Přejít na výpis diskuzí

Osmany Laffita

OSOBNOST 11.8.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    o l.

    nejjjjjjj sexy navrhař ............. mam ho rada
    posila kiss my *14* *14* *14*
  • Dobrý den pane Laffito, jsem plny obdivu pro Vás a vašeho portnera po včerejší výměně manželek. Tento pořad běžně nesleduji avšak včera jsem u televize ani nedýchal. Děkuji za zážitek. Josef
  • dana nevím proč jsou lidi naštvaný na jinou orientaci, proč neberou lidi takoví jaký jsou. Jsou naštvaný samy na sebe, protože nic nedokázali ,vůbec neví co je za tím práce,protože samy nic nedělají *16* *16*
  • hele ja se divam na popelku a on je hezkej a dobre mluví *12* *12*
  • alvinka1
    *14* *14* *14* Osmany laffita.naš miláček *14* *14* *14* *14*
  • Osman je skvělí stylista a fajn člověk,kamarátský a synpatický
  • Fakt se ve svém oboru vyzná. :)
  • Sledovala so Výmenu manž. a som nadšená z Vás aj Vášho manžela. Ste milí a slušní ludia s krásnym vystupovaním a neuveriteľnou úctou, kt. sa len tak nevidí. Bolo mi cťou aspoň takto vás naživo poznať, dovtedy som o Vás len čítala a videla foto v médiách. Toto bol pre mňa zážitok a myslím,že partner vo výmene si liečil len svoje ranené ego a tich Vám závidel.Nič si z toho nerobte!!! aj k deťom ste bol na 1 s hwiezdičkou!zdravím Vás z Trenčína-mesta módy :)
  • Dobrý den pane Osmany Laffito, musím Vám napsat k výměně manželek. Klobouk dolů před Vámi i manželem. U Vás si navíc cením neskrývané emoce a slzy a také projev lidskosti. Na výměny se nedívám, ale tato mě dostala a navíc byla bez velkých konfliktů a myslím, že přinesla oběma stranách hodně a také divákům.
    Děkuji a přeji Vám zdraví, lásku a ať se daří v podnikání.
    Hezký den Anna
  • Můj milý pane Osmany!!!
    Teď je konec "Popelky" z Prahy, Palladia. Znechutila mě hlavně paní Veronika - závistivá, hloupá, žárlivá a tlustá. Paní Jana byla sexy kočka (ač až moc výstřední na pohovor). Ale chci Vám říct, že Vás mám nesmírně ráda mnoho let, Vaše názory, Vaše výroky i mluvu a teď přidávám úžasné ohodnocení a chytrost. Děkuji Vám, že jste v tomto pořadu alespoň v pátek a držím palce, ať se práce daří a věřím Vám, že vše, co říkáte, myslíte v tom nejlepším slova smyslu! Děkuji mnohokrát.
    Hanka z Prahy (obdivovatelka.... a starší než Vy). *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit