Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřání

    Vážený pane Nový,moc Vám blahopřeju k prvním krůčkům a ať máte dost sil na další uzdravování.Jsem po operaci páteře a tak vím,jakou máte radost a co to obnáší.Jste obdivuhodný bojovník,jen tak dál.Majka *4*
  • Železná Ruda

    Ahoj Pavle,
    vím,že to co bych napsal, dávno už ti všichni napsali-bojuj,nevzdávej to protože kluci ze Šumavy nikdy nic nevzdali a až zahodíš berle a vyměníš je za hůlky na lyže, tak spolu sjedeme kopce na kterých jsme vyrostli.
    Když jsme byli mladší, tak jsme nemohli ochutnat pivo z našeho pivovaru,kde pracoval i tvůj tatínek.Dnes se u nás opět vaří a je tě zvu na žejdlík. Pavel
  • ZDRAVÍ

    Vážený pane Pavle, zrovna vás vidím v televizi, jaký jste borec. Ani jsem nevěděla co vás postihlo. Jenom bych se chtěla zeptat, jestli je to jen vaše vůle, nebo pojídáte nějaké potravinové doplňky, např.z čínské dynastie Ming. Bez chemie,které už pomáhají mnoha lidem, zrovna v takovémto postižení. Moc vás zdravím a přeji hodně úspěchu při výšlapu do skutečného prvního tábora.ivana
  • Pavle, drž se !!!

    Milý Pavle,
    zdraví tě tví fanoušci z Humpolce, kam jsi zavítal s Olympem na slavnostní otevření zimáku,který nám před 2 roky spadl. Tenkrát to byla i tvou zásluhou skvělá akce a následně večer výborná zábava. Moc ti držíme palce a přejeme brzké uzdravení. Jsi skvělý chlap a bojovník. Určitě tu svinskou nemoc porazíš a přineseš nám všem mnoho příjemných chvil v divadle, na hřišti i ve filmu. Za všechny Humpoláky přeje vše dobré Prezident *3*
  • Šmankote uzdravte se!

    Milý Pavle, o vaši jakési nemoci jsem četla někdy v listopadu, pak dlouho nic, taxem si říkala, že jste už jistě ready...a dnes jsem byla při čtení novin v totálním šoku, že ta sviňa nilská vás pozlobila natolik, že vás neposlouchají ty vaše pěkné nožalky! A pěkné to jsou, jednou jsem vás viděla na ulici, v těch vašich šortkách, jste pěknej mužskej! Navíc šikovnej a vtipnej, taky sportovec! Přesně jako můj táta, má i knírek jako vy! Asi blábolím....
    Chci vám jen vyjádřit podporu a popřát hodně sil. A když se uzdravíte, tak vás zvu na pipko *3* a to se vyplatí *3* .
  • pavle

    Vazeny Pavel,prajem Vam skore uzdravenie,aby sme Vas este videli vo filmoch,velmi ste sa mi pacili.
  • Hodne zdraví

    Vázený pane Nový,
    preju Vám ryhlé uzdravení.Sama vím, jaké to je být bezmocný.Jsem od 42 let po CMP a chodí ted uz sama, ale nic moc.Moc Vás chápu.Oravdu kdo to sám neprozije,asi stejne moc nic nepochopí.
    Drzte se a bude líp.
    Lenka
  • Starouš

    Pavle,
    proboha kolik ti je let? Už ti bylo 70 ? *3* *13* *3*
  • nehoda

    Vážený pane Nový, potřebuji znát pravdu o seskoku bungygamp. vedla jsem debatu o tom, že tím, kdo se zranil při seskoku již zmin. jamp. jste byl Vy. Druhá strana se však do krve brala, že to byl Novotný Petr. byly v přesile. I přesto tvrdím, že možná i Petr Novotný měl smůlu i když si ho opravdu nedovedu představit na laně. Buďte tak laskav a povězte jak to tedy je. Děkuji a s pozdravem Jája *13*
  • motorky

    Vážený pane Pavle.Mám k Vám jenom jednu malou prosbičku-vyvratte nebo potvrdte.Máte totiž dvojníka a nebo to jste fakt vy s kým již tři roky se potkávám na motocyklových závodech v Hořicích v Podkrkonosí a ve Dvoře Králové.Jsem tratový komisař a docela se dost bavíme ovsem ve vsí slusnosti.Závody se blíží a já odrážím útoky,jestli Pavla,herce,bude u nás bavit svět.Děkuji a s pozdravem Renča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit