Přejít na výpis diskuzí

Pavel Sedláček

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč?

    Nechápu proč je zde registrováno tak málo fanoušků tohoto populárního zpěváka. Domnívám se, že je to velká škoda, protože z vlastní zkušenosti vím jak dobrý člověk a umělec je. Znám to z natáčení revue Ticho, ticho, ticho. Konzertů ve Slovanském domě, ze Savoje ve Špindlu i z veřejných vystoupení.
    • Re: Proč?

      Pavla znám přes 40let a lepšího kamaráda než je Pavel asi nenajdu.
      • Re: Re: Proč?

        To je dobré,, nemohl byste se prosim zeptat zda li by udělal rozhovor,, Dělám takovej trochu old dokument který se týka staré české hudby i filmů .. Nevím jak ho kontaqktovat děkuju,,,
    • Re: Proč?

      Já mám zkušenost s tímto pánem špatnou.Jako malá holka, ještě s kamarádkou jsme si hrály venku na schovávanou a kamarádka se schovala do domu a tam jsme měly tu ´čest´ s tímhle chlípníkem. A to mluvím ještě dost slušně.Věc vyšetřovala tenkrát VB, dnešní policie.Nevím jak věc dopadla, ale tento ubožák by se měl spíš stydět a lěčit a né se vracet na scěnu.
      • Re: Re: Proč?

        A pokud byste mi o tom chtěla něco říct, kontaktujte mě na email - PetrJirik1@seznam.cz. Nebylo by vhodné to rozebírat zde
      • Re: Re: Proč?

        Jaktože nevíte, jak to dopadlo, když jste se toho zúčastnila? A čeho vlastně? Znám ho moc dobře a vy si podle mě vymýšlíte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit