Přejít na výpis diskuzí

Petr Vondráček

OSOBNOST 28.8.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • annaradlova7

    Vystoupení

    Ahoj PETŘE,Díky za vystoupení v Horšovském TÝNĚ.Jsi velice zábavný.BYL TO PRIMA VEČER!ANDY *15*
  • lisa184

    Petr

    Nejsem asi žádná skalní fanynka a zas tolik ho nesleduji, ale dle mého názoru je Petr výborný pianista a skvělý herec. Viděla jsem ho v Plzni na představeni Limonádový Joe. Úžasně jsem se bavila, je to opravdový komik a zpíval krásně. Tak, že přes první nesympatie musím uznat jeho umělecké kvality. A fešák to je náramný...s krásným úsměvem, jen mě trochu zarazila profilová fotka. No co myslíte dámy? Je to blbě focené ...Pan Vondráček na ni vypadá minimálně na pětačtyřicet..
  • Odpověď na příspěvky

    Zdravím p. Vondráček, jste príma muzikant, Vaše kapela Lokomotiva "šlape", fakt jste super muzikanti, něco o tom vím, sám jsem 25 let hrál.. na ty "kecy" o Vašem zpívání nedejte , Gott sice nejste, ale na naší pop scéně vystupují zpěváci, kteří Vám nesahají ani po kotníky, namátkou třeba p. Bende a desítky jiných...je to sice pouze můj subjektivní názor, ale stojím si za ním!!!Abych Vás ale moc nechválil, absolutně se mi nelíbí jak v moderování pořadu "hádej kdo jsem", jakoby "pomáháte" a napovídáte učinkujícím při hledání profese..je to sice zábavný pořad, ale má jistě svá pravidla,nechte hádající "vysmažit", korigujte jen průběh, nehledě na to,že i když nejde o výdělečný podnik pro učinkujícího v profesi, připravujete ho o 500.- a někdy více peněz!!!Jinak všechno "ok" jste dobrej, přeji další úspěchy!! *13*
  • angelika.

    Svatej Petr.

    Péťa je...jak to říct...je prostě úplně neúžasnější Petr jakýho znám!!!! *14* *14* *14* *14*
  • *3* Hádej, kdo jsem moderuje skvěle. *3*
    • Re:

      I já jsem toho názoru,že pan Vondráček pořad moderoval skvěle.O to bylo větší překvapení,když jsem se dozvěděla,že tento pořad už nebude.Ačkoliv vyhrál v anketě,lidé se na něj rádi dívali.Jak na pana Vondráčka ,tak na tento pořad.Nechápu primu.Zrušit tento pořad.A nahradi ho něčím co lidé nechtějí.
  • paulinek23

    Péťa je fajn kluk

    Péťa je super zpěvák. Jeho talent je nezapomenutelný. Jeho vztah k hudbě je úžasný.
    Jeho nejoblíbenější zpěvak je "Božský Elvis" a nejoblíbenější skupina je Beatles. Poslouchá jí každý den.
    Péťa je fakt super gentleman.
    *14* *3* *4* *14* *3*
  • Petr V

    Měla jsem tu čest se setkat s Petrem na natáční "Hádej, kdo jsem" a byla jsem moc mile překvapena, jak zábavný,příjemný,bez jakékoliv arogance Petr je. I když je mladý, je to Osobnost české scény.
    Petře, jen tak dále, ať hůmor vydrží a přeji mnoho nejen pracovních úspěchů, ale i plno rodinného štěstí.

    *3*
  • nej den

    Hodně štěstí,neboť je krásné.
    Hodně zdraví,neboť je vzácné.
    Hodně lásky,neboť je jí málo.
    Hodně všeho,co by za to stálo.

    PS:Díky moc za ten podpis a za nádherný
    zážitek (Limonádový Joe,7.2.2009)

    *3*
  • TO JE PĚKNÝ ČESKÝ CHLAP ! *4*
  • angelika.

    ...

    Petr je nejen úžasný jako moderátor,hudebník a zpěvák,ale je taky hrozně hezký a milý.Je prostě ÚŽASNEJ!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit