Přejít na výpis diskuzí

Petr Štěpán

OSOBNOST 13.11.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jéé

    To mám radost že se někdo přidal do fanklubu *4*
    • Re: Jéé

      kdo by se k Petrovi nehlásil trochu sem upravila životopis a přidala nějákou fotku *4*
  • skvělej herec

    skvělej herec a krásnej chlap *8*
    • Re: skvělej herec

      naprosto souhlasim
  • Jako víno...

    Petr zraje jako víno. Jezdím už několik let pravidelně do Brna na Lidickou a tak jsem měla možnost vidět tohoto herce v mnoha rolích.
    Je vážně skvělý, ale taky má vedle sebe báječné spoluherce. Městské divadlo v Brně má již několik nositelů Thálie a fakticky každý z nich si toto ocenění zasloužil perfektně odvedenou prací.
    Držím pěsti Petrovi i jeho partnerce a dcerušce.
    • Re: Jako víno...

      Souhlasím s tebou že je Petr skvělý herec a Thálii si za roli Derryla opravdu zaslouží. Ale nepleteš si ho s někým? On sice má partnerku Lucii Z., ale žádnou vlastní dceru nemá. *4*
  • ;)

    v žádný hře mě jetě nezklamal. je výbornej *3* *5* *3*
  • Pozdrav

    Jsem spolužačka Petra ze školy a byl báječnej vždycky. Držím mu palce a zdravím. Dana
  • Škoda

    Je to dobrý herec, jsem se až podivila, že má tolik příznivců:-)Ale chybí mi tu nějaká opravdu pěkná fotka..Knírek mu sekne a kdyby ho někdo vzal na černobílo z blízka a zaostřil na oči, určitě by se někdo našel, kdo by ho měl na ploše *1*
    • například já =D
  • Petr Štěpán

    Měla jsem tu čest vidět ho v Divadle pod Palmovkou hned ve dvou inscenacích - V Gazdině robě a v Přeletu nad kukaččím hnízdem. Opravdu je to vynikající herec!!!! Přeju mu hodně úspěchů do budoucna a štěstí....:)

    P.S.: Nezdá se vám, že s knírkem vypadá trochu jako Johnny Depp?:)
    • candie254

      Re: Petr Štěpán

      mě to taky tak přišlo *3* ůůůůůplnej českej Johnny *14* ale fakt by měl nosit trošku delší vlasy,tak je aspoň pětsetkrát krásnější *14*
    • cindy.92

      Re: Petr Štěpán

      Jinak já jsem ho viděla teda jen v brněnských inscenacích (Tři mušketýři a 2x Charleyova teta) a zahrál to skvěle *3* *5*
    • Re: Petr Štěpán

      Ano .. jemu se i dokonce říká ,,Český Johnny Depp" *5*
  • borec

    tak sem sem přidala nějaký videjko a fotešky tohodle borca. snad se budou líbit. *3* *5* *3*
  • candie254

    narozeninky

    přeju všecko nejlepší *15* seš nejlepší divadelní herec *14*
    • Re: narozeninky

      zrovna v den narozenin hrál Čarodějky v Brně a báječně si to užíval.
  • Darryl

    Měla jsem možnost vidět ČARODĚJKY Z EASTWICKU a tam mě uchvátil,cenu Thalie si zaslouží,je prostě úžasný, tato postava mu sedí a je vidět, že ho baví, Petře přeji ti samé skvělé a velké role pa M *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit