Přejít na výpis diskuzí

Nikol Švantnerová

OSOBNOST 3.4.2015 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost pěkná holka a je jako já z Jihu čech :D *4*
  • nepříjemný obličej....vypadá starší a nic příjemně ženského v ní nevidím....znám hezčí holky kolem sebe..téhle by si člověk na ulici všiml jen pro tu výšku....soutěže miss jsou o ničem...vemou pár holek které si myslí že jsou hezké ale všem tvrdí že platily za ošklivky a přihlásila je rodina *4* *1* potom řeknou něco ušlechtilého třeba o míru ,někdy se pokusí o předem nacvičený vtip,předvedou většinou nic moc plavky a šaty . Navíc mi přijdou že jsou si podobné....naposled vynikala ta s krátkým účesem....no v zahraničí je to přehlídka zubařsko- plastického umění pšíšerné.... *1* ale o to víc si člověk považuje přirozené krásy
    *14*
  • jsi hezka
  • Vážená paní Švantnerová,

    chtěla byste se vyjádřit k situaci na Miss World, kdy se snaží čínský režim zamezit kanadské Miss Anastasii Lin v účasti ve finále Miss Word.

    Více o tom naleznete zde: http://www.epochtimes.cz/2015111523034/Cina-se-snazi-zamezit-kanadske-Miss-Anastasii-Lin-ve-vstupu-do-finale-Miss-World.html

    Děkuji

    Milan Kajínek - Epoch Times ČR
  • Je ošklivá:))
  • Vždyť je úplně hnusná! Jak mohla vyhrát českou miss 2015 ? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *11* *11* *11* *11*
    • Protože se jmenuje jak já... kecám *3* ale hnusná není a je i docela dooost sympatická
    • Přesně *8* *8* *8* *8* *8* * *8* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vše nej!
  • Taky se mi nelíbí :( Tak třeba se mi líbily č.5 č.8 a č.10 a nakonec nevyhrály :( Jak jsem už psal za éry Zapletala a Miss ČR to bylo daleko lepší, než teď po dlouhé době té Bakalo-Maláčové :( Ať licenci na tuto soutěž dostane zase někdo normální a né porotci s perverzním vkusem... Sorry... Můj názor :( *10* *1* *9* *13* *16* *16*
    • pětka to vyhrála!
  • je ošklivá měla vyhrát 6
  • Je to hezká žena, ale nesympatická a příliš sebestředná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit