Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No,má fakt super písničky... melodický a prostě wow! Ale jinak... no já teda nwm,ale je taková až moc odvážná (nebo nevím,jak jinak to mám říct) *15*
    I v těch videoklipech... Nový videoklip ANACONDA si fakt nemůžu pustit na veřejnosti....
    ps. Možná že mi teď budete psát,jak je úžasná a proč jí pomlouvám,že mi do toho nic není...ale mě to nevadí...každý má svůj názor a to je fajn... *3*
  • nicki je podle me stokrat lepši nez lady gaga *14*
    • Každá má jiný styl hudby a obě jsou talentované a skvělé umělkyně.
      • spíš jsou obě talentované nechutné prostitutky
    • Každá je úplně jiná ty kravko *2*
  • Nicki si super a vždy budeš.Fakt dobre rapuješ ale aj krásne spievaš kuknite si tento videoklip http://www.youtube.com/watch?v=YVw7eJ0vGfM Nicki si BEST *14* *14* *14* *14* *5* *1* *2* *15* *3* *4* *15* *2* *4* *5*
  • bože hadate se tady jako děcka a ty co tady píšou že lady gagu znaj moc dobře :D je to vaše máma nebo babička ?? jestly si myslíte že když jí rok posloucháte tak že jí znate tak to ste teda ubozí fakani !!
    • komu tady říkáš fakani! *16* a vůbec obě jsou zkvělí mají pěkný hlas obě a není mezi jimi velký rozdíl možná že lady gaga zpívá dýl než Nicki
      • řikam fakani protože se tady hadate jako děti oni sou uplně jiný!!! a oni se tady hadaj kuli pitomostem jako nicky je taky trochu *ulítklá* no a co????každej ma jinej styl ;) :////
  • velmi pekne spieva nacki ale je taka skor repperka nez spevacka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *1* *1* *6* *5* *4* *4* *3* *15* *2* *1* *16* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* :D :* :O :)
  • Emilidzex
    Vše nejlepší Nicki Jsi má nej nej nej oblíbená zpěvačka a vždy budeš!! *14* *14*
  • Happy Brithday :) *3* *3*
  • Luky1987
    Ta profilovka s Nicki Minaj je moc dobrá
  • nicki je suprova hvezda je to jedna zmych nejoblibenejšim raperek nejlepši pisničku ma super bass *4* *3* *14*
  • Mám ráda Nicki Minaj protoze má svuj styl sice kopiruje jednu cinskou zpevacku,ale ona je libová :) Líbí se mi víc než Lady ta me prijde celkem nafoukaná ale at si je jaka chce byt :) zijeme preci jen jednou :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit