Přejít na výpis diskuzí

Pavel Batěk

OSOBNOST 8.6.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla jsem to štěstí vidět ho v představení Pýcha a předsudek a opravdu mě zaujal. Velký sympaťák, ráda se podívám na film či seriál, kde hraje. Dokonce mě to přinutilo podívat se na Ordinaci😂. Jeho role v sérii "Herec" mě velmi oslovila.

  • Hrál snad už v každém seriálu.Je ho moc.
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • pavle seš moc hezkej a hodnej chlap seš mooooooooooooooooooooooooooooooooooc krásnej blondák
  • všechno nejhezčí a přeju hodně zdraví
  • Všechno Nejlepší
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*
  • A je strejda Pavel zadaný?? *14*
  • Zdravim a posílám pozdrav.Už se narodil ten malej hasič?At se vám daří.držte se!
  • Re: pro strejdu Pavla

    Jindrisko to ze tu o Pavlovi pisou spatne neber vubec vazne.. zamrzi to ale nenadelas s tim nic.. ty sama vis jaky Pavel je.. tyhle lidi ho vubec neznaj a akorat tak zavidi a nebo se nudi ze musi pomlouvat.. vaz si toho ze mas tak perfektniho strejdu!;)mej se krasne!:)
  • Re: DONAHA!

    souhlasim ale vi ste se naněm nbili podívat v zákolisí jako já sem totiš jeho neteř
  • Re: 654

    Ne strejda Pavel nemá děti *13*
  • anyzska

    nominace

    Milý Pavle, blahopřeji Vám k nominaci na cenu Thalie !! Nikdy nezapomenu na Hoštice 2009. *15* *3*
  • pro strejdu Pavla

    Ahoj Pavle jak se máš? *7* doufám že dobře! *4* víš co nechápu že tady o tobě píšou takový hnusárny *16* Ale neboj seš furt nej strejda *3* *3* *15* *5*
  • Pro strejdu Pavla

    Strejda Pavel a strejda Petr jsou báječní strejdové a mám je moc ráda! *4* Pa Pa a mějte se moc hezky *3*
  • baruska1993

    narozeniny

    milý Pavle,přeju Ti vše nejlepší k narozeninám,hodně zdraví,štěstí,lásky,spokojenos ti a hodně vynikajících rolí ve filmech nebo v seriálech *3* *4* *3*
  • Pavel Batěk

    Milý Pavle
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • ....

    měl by se častěji objevovat v ordinaci vždy tam je jen 10 min..přitom je skvěleej a pěknyy
  • Re: DONAHA!

    Souhlasím! Byla jsem na tom včera a jsem unešená! Už v ordinaci se na něj moc pěkně koukalo a mrzí mě, že se tam teď objevuje tak málo. *9*
  • :-)

    Oba bráchové Baťci jsou skvělí.Každej jinej a přeci stejní.Petr i Pavel jsou výborní herci a muzikanti.Na Petra jsem se byla podívat v Západočeském divadle v Chebu a představení stálo opravdu za to!Pavel zase skvěle zpívá, koncerty jsou super.Jen tak dál!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit