Přejít na výpis diskuzí

Petr Němec

OSOBNOST 26.4.2010 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PETROVI

    Petře,potkávali jsme se ve VŽKG v Hrabůvce.Jsem také ročník 50.Škoda že nehraješ s tvým hlasem v Rock kapele.Já nadále hraji.Ahoj.Mohli jsme to dát po stránce hudební dohromady.A ještě všem,ukázat...
  • Přání

    Přeji k narozkám vše nej,ale není jasné kdy je vlastně máš.U fotky je napsáno 16.5.1950 a v životopise je napsáno 15.6.1950 jak ti co to píší po sobě nečtou.Léta utíkají všem stejně. *14* *14* *3*
    • Re: Přání

      Děkuji opožděně za přání k narozeninám,mám je 15.6.A Vaše přání mne potěšilo.Petr Němec
    • mila.38

      Re: Přání

      Velice se omlouvám,chybu jsem již napravila.
  • pocta

    Skláním se před barvou a tzv. feelingem Vašeho hlasu; prosím, zpívejte eště; V¨naději i v dokonalé úctě, Ester.
    • Re: pocta

      Děkuji za slova chvály a přízeň,hřeje to u srdíčka.I Vám přeji pevné zdravi.Petr Němec *4*
  • Žlutý přelud

    Dobrý den, vzpomínáte si někdo na Donovanovu písničku Mellow Yellow, kterou zpíval Petr Němec pod názvem tuším Žlutý přelud?
    V objevení nahrávky už ani nedoufám, ale nemáte prosím někdo český text? *3*
    Díky *4*
    • Re: Žlutý přelud

      Opravuji, jmenovalo se to Žlutá dívka
  • flamingo
    Od září,kdy jsem jako dárek dostala vstupenku na koncert M.Rottrové do KV Arény,jsem se velmi těšila,že zde jako host vystoupí Petr Němec.Jeho nepřítomnost byla pro mne obrovským zklamáním.Patří mu můj obdiv od jeho začátku pěvecké kariéry a je mi líto,že samostatně nekoncertuje.Zlaté časy původního obsazení Flaminga,ke kterému patřil.Nikdo nepodal vysvětlení,že neúčinkoval.
  • flamingo

    Blahopřání

    Vážený a milý Petře,k narozeninám Vám přeji všechno nejlepší.Pevné zdraví,štěstí,hodně koncertů a CD s Vaším krásným,nezaměnitelným a nezapomenutelným hlasem.
  • kajuska4

    Přání

    Milý Petře, k narozeninám přeji vše nejlepší, pevné zdraví a úspěchy na všech frontách, nejenom v hudebním světě, ale i v osobním životě. Alena
  • flamingo
    Milý Petře,přeji Vám krásné narozeniny a všechno nejlepší.Zpívejte dál!
  • Mám stejný problém, na koncertě v Plzni také nebyl, těšila jsem se na pěkné písničky, ale bohužel.
  • Včera jsem byla na koncertě Marie Rottrové Tour 2011 v Karl.Varech.
    Bylo to užasné,ale já se nejvíc těšila na Petra Němce a ten tam nebyl.
    V 16-ti jsem byla na Flamingu,to byl Petr Němec na vojně,to jsem obrečela, a po 40-ceti letech zase nepřišel.Proč??? Jiřina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit