Přejít na výpis diskuzí

Pato Hoffmann

OSOBNOST 4.3.2008 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omlouvam se za to vyteckovani one zenske casti pohlavniho ustroji. pravidla diskuze zde toto slovo zakazuje a neumozni odeslat prispevek pokud toto ,,sproste" slovo reakce obsahuje... *6*
  • zdravim. *3* konecne reakce. moc mne nepotesilo co si napsala... ale... mozna velka velka pravda. *9* jak se ten film o gayske komune jmenoval? vim, ze si libuje v divnych projektech. za vsechny ten o te vagine (MONOLOGY vag*ny tj. divadelni hra) a taky ten o teenagerech a ztrate jejich panictvi a panenstvi (DEPENDENCIA SEXUAL)2003.. hnus. do toho bych nesla. dost tim u me klesnul. ta hruza tu nebyla nikdy uvedena. velke stesti pro jeho hereckou povest v cz. *5* kdyby si gemini2013 nasla nejakou perlu z jeho osobniho zivota treba o te jeho homosexualite jak pises sem s tim. a taky bych mela zajem o seznam jeho pripadnych milencu a partneru. existuje dokonce utajeny registrovany partner? budu rada za kazdou zpravu tady. v hollywoodu nejsou slusny lidi. mam podezreni ze je opravdu gay. skoda. v tom filmu jak pises se mi taky libil. ale neni to jeho nejlepsi podoba. v jinych filmech vypada i trochu lip. nezahrnuju do toho geronima. tam vypadal jako anorektik. velmi nezdrave... *13*
  • ..no je mi líto,ale vše co můžu napsat k Pato Hoffmannovi,líbil se mi též v Čejensk.bojovníkovi,ale bohužal,je pravděpodobně gay..proto dělal i poradce k fimlu o menšině..promiňte mi ,holky,to zklamání..
  • *4* zdravim. pred par dny jsem ho videla ve filmu geronimo. ten film byl zklamani. on tam skoro nehral. jeho role byla pro me zklamani. vypadal tam jako indianska babicka. a jeste ho zastrelili. byl tam sotva pet minut. skoda.
  • zdravim. *4* chtěla bych vedet neco vice o nem vice osobnejsiho nez jen par malo zminek z jeho osobniho zivota. na googlu o nem moc zprav neni. co ted vlastne dela? vykaslal se na herectvi uplne? kde zije a s kym? existuje pritelkyne, snoubenka nebo manzelka? soucasna nebo treba i byvalka? ma deti? zajimalo by me cim jsou jeho rodice a co sourozenci - sestra. nikdy jsem nenarazila na informaci ze by kdy s nejakou zenou tvoril par. je hetero? ten zivotopis tady je dost zastaraly - posledni aktualizace tu byla tak okolo roku 2010 a je to moc dlouho. tech par radek z jeho soukromi tady jsou k smichu. mam obavy ze tento skorem 61 let stary muz se na koni bez sedla uz tezko udrzi a o nejakem kun-fu a sermu se mu muze uz leda zdat. hledala jsem jeho ucty treba na twitteru, instagramu ale nenasla jsem nic. zmizel?
  • K Vašemu velkému dnešnímu dni, kdy slavíte rovných šedesát let svého ušlechtile prožitého života, kdy jste spoustě lidem udělal radost svou prací, svou povahou a svou osobností Vám přeji vrchovatě štěstí, ještě většího množství zdraví a úplně nejvíce vám přeji ze všeho lásku, hlavně těch bližních, co vás obklopují. Kdo má lásku, nepotřebuje víc. To vše vám z celého svého srdce přeje Vaše dlouholetá fanynka Lynette. *14* *3* *4*
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. *4*
  • Stručný obsah filmu: Rok 1881, vyprahlá krajina poblíž mexické hranice. Čerstvý absolvent West Pointu a zkušený poručík se uprostřed pustiny setkávají s legendárním náčelníkem kmene Apačů Chiricahua - Geronimem. Geronimo se dobrovolně uvolí k jednání, protože si je vědom, že Indiáni nemají šanci... Doba trvání 106 minut. *3*
  • V tv film Geronimo (Geronimo: An American Legend), dne 14. 7. 2015, ve 22:20 - na NOVACINEMA. Film, USA (1993), 135 min, Režie: W. Hill, Hrají: M. Damon, J. Patric, G. Hackman, R. Duvall, W. Studi, R. A. Grant, K. Tighe, P. Hoffmann.
    Histor. drama USA (1993).
    *5*
  • lynette
    Co se týče tohoto peruánského seriálu, Pato Hoffmann hraje asi jen v epizodách s pořadovým číslem 112 až 118 (všechny z roku 2004), protože v těch pozdějších ani předešlých jsem ho nenalezla. Mohl tam hrát víc, ale asi měl jiné věci na práci. Takže v epizodě 112 se tam objeví asi až v 45 minutě v příbytku nějakých pošuků (v bílé košili, v tmavých gatích a s cestovní taškou přes rameno, což poukazuje na návrat "ztraceného syna", v tomto případě spíš tak trochu povedeného manžílka) a v epizodě 118 podobný scénář jeho postavy a nejspíš jeho poslední závěrečná scéna ve 22 minutě, kdy se v nějakém příbytku jeho "bokovky" poněkud chaoticky a "udýchaně", prostě v rychlosti loučí dlouhým vcelku vášnivým polibkem a prchá jak jsem pochopila asi před zákonem, neb si mylně myslí, že utopil v moři jakéhosi mladíka.. (tentokráte je Pato Hoffmann oblečen do černé košile, do světlých gatí a má cestovní tašku v ruce ). No a to je jeho celá "blesková" role v sedmi epizodách, i když mu dávali vcelku hodně prostoru, není to nijak rozsáhlá role, ale alespoň něco. Myslím, že patřila k těm zajímavějším v seriálu a dalo se s ní pracovat, ale Pato byl nejspíš prdelí pořád v luftu, takže mě to vlastně ani nepřekvapilo, že tam ani moc nehrál, no co chtít, byl to "jen" a podotýkám bohužel hostující herec v tomto seriálu, i když komediální talent se mu nedá upřít, umí dělat legraci i s naprosto kamennou tváří, takřka v sošné póze, bez zbytečného křiku, jekotu, máchání rukou a nohou, boulení očí a tak vůbec podobně, což jako Evropanka oceňuji, jelikož jihoamerický temperament jde trochu přes čáru obzvláště když je v tomto seriálu ještě navíc nadsazený. Komedie se dá ale dělat i "tišším" způsobem, což dokazuje právě jeho herectví.
  • lynette
    EPIZODA "Řiď se svým svědomím"
    OBSAH:
    Nebudu popisovat celý díl, v jedné linii šlo o to, že volili nového starostu města, v té druhé o to, jak Sully zachraňoval s jeho rodinou indiána z Nového Mexika, kterého hrál Pato Hoffmann, obě ty linie se ale navzájem prolínaly a nějak se sebou souvisely. Nějací vojáci zajali indiána (hrál Pato Hoffmann) po opakovaném útěku z Nového Mexika v Coloradu, kam "vyběhl" pro nějakou léčivou bylinu pro jeho nemocného syna. Jenomže nesměl jako indián z NM přebíhat přes hranici a opouštět bez povolení rezervaci (povolení by mu i tak bylo zamítnuto, že). No, takže ho přivedli vojáci do městečka svázaného jako psa za provaz, na kterém ho za sebou za koňmi "táhli" a drželi ho svázaného v jejich ležení ve stanu, měl svázané ruce i nohy provazem jako nějaký nebezpečný trestanec. Sully ho s jistým jiným indiánem, myslím že z kmene Čejenů vysvobodili, ale indiána při útěku, kterého hrál Pato Hoffmann postřelil jeden voják do nohy a bohužel přímo do tepny, takže silně krvácel. Sully ho odvlékl i přes protesty doktorky Michaely k nim domů, kde ho ošetřila na jejich stole a pak ho umístili v nějaké stodole na slámu, kde ho dál Michaela ošetřovala a krmila ho. No, jenomže jeden z kandidátů na starostu se domáknul, že ho tam ukrývají, takže ho napráskal druhému z kandidátů na starostu a ten ho napráskal vojákům a poslal na místo, kde ho ukrývali. Naštěstí je před vojáky varoval jakýsi mladík, takže indiána Sully "naložil" na koně a oba včas ujeli... Jenomže vojáci Michaelu zatkli i s jejím miminem do vězení a nechtěli jí pustit. Pak se to nějak díky místní novinářce vyřešilo a nakonec jí pustili. Takže konec dobrý vše dobré. Sully indiána doprovodil přes hory k hranicím Nového Mexika a ten pak sám na koni už dojel do své rezervace i s bylinou pro nemocného syna. Tak to je zjednodušený popis v kostce. Jinak Pato Hoffmann tam měl spíše tzv. němou roli, buďto nemluvil vůbec a jen chroptěl a tak podobně, nebo mluvil hodně špatně, protože hrál težce zraněného a mluvil jakýmsi indiánským dialektem domorodých Američanů z NM. Takže mu vlastně ani v rámci té jeho role ostatní postavy nerozuměly a musely se spolu dohadovat rukama, nohama a používat zdravý selský rozum. Konec.
  • Vypadá to zajímavě. *3*
  • Z původně malého horského království se v poměrně krátké době stala jedna z nejúžasnějších říší v lidské historii. Inkové o sobě tvrdili, že jsou potomky Boha Slunce. Pokud se jim podrobované národy podřídily a začaly uctívat inckého Boha Intiho, probíhalo rozšiřování říše poklidně. Inkové přejímali od porobených národů to nejlepší z jejich kultury, a i díky tomu pozvedli svou civilizaci k novým výšinám.
  • Dokument USA. Dokázali v Andách vybudovat neuvěřitelně prosperující kulturu

    Inkové pokořili zemi silných zemětřesení a vulkanických pohoří, sahajících až k nebesům. Vytvořili významnou říši, vždyť téměř jedno století zářila v Andách jako drahokam. Jenže pak se objevil temný mrak, který zastínil inckého Boha slunce a zničil téměř vše, co inkové vytvořili. Památky na tuto civilizaci ohrožuje jednak rostoucí počet obyvatel Peru a také neukojitelný hlad hledačů pokladů. Snaha archeologů o záchranu co největšího počtu památek incké kultury je doslova závod s časem.Incká říše patřila k nejvýznačnějším kulturám v dějinách lidstva. Inkové byli přitom ještě před necelými šesti sty lety jen jedním z domorodých národů Jižní Ameriky.
  • Jen tak pro zajímavost, když už je PH potomek Inků:
    Tajemství ztracené říše Inků

    7. 6. 2015, 15:40 - ČT 2

    Dokument, USA 55 min, Skryté titulky, stereo vysílání
  • lynette
    Musím poznamenat, že tyto díly s CZ dabingem nejsou ve vysoké kvalitě, ale rozhodně o hodně vyšší kvalitě než originální verze nahraná na YT... A je dobré se na to podívat s cz zněním, aniž bych musela složitě chytat slova jako u originální verze. *5*
  • lynette
    Seriál DQ Doktorka Quinnová CZ 1. Série 8 díl - Zázračná medicína
    https://www.youtube.com/watch?v=vk41oRwO5fY
  • lynette
    DQ CZ 2. Série 4 díl - Incident
    https://www.youtube.com/watch?v=fma1-TtSXbQ
  • lynette
    Doktorka Quinnová CZ 3. Série 14 díl - Indiánský agent
    https://www.youtube.com/watch?v=fgOv4W_yINc
  • lynette
    Takže jsem nalezla na YT úplnou náhodou tento díl s českým dabingem, ani jsem netušila, že tam takový kanál existuje /pod názvem Milujeme 90.léta/ odkaz zde https://www.youtube.com/channel/UC-AJftAvmceTSG8IZdiHEhQ, myslím, že je tam těch dílů určitě více ke shlédnutí. Odkaz na Doktorka Quinnová CZ 5. Série 7 díl - Řiď se svým svědomím https://www.youtube.com/watch?v=n0FwnYXGPeE
    Zkusím najít ještě ty další, kde hraje. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit