Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novotný

OSOBNOST 21.8.2008 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Novotný,jste zlý nenávistný člověk. Něco takového jako jste vy se jen tak nevidí.
  • Pavle Novotný, s protekcí dis., vyzýváme vás, abyste okamžitě zanechal prostřednictvím poplatných médií arogantních a nactiutrhačných urážek slušných a pracujících občanů ČR!!!! K ponižování seniorů, kteří celý produktivní život pracovali vás nic neopravňuje, naopak toto vaše jednání naplňuje skutkovou podstatu hned několika trestných činů.
    Máte-li trvalé a neovladatelné nutkání ve verbálních útocích pokračovat, obraťte se na odborné lékaře, snad by šly projevy bezdůvodné agrese vhodnou terapií utlumit. Česká republika a její občané se určitě bez vašich vulgarit obejdou, byť máte vizi, že jste nepostradatelným investigativním bulvárním dělníkem. Přebytek energie zužitkujte např. při domácí péči o svého nemohoucího tatíka, jak je to ve slušných rodinách zvykem.
  • hudy

    MAZÁNÍ

    Já ho sice také nemusím, ale to rozhodně není důvod zde k urážkám a vulgaritám!! Budu je okamžitě mazat! *13*
  • Někde hovořil o tom,že kdyby se na něj někdo pokusil sáhnout,že by se po něm povozil takovým způsobem,že by to nepobral.Já si spíše myslím,že by Pavlík dostal na držku tak,že by ani nebyl schopný zvolat S.O.S. !
  • Novotný má problém ,že má úplně setřenou hranici mezi pravdou a lží , vydává sám sebe za vynikajícího novináře ,ale pan Veselovský ho nachytal : v jednu chvíli přizná ,že lže ale v dalším okamžiku to popře , je to žumpa a potřebuje víc prohraných soudů a potom pořádně od někoho na budku ,aby ze sebe nedělal to na co nemá !
  • pavel novotný dělá s lidí hlupáky a myslí si,že většina lidí hlupáky jsou,stvořil macuru,používá rychtáře jako svého pomocníka a na Ivetiných slabostech a finančních problémech se snažili společnými silami vydělat a udělat kariéru.Zoufalí člověk v problémech,jakým bezesporu tato neštastná žena byla,bývá často velmi důvěřiví i k často nevhodným a v budoucnu velmi zatěžujícím nabýdkám a pokud ji řídí lidé z blízkého okolí je to o to závažnější jelikož jim důvěřují o to více pokud jsou opravdu v tísni.pavel novotný v tomto případě dle mého názoru přestřelil a má z velké části vinu na smrti Ivety Bartošové.Vše by napravil nový zákon o bulvárních médiích.NEPODPORUJTE TATO MÉDIA,NESTÁVEJTE SE VOAIÉRY A SPOLUPACHATELI BEZPRÁVÍ A BOLESTI,NEBERTE BULVÁR JAKO NEŠKODNOU ZÁBAVU NA PÁR MINUT DENĚ NA ZÁCHODĚ ČI V ZAMĚSTNÁNÍ.OPRAVDU UBLIŽUJE.TEN KDO TVRDÍ,ŽE NAŠE NEKTERÉ CELEBRITY DRŽÍ NAD VODOU,MÁ PRAVDU,KDYŽ S TÍ SOUHLASÍ TAK PROSÍM,ALE TI CO NESOUHLASÍ, JSOU BUD NEMOCNÍ,STAŘÍ ČI JINAK BEZMOCNÍ,ČI V TÍSNI BY NEMĚLI BÝT TÍMTO DUŠEVNĚ VYKRÁDÁNI,JE TO JEJICH SOUKOMÍ,JEJICH IDENTYTA.PROTESTUJTE PROTI BULVÁRU TÍM,ŽE HO NEBUDETE KUPOVAT,O NIC STEJNĚ NEPŘÍJDETE,NEBO CHCETE JEN ČÍST BLÁBOLY S VEČÍRKŮ,POŘÁDANÝCH BULVÁREM,KTÉRÉ STEJNĚ PLATÍTE VY,TÍM,ŽE BULVÁR KUPUJETE,SPOJENÝM FOTKAMI NEMOCNÝCH,STARÝCH ČI JINAK NEŠTASTNÝCH LIDÍ CO VÁS V TELEVIZI TAK SLUŠNĚ A HEZKY BAVILI??ŘEŠENÍ JE,JAK JIŽ OPAKUJI NOVÝ ZÁKON O MÉDIÍCH A BULVÁRU A FUNKČÍ A RYCHLÉ SOUDY.Závěrem chci říct,že Iveta Bartošová byla velkou a krásnou osobností naší české hvězdné scény a zanechala nam mnoho hezkého....ještě jednou děkujeme Ivetko......
    • Ježiš držte už hubu o Bartošový, sami to pořád rozmazáváte, a matláte jak lejno, Kdyby jí lidi pořád neměli v hubě tak by ani Novotný neměl o čem psát páč by nabyl dojmu že to nikoho nezajímá, to vy mu dáváte podměty k tomu aby se v tom patlal. Sepisujete fantasmagorie, petice, melete kraviny a furt do kola. Prostě tragicky zahynula po několikaleté závislosti na lécích a chlastu, Rychtář je vypočítavá sv.ně a každý kdo se kolem ní pohyboval má plnou hubu keců až teď, po její smrti a tečka.
      Nejvíc trpí maminka a Artur, a těm všichni dobrosrdeční patlalové jenom přidávají zářez do srdcí, páč se toho chytně spratek Novotný a potom co vy všechno rozpatláte on to ještě domatlá.
      Umřela, zabila se, už prostě není...tak držte huby a nedrážděte toho mamrda
  • Ty sr.či bez tatíčka bys byl na úrovni kočičího h.vna, zachraňuje tě a tvoje prasárny omlouvá jen mentální retardace lehce poznatelná v tvým ksichtu, jsi mentálně zaostalí vyžraný prase, měl ti fotr zaplatit alespoň logopedii aby ses naučil mluvit ty dobytku, nic ti není svatý, nemůžu se dočkat až ti tu uslintanou držku někdo v Řeporyjích rozbije, na co potřebuješ být v televizi ty magore? Ty si takovej bezcharakterní pračůrak že se snad i na sebe díváš- neumíš vydělat prachy jak chlap, tak je vyděláváš jak kokotek drbama ty uprskaná buzno
    • Naprosto a jednoznačně s Vámi souhlasím. Ten nechutnej vyžranej dobytek neumí nic. Neumí mluvit, neumí vypadat, neumí vystupovat. Je to hnusný prase jak jeho otec. Smrdí i přes internet. Toho blba bych vzal a poslal bych ho na kurz, kde se aspoň minimálně seznámí s pojmem práce. Vsadím se, že ten člověk nikdy opravdovou práci nepoznal. Možná o tom někde četl.
      Je to klasické dítě, které bylo do showbyznysu protlačeno. Pokud by to bylo v mých možnostech, vzal bych bič a naučil toho dobytka aspoň slušného chování. Bohužel byl jeho otec velmi pracovně vytížen a neměl na synáčka čas. Je to vidět.
      Sakra, jak rád bych mu liskl. Snad budu mít příležitost.
      Udělal bych z něj boxovací pytel, ale boxovat do hroudy sádla je k ničemu.
  • Až bude schválen zákon o třídění lidského odpadu, bude o tohoto zbytečného
    tvora postaráno
  • Povolání: syn
    Zaměstnání: oportunista
    Bludy a představy: Elita národa
    • oprava: Elita národa - emisar: Paranoidní bludy a představy maniaka
  • Pane Novotný,
    nevím, kde a co jste studoval protože Vám rozhodně sebevědomí nechybí, pasovat se do škatulky "my inteligence"... a urážet občany a dělit je na debily a další nadávky, jen proto, že si dovolili volit jiné strany, než dosud zkorumpované a provařené persony, řiťo....ce totality, která se nazývá EU. Nevidíte, že EU požírá sama sebe a proto potřebuje další užitečné idioty - státy, které bude cucat za účelem udržení neudržitelného ?
    Nebyl jsem ani komunista, ani "u koministů", jako někteří, dnes velcí demokraté, kteří rudé knížky včas zahodily a dnes jsou rusobijci. Z těch Vám není špatně ? Že by byli jen pmýlení ? A Vaše nezřízená adorace EU a všech panáků, kteří za mrzké Euto jsou schopni prodat vlastenectví, tak z těch je mi nanic. Zřejmě jste stejný inteligent jako p. Mitrofanov, který nazývá voliče jiné strany než té správné pravice tak, že mají nízké vzdělání a tudíž v mozku "velorex". On a zřejmě asi i Vy máte v mozku "mercedes". Protože jsem zprofanované politiky nevolil, kampaň ve smyslu "vše proto Babišovi" mě k němu nasměrovala. Takže jsem dle Vás občan nižší kategorie, proto jsem se byl 2x podívat,zda VŠ diplom v šuplíku patří slutečně mně.
    Proto se divím, proč Vy tedy přebýváte v této kotlině debilů a nevezemete se za ruce s dalšími "inteligenty" a mozkovými mercedesy a nezmizíte někam jinam, kde můžete psát svoje bludy a tady přestanete otravovat a ohlupovat obyčejné občany - voliče v naší vlati.
    Z kultu Havla je mi nanic, toho jsem obdivoval 1 volební období, ale pak dělal jen ostudu. Otec mi říkal, že když mi někdo moc chválí, tak asi dělím něco špatně. A kdo všechno našeho Vašíka chválil ? A kolik nás to pak stálo ? Zaplnění trhů východního bloku, odkrytí bezpečnosti země, omluva Němcům. Ti padlí z koncenmtráků mu to nahoře určitě už spočítali nemyslíte ?
    Asi již dlouho pobýváte mezi sluníčkáři, protože ti také uznávají jen svůj názor. Kdo nesouhlasí je debil, xenofob a vlastnectví je pak projev rasismu... Tu demokracii si tedy ohýbáte p. inteligente..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit