Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bettyol

    Velké sedlo

    Héj, včera na Velikonoce mě chytila nostalgie a večer jsem se na youtube musela podívat na seriál "Velké sedlo". Stihla jsem 6 dílů, ten šestý né celý.....Bobma, jse tam strašnej frajer a moc se mi líbí ta příroda kolem -sedla-
  • Pavel.

    Ivan přeje Pavlovi hodně zdravíčka a štěstíčka v tom životě a hodně dobrých rolí,ať ve filmu,nebo na prknech divadla. *3* *4*
  • kratasy

    kraťasy

    Ahoj sem jmenovec prostě Pavel a rád bych založil klub kraťasů za boj s Pavlem Novým a všem co se přihodilo něco obdobného.
    Tak lidičky vzhůru do kraťas a hurá do ulic.Pavel kratasy *4*
  • Pro Pavla

    Ahoj Pavle, pozoruju kolem sebe různé životní trable, kterým se dá pomoci. Pokud chceš jsem k dispozici - bezplatně.

    Fároš
  • Pavel Nový

    Milý pane Pavle.
    Blahopřeji k Vaším dnešním narozeninám
    61.let.
    Přeji hodně štěstí,zdraví.
    Se srdečným pozdravem. *4*
  • vera798

    super človíček

    PAN PAVEL? PROSTĚ ČLOVĚK,KTERÝ MÁ NEUVĚŘITELNOU SÍLU BOJOVAT!!! POZNALA JSE HO V KLADRUBECH A MĚLA MOŽNOST POZOROVAT JEHO ZMĚNY K UZDRAVENÍ...PŘEJI MU DO DALŠÍHO ŽIVOT HODNĚ ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ A SÍLY!!!RÁDA VZPOMÍNÁM NA PAVLA I KLADRUBY (ČLOVĚK SI V TOMTO PROSTŘEDÍ UVĚDOMÍ HODNOTY ŽIVOTA) SLADKÉ JÍDLO STÁLE CHUTNÁ?
  • ilinka1

    Pavel Nový

    Ahoj všem. Pavla Nového jsem potkala na dni BERRY. Je to moc milý pán a hned se dal do řeči. On tam ten celý program uváděl. Na fotkách třeba příjemně nevypadá, ale ve skutečnosti je skvělý. *3*
  • pajin

    kraťasy

    Ahoj,Je to božan.Inspiroval mne ke kraťasům a sem jeho fanda.Je to sypatický chlápek,potkal sem ho na parkovišti a prohodil pár slov.a není jako jíní,hned se nebál pokecat.Kraťasy do boje,pojďte a založíme ligu kraťasů za Pavla Novýho.
    Pavel el barto
  • snake666

    su rád

    Pavel Nový je bezva herec a su šťastný jak blecha, že vyhrál nad tou sviňí zákeřnou! Je spousta sqělích herců, kteří boj prohráli, což je věčná škoda. Budu rád, když Pavla znovu uvidím v TV, páč do divadla nechodím *1* *3*
    • klídek!

      To bude dobrý on se z té nemoci dostane
  • Pavel je frajer

    Na netu jsem si našla "13.komnatu" s Pavlem a musím říct, že je frajer. Málo lidí dokáže bojovat s takovým postižením a ještě u toho nadělat tolik srandy, ikdyž mu moc do smíchu asi není. Jsem moc ráda, že to Pavel zvládl a těším se na dalšího "Pepu Bednára" *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit