Přejít na výpis diskuzí

Petra Faltýnová

OSOBNOST 7.9.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NAŠE NEJ

    Petra Faltýnová *14* je naše nejkrásnější modelka a s tím
    nic nenaděláte *3*
    • Re: NAŠE NEJ

      Petře přeji hodně štěstí v manželství. *4*
    • NAŠE NEJ

      jj..je moc krásnáí,škoda,že sem ji viděla jen jednou v životě a to mi bylo 10let..ona je totiž moje příbuznáb přes koleno...škoda,že se nevídáme...určitě by to byla zkušenost do života.. *4*
  • Petra Faltýnová - kdyby se neobjevila v Miss, nikdo ji nezná. Nechci nikoho urazit, ale Petra opravdu žádná kráska není. Kolem chodí spousta nádhernějších dívek a žen. A spolu s Marešem - "dvojka na odpis".
  • Nechápu, co s ní všichni máte, vždyť není ani trochu hezká. Asi proto se všude svlíká- protože štíhlý prsatý holky jsou in, že jo? Ale v obličeju je prostě ošklivá. Sorry. Myslím, že u nás máme daleko krásnější modelky- např. Tereza Maxová, Simona Krainová, Pavlína Němcová a mnoho dalších...!!
  • xbrbla
    ani kolo bych si o tu štětku neopřel.
  • Nevim proč ale Pí.Faltýnová mi připomíná lacinou štětku.
  • Faltýnová,že už ti není trapně...ty, Mareš a ta vaše "velká" láska jste k smíchu. Ty podvádíš své partnery, on zase svoje partnerky,vlastně se k sobě hodíte. Asi už jste oba dlouho nebyli v bulváru,tak asi proto tak vyvádíte. Je mi vás líto - obou.
  • Petro jste opravdu nechutná,to nemáte ani špetku soudnosti?Fuj!
  • lituju její dceru tá zachvílku pujde do školy po školce že má potencialní matku a bude muset říkat otčímu tati to asi ne to by mu řekla jdi do...pr.el
  • Je taková moc vychrtlá a to není hezký ani trochu ale ona si to asi myslí, zkrátka takový anorektičky jsou
  • peto dnes ti preju vse nejmam taky narozky akorat 10 ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit