Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elousika

    Co se stalo

    ahoj, mohl by mi prosím někdo z Vás říct, co se teda Paddymu vlastně stalo, že chtěl skákat i z okna? Hledala jsem nějaké info, ale nic nemůžu najít. Mockrát díky *4*
    • Re: Co se stalo

      Paddy prožíval těžkou krizi a hledal smysl života. Necítil se šťastný a život, který doposud vedl se mu zdál povrchní. Měl osobní problémy s přítelkyní, také rodinné vazby se sourozenci byly narušeny a stálé pronásledování fans mu nedopřávalo klid.
      Dostal se do situace, kdy viděl východisko v sebevraždě. Když stál v otevřeném okně a chystal se skočit, uslyšel hlas který mu řekl, že se nemůže zabít. Paddy byl přesvědčen že ho zachránil Bůh. Dal se na cestu víry, začal navštěvovat kláštery a církevní slavnosti a festivaly např. Medjugorje. V roce 2004 vstoupil do kláštera.
      • elousika

        Re: Re: Co se stalo

        Mockrát děkuju :)
  • Klášter

    Vím, často omýlané téma, ale chystá se Paddy z řádu vystoupit a žít tzv. normálním životem? Bude zase koncertovat atd..? *7*
    • Paddy koncertuje, ale vystupuje v prospěch církve a dělá jen koncerty s náboženskou tématikou pro věřící, jedno z posledních vystoupení byl např. Madrid a návštěva papeže v Německu, zůčastňuje se i akcí církve pro nevěřící, které se snaží získat pro víru např. vystoupení v Paříži, dále má projekt Eurosarium Tour s kterým cestuje po Evropě a navštěvuje farnosti, kde koncertuje s cílem šířit a prohlubovat víru, naposledy byl v Gibraltaru, dále s několika sourozenci připravil na prosinec vánoční turné po Německu, s cílem připomenout a obnovit církevní význam Vánoc, lístky na vánočné koncerty byly bleskově prodány během několika prvních dnů.
  • nimettka

    Kontakt

    Nevíte někdo o nějaké možnosti jak mu poslat třeba dopis? Na netu nic pořádného není. :(
    • 905118

      Re: Kontakt

      Jdi na jeho oficiální stránky www.paddykelly.eu a na levo je takovy obrazek schranky. Je to odkaz a kdyz na nej kliknes, muzes mu poslat mail...
      Jsou tam take odkazy na jeho facebook a youtube channel...
      Ale nez mu cokoliv nepises, mela bys vedet ze z klastera odesel - no ale ofic prohlaseni si kdyztak precti sama na jeho stranceb (kdybys mela zajem, muzu prelozit:) *15*
  • vite teda kdy dojede??

    mužu se zeptat kdy dojede??jestli teda vubec :-))) na tom blogu nic neni :) diky
    • sanninka

      Re: vite teda kdy dojede??

      Vystupovat prý začne snad zase až v březnu, teď si dává pauzu a navíc má tu anémii..tak doufejme, že co nejdřív potom:)
      • Re: Re: vite teda kdy dojede??

        jj,děkuju moc *4*
  • anett96

    je krásnej

    vsichni tu písou ze si ho budou predstavovat vzdy s dlouhymi vlasy a za mikrofonem a ja se musim jedine pridat, je nádhernej a budu si ho tak vzdycky predstavovat hlavne jak zpíva písen An Angel tu si predstavim kdyz slysim jeho jmeno nebo kdyz slysim Kelly Family, jsem ráda, že je štastný a moc mu to přeju, a doufám ze ho jeste za mikrofónem uslyším zpívat, a nejlepsi by bylo kdyby v ČR.. :) zbožnuju ho
    • Re: je krásnej

      možnost vidět ho v ČR už jsi propásla, byl tu v únoru :-))) ale říkal, že se zas vrátí, tak se máme na co těšit
  • neudelasnic

    :-*

    Paddy.. můj mega idol :D .. to je úžasnej člověk :) ... přeju mu hlavně ať je šťastnej tam kde je (i když bych ho nejradši viděla někde jinde než v klášteru xD) ale to je jedno, sem ráda že už našel ten klid a lásku co hledal celej život.. Stejně si ho pořád budu pamatovat tak, jak sem ho poznala :D tzn. Za mikrofonem a s vlasama až na zadek xD :-* ale krásnej je i jako mnich :D A doufám že se zas někdy ukáže v ČR :D *14* ILY 4-ever :) *3* *14*
  • With Love

    Trvalo mi dlouho nez jsem poradne pochopila, co si Paddy musel cely zivot prozit - hlavni je, ze vyrustal bez matky a to se s ditetem tahne cely zivot. Preji mu hodne stesti, on si to zaslouzi ... Ovsem, pro me bude Paddy vzdy ten kluk s typickymi dlouhymi vlasy, kteru bude stat za mikrofonem a zpivat pro dav... Takhle jsem ho poznala, takhle si ho vzdy budu predstavovat. Paddy je nesmirne laskava osoba a take bych mu prala, aby se jednou v zivote dokazal vratit zpet ke sve rodine ...
  • Příběhy

    http://kellyfamily-pribehy.blog.cz/
  • To je "můj" hoch

    Já věděla, proč mi byl vždy z celé jejich rodiny nejbližší, i já se rozhodla pro klášter v době, kdy jsem prožívala svou životní krizi, kdy jsem chtěla dobrovolně ukončit svůj život.. Narozdíl od něj jsem však nechtěla skákat z okna, ale chtěla jsem si lehnout na koleje či sníst prášky. Přeji mu, aby byl v životě pořád tak šťastný jako je teď. Duchovní život skutečně léčí duši a přináší do srdce mír a lásku pro všechny.
    • Re: To je

      Prosím Vás, nevíte někdo přesnou adresu toho kláštera, kde teď Paddy žije ? Děkuji moc !
    • Re: To je

      I tobe preji moc moc stesti v zivote... Ty asi musis chapat nektere situace, ktere zazival a mozna i zaziva Paddy ...
    • Re: To je

      obdiv každému kto sa takto rozhodne!!!!!
  • Roses in Red

    Zrovna teď poslouchám od nich tuhle nádhernou píseň! *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší