Přejít na výpis diskuzí

Petr Martinák

OSOBNOST 3.1.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madlova

    autor profilu

    ahoj,nemůžu vůbec uvěřit,ze je nás už 8 :o) uplně super :o) mám moc Petra ráda *14* je moc klásnej *14* škoda že sem nejdou dát tapey a záložky co jsem vytvořila *9* tak se všichni mějte a děkuji :o) mám moc velkou radost :o)
  • madlova

    martinqaa Martináková

    achooooj :o)
    téda mám radost že mám další přírustek do fanklubu Petra Martináka :o)
    já ho tak *14* *14* *14* ty jo ale hrozně moc a nevim jak to dát najevo :( už jsem mu dokonce napsala dopis *14* on je tak krásnej, klásnoučkej hrozně moc :o) *14*
  • Blog

    ahoj udělala jsem blog o Petrovi ale neni jen o něm :) je i oLucce Vondráčkové a Jirkovi Mádlovi tak když budete mít čas a chut tak se podívejte *3* *4* *15* *1* *3* www.mp15lv28pm33jm21.blog.cz
  • Grilmánie

    Ahojky,včera jsem byla v Trmicich na Grilmánii a Byl tam Petr Martinák *14* .Moc mu to sluselo a uz se zase tesim az ho uvidím. *14* Ma byt behem zari a rijna v Globusu v Trmicich. *3*
  • ..

    tak tenhle týpek se mi líbí.. *1* nejlepsi imitator co znam *15*
  • Náhodou

    Náhodou je dobrej jak všechny imituje ale chtělo by to nějakou fotečkou pokusim se jí sehnat! *3*
  • Ubozak

    Mysli si buhvi jak neni vtipnej. *9*
    • Re: Ubozak

      *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Ubozak

      to snad nemyslíš vážně *10* je moc hezký *14* výborně imituje známé a taky dobře moderuje *3* je prostě nejlepší a nejhezčí imitátor co znám :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit