Proč prostě nenecháš lidi prosadit svůj názor??? Proč mě hned nadáváš a řikáš takový kraviny?? Copak jsem nadávala TOBĚ??!!! NE! BYLO TO NA NÍ TAK PROČ MĚ VŮBEC NADÁVÁŠ???? Pak je vidět jak jsi TY inteligentní...Já Lady Gaga znám moc dobře, a tak hned vidim KDO jí kopíruje!!!! A anglicky umim TAKY dobře! A blbá nejsem, nikdy jsi mě neviděla, takže podle jednoho komentu tohle o mě říkat nemůžeš. Jo a já dělám chytrou??? To spíš ty ne??!! Jen nedokážeš uznat jiné názory a pravdu!!! A moc dobře rozumim tomu jaká je Nicki kopírka!! Řekni mi co je na ní dobrý! Ona nemá svůj styl!!! Kopíruje Gagu!!!! Katy Perry má svůj styl, Lady Gaga, Rihanna, ale Nicki ne! Už to pochop, což se stejně nestane ale aspon se neser do mě a mých názorů! Bud tak laskavá!
      • Já nevim, jak vy, ale já s Veruu souhlasím.. Asi mě teď ukamenujete, ale je to prostě náš názor.. Nezměníte nám ho.. nebo aspoň mě ne..! Lady gaga má jedinečnej styl, díky kterému je známá po celém světě..
        • A co Nicki? x)
      • jasně že je fanynka nicki minaj tohle je její stranka trubko!! a pokud tady chceš řikat jaka je nicki kopírka tak di zase šílet k plakátu lady gagy!!!! *1* *16*
      • ilja1996

        Re: Re: Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

        Ty seš fakt blbá.Nicki má nádherný hlas,nikdy sem nicki neviděl že by mněla něco podobnýho co Gaga je prostě ubohá a snaží se furt aby se o ní psalo.
        • Sám seš blbej. Myslíš nádherně počítačovej?!!.. A pokud jsi nikdy neviděl že by měla něco podobnýho co Gaga tak to jsi zřejmě sprominutím pěkně zaslepenej Nicki Minaj že to prostě nevidíš.. N. Minaj už měla tolik outfitů a účesů, bot,..co bylo velmi podobné těm Lady Gaga.
        • ilja1996

          Re: Re: Re: Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

          Gaga je trapná.Nicki krásná.
  • NICKI=KOPÍRKA

    Je to ubohá trapka
    • Ty nejsi slavný/slavná, tak sklapni:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit