Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k filmu Nedodržený slib

    Drahý Ondřeji,
    našla jsem dnes upoutávku na film Nedodržený slib. Má prý v květnu dorazit do kin, moc se na něj těším. Věřím, že Vám přinese velkou slávu i v zahraničí, zasloužíte si to! Děkuji Vám za osobní statečnost s jakou připomínáte bolestnou tématiku holocaustu, stojím za Vámi a žehnám Vám.
  • vědomě žít

    Dnes jsme četla jak Ondřej V.kde si co si prohlásil...a mám ten samý názor jak řekl Jarda Dušek VLCI VLKŮM,pokud to chtějí lidi číst,tak at to lidi čtou...a navzájem si ubližují,jen lidi,kteří si umí vážit života a opravdového štěstí vědi,že jsou to jen výkřiky ubohých lidí,který nemají nic co by zděli a čím by prospěli této společnosti.Jediní herci,kteří mě opravdu ispurují je Jarda Dušek a Ondřej Vetchý,i když jsem o 20-30mladší naprasto s nimi souhalsím,jsou promě inspirací jak žít v pokoře a uctě k sobě samým...dáša
  • k4r0link4
    Pana Vetchého mám hrozně ráda a ráda bych získala autogram. Chtěla bych se zeptat, zda na něj někdo nemá kontakt... byla bych ráda, kdybyste se pak ozvali na e-mail: karca.vankova@seznam.cz.
    Mnohokrát děkuji :)
  • Pane Vetchý, to snad nemyslíte vážně. Taková demagogie, na jednu stranu
    opěvuje Ty, kteří bránili Čechy ve válkách, umírali proti nepřátelům našeho národa. A na druhou stranu chcete, abychom volili za českého presidenta člověka německé národnosti, příslušníka toho národa, který nám v historii nejvíce ubližoval. Také se už projevil, o co mu hlavně jde. O Čechy a české zájmy tedy rozhodně ne.
  • dobrý večer, věnujte se tomu co umíte, vykakejte se na politiku, neb do politiky jdou jen ty nejhorší. Navíc se nechci učit německou nebo rakouskou hymnu, ten druhej je taky ...
  • Dobrý den, teď jsem se dívala na pořad Uchem jehly.Musím říci Ondřeji,že jsem byla překvapená Vašimi názory ,a že můj názor na Vás se posunul o 180 stupňů. Vím,že je to asi jedno,ale jste pro mně ta pravá Celebrita.Díky za Vaše názory a Vás pohled na svět. Ještě jednou díky. *3*
  • ondra

    ondro,známe se a ani o tom nevíme,jsem tvá.zkus se někdy ozvat na můj mail,budeš překvapen,viděli jsme se a otestovali před několika lety,oběma se nám to líbilo a to hodně,škoda to zahodit.
    • Re: ondra

      Tak jste se otestovali a co jako? Ondrovi je to ouplně u p-dele. Víte koho všechno testoval? A jak se mu to líbilo? NEUREKOM.
  • Ondra je jeden z mála v tehle republice kterej je charakter a osobnost,ne jen jako herec ale hlavně jako člověk
    • v///o//l//e
  • bez nazvu

    Ahoj Ondro. vzdycky jsem se musel smat, kdyz se nekdo stal znamou osobnosti, kolik mel najednou pratel a znamych a jak se vsichni hlasili, i ti, kteri te videli jen jednou v zivote. Ted se hlasim i ja. Proc? Vzpominky. Ziju uz 12 let v Nemecku a nedavno jsem tady videl pohadku S certy nejsou zerty. A tak jsem te v interetu hledal a...nasel. Moc te zdravim a preju ti vsechno nej i do dalsi prace. Nevis kde bych nasel Michala Sykoru?. Kamarad z Jihlavy - Na slunci - Vlada Nemec
  • Mně se zdá, že lidi štve, že se Ondra Vetchý veřejně angažuje a říká své názory. Náhodou s ním musím v ledasčem souhlasit a je mi sympatické, že mu není lhostejný vývoj této země.

    Zatím jsem si nepovšiml u našich "celebrit" (a pan Vetchý k nim rozhodně nepatří), že by z nich vypadlo něco nad čím by se dalo hlouběji přemýšlet... nacpat se chlebíčky na rautu, vyfotit, vykecat se s kým se vychněli a hotovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit