Přejít na výpis diskuzí

Oliver Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maggie555

    LOVE

    Miluju je!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    a sem hrozne nastvana na rowlingovou co jim v 7.dile provedla! *16* *5* *10* *13* *9* *9*
    • Re: LOVE

      Kdo by je neměl rád...
    • alficka

      Re: LOVE

      ja tyhle dvojcata taky zeru ale kdyz sem tu sedmicku cetla tak sem se rozbrecela pri frdovi smrti *8* *8*
      • Nějak tak no *13*. Kdyby se někdy hlasovalo o nejhorší/nejzbytečnější smrti tak by to určitě vyhrál Fred. Rowlingová to teda pěkně pohnojila *9*
    • Re: LOVE

      Ty jedna pošukaná kurwo!!!
      Já balím Jamese!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
      • Hmmm hodně štěstí *1* *2*
        • PS: to měla být reakce na Jane *15*
      • Re: Re: LOVE

        Tady je někdo hodně ubohej nebo mu táhne tak na 11let co? :D
      • aaalexa

        Re: Re: LOVE

        Bud tak hodná a klidni hormon nikdo na tebe neni zvědavej a asi velmi těžko balíž Jamese když je v Anglii.Všichni tady Jamese a Olivera povzbuzujem a hodně holek je do nich zabouchnutejch do tý věčiny počítám i sebe ale rozhodně tady nepředvádíme to co ty
    • mildaa

      Re: LOVE

      že jo, proč george nebude mít ucho a proč fred umře..... *10* *10* *10* strašný!!
  • jen pockejte co se snima obouma stane...

    ... v 7 dile hp... georg nebudu mit 1 ucho a fred zemre... *16*
  • super :)

    sú fakt úžasní obidvaja :)) a hlavne vo filme nemajú chybu tie ich vilomeniny :DD
  • Hustý kluci

    No fakt jsou to ouplně hustý klučinové v civilu sympoši a v potterovi no tak to snad ani komentovat dál nemusim, jsou nejlepší z celýho příběhu!!!
    • Re: Hustý kluci

      jo to jo
  • Oliver

    Oliver je super kluk *14* . Jsem *1* že zrovna James a Oliver hrajou Freda a George. Skvěle se na to hodí. Taky chci takový bráchy *9* !! Oliver má mooooc milej úsměv *4* !! (Btw, krásný jména - oba dva) *4*
    • Re: Oliver

      jo s tím úsměvem máš pravdu a ty oči mají oba takové...no je v nich vidět radost a taky, že nechcou nikomu ublížit. těma očima mě dostali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit