Přejít na výpis diskuzí

Pavla Vitázková - Ptáčková

OSOBNOST 13.1.2007 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paní vitázková všechno nejlepší k narozeninám
  • ...nabýdl !!!
    • ...Vy píšete nabýdka ?? No potěš pánbůh....češtinářko :-)
  • Pro tu naší nejlepší herečku všech dob ! :) Přeju všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchů v divadle ! :)
  • vše nej... *4*
  • v serialu prvni krok, je uvaděna pod svým prvním přijmenim, protože je serial z roku 2009 , kdy byla ještě svobodná. :)
  • Zajímalo by mě proč v novém seriálu První krok je pavla Vitázková uváděna svým prvním jménem(Ptáčková).Pro ty ,kteří jí znajípouze z Cest domů je to matoucí.
  • pavlínko vše nejlepší prosím napiš ni na e-meil v.konvalinovahb@centrum.cz dekuji moc mám tě moc ráda a chtela bych se stebou nekdy setkat doopravdy. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14*
  • JE TO NAMYŠLENÁ TUPÁ STARÁ BÁBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *12* *12* *12* *12* *12* *1* *1* *1* *9*
    • A ty seš namyšlenej,zakomplexovanej,nepřející dědek *3* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vsechno nejlepsi
  • všecno nejlepšíí Pavlínko-Pavlo!!!! hodně štěstíčka, zdravíčka lásky atd.. *14* *14* *14*
    Pavla Vitázková je nejúžasnějšííí herečka všeccch doob!!!! myslím tím v cestách domů! je mi moc líto, že zemřela!!!!:((( myslím v tom seriálu, byla tam mooocinky úžasná!!!!!! já ji prostě zbožnuju!!!!! je k sežrání.. *14* *14* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit