Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by si vycital asi tak moc jako cist tenhle blabol nejdebilnejsi *15* Je to nechutny a pomluvacny. Na internetu jsou vsichni bossove ale v realu jsou vsichni mlcky rudy a konec *7*
  • Nic trapnejsiho asi uz nikdo nevymyslel *1* *1* *1* *1* Boze zavidet je v pohode, ale tak moc? *1* *1* *1*
  • Vsichni, kdo meli tu cest, poznat familii Štikovu osobne( bohuzel), mi daji jiste za pravdu, ze je to jeden velky pruser!!! A jestli se p. Kokta vazne chce rozvadet kvuli takovehle pipce priblble a jako bonus zdarma ziskat za tchyni jeji matku, tak mi to hlava nebere. To, ze si s ni mozna parkrat vrznul, a holka uz ho pomalu taha na radnici, to si bude asi dlouho vycitat!! Tedy doufam:)
  • Zbynku, ty jsi babička nebo maminka Ornellky? Srdce možná zdravé má,ale serioznost nikoli. To CV mě fascinuje, Ornella s postavou kolohnáta a balet?? Zkušenost S Dádou, tím je myšleno ten 1 minutový dětský casting, který samozřejmě taky něco stál, jelikož s pohybovým nadáním to u Ornelky nebylo nikdy perfektní. Charita? Tak to ani omylem !! Ve společnosti ? jaké ? společnosti trafikantů ? Jinak prosím Tě " ZBYŃKU " bud již trochu chytřejší chybí ti tam háček ! Já vím , že jsi z rodiny, ten háček tě prozradil))))))
  • Články v bulváru jsou placené ,rodina to bere jako " dobrou investici", jak udělat na dceři peníze. Ornellka je hloupé lehce zaostalé trdlo, které neobhájí maturitu ani na soukromé škole. Peníze za dlužné školné reinvestovali do L.V. a mají pocit, že kabelka za 30 tis. otevře cestu k penězům...Hloupé a naivní. Co se týka C.V. větší nesmysl jsem nečetla znám Ornelllku od dětství. Takové stupidní příběhy si rodina může pouze vymýšlet, jelikož dluží peníze kde komu.
  • Já jsem nikdy Ornellu nepomlouval, jen jsem se pravdomluvně vyjádřil k tématu o kterém něco vím a můžu tedy pravdivě informovat o stavu věci.
    Nehledej v mých příspěvcích nic negativního, je to pouze souhrn pravdivých informací založených na vlastním pozorování a jak jsem zde již někde napsal, tak informací které jsem obdržel přímo od rodiny Štiků.
    Není ani tak problém v Ornelle i když holka svojí roztomilou hloupostí si sama může za to, v co se jí snaží přeinkarnovat její neskutečně hloupá matka. Ornella se pomalu stává stejnou a do budoucna nesnesitelnou ženskou, která už asi ani nemá šanci se zachránit.
    Je to prostě osud, vlastně ani holce nic nezávidím. Není co, kabelku od LV si dnes může koupit kdokoliv, zase to není tak drahá záležitost, stojí tak okolo 20-25000 Kč, což dnes není nijak nedostupná částka. Neříkám, že je to málo, ale zase tak drahý to taky není. A co jiného tam je k závidění, nevím, ničeho jsem si nevšiml. Snad ten slunečník na zahradě, nebo nafukovací bazén z OBI za 2250 Kč ve slevě?
    Ne opravdu ne *1*
  • Pokud je pravdomluvnost shazováním, tak jsem se opravdu shodil.
    Já fakt mluvím jen pravdu.
  • maminka ne, to tatínek uplatnil svojí obrovskou autoritu a dal dceři jméno po své modle *1*
  • Já píšu jen a jen pravdu, nic jsem si nevymyslel a pokud je něco v mém příspěvku lež, tak jsem pouze citoval informaci, kterou jsem obdržel od členů této rodinky. Nic víc, nic míň.
    Nemusíš mě urážet a pokud se ti něco v mém příspěvku nelíbí, tak napiš co přesně a já ti řeknu jestli je to můj postřeh, nebo blábol rodiny Štiků.
  • souhlasim s anonymem,taky jsem mela tu cest poznat rodinu Štikovu osobne,hlavne jeji matka je ukrutna p..a,snazi se chovat jako damicka a pritom je to hnuj!!!
  • Rodinu Štikovu znam osobne,s jeji matkou Monikou,chodila segra do tridy Na Pankraci,znam jejich tatu Michala i jeji sestru Charlotte.... Otec neni uplne spatny,jen tak trochu pod pantoflem, zato maminka je neco extra.... a ze maji penize? Chachacha,holku se snazi procpat kam se da,aby si chytila nejakeho toho bohace a ten by jim ty kyzene penize do rodiny dotahnul.takze vlivna a bohata rodina je tak maximalne hubou... Pekny vecer,Klara
  • Takže ten životopis nebude zcela relevantní.. A tebe bych viděla na její ségru :D :D
  • Mate pravdu. V životě v Americe nebyla.Cely život bydlela v Praze.Italie tam sice byla.Ale rozhodně ne jako modelka.A vim o čem piši.
  • Souhlasím s tebou Luco. Teď se tahá s manželem Paryšové a je arogantní a sprostá,nevychovaná mrcha.
  • Bože, hloupost takových rozměrů, že alespoň nezaložila nějáký fake účet aby se mohla chválit s anonymním podpisem. Jako kdyby nestačilo, že tady odpovídá na negativní komentáře zásadně ona nebo její sestra :D
  • Takze
  • A ty jich zvladas kolik? Mozna si muzes gratulovat jen k tomu, ze si sam dokazes utrit zadek *2*
  • Kdyz budu chtit tak si sem dam jmeno Karel Gott. Takze nechapu co tim myslis *1* *1* *1*
  • Kazdej si tam muze dat jmeno jaky chce, ne?
  • Všimněte si, kdo je autorem textu o "osobnosti" Ornella Štiková... Je jím slečna Štiková osobně :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit