Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra Janů

    Milá Petro
    Blahopřeji k Tvým narozeninám.Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Re: Re: prozba

    Ahojky mam na tebe mensi prozbu monca kdyztak pisni moncakralova18@seznam.cz
  • Fotky Brno

    Zdravím všechny příznivce Petry Janů a chtěl bych zde někoho poprosit jestli jste nebyly na koncertu v Brně a zda odtud nemáte nějaké fotky. Já jsem tam byl a bylo to skvělý, ale bohužel jsem foťák zapoměl doma tak teď dodatěčně scháním. P.S. tady je můj e-mail, za jakékoli fotky z Brna budu rád: Borik.otto@seznam.cz
  • Lístky - Brno

    Nemá někdo zájem o dva lístky na koncert Petry v Brně? V pondělí 26.10.09. Vyhrál jsem je a nedostanu se tam. Cena 155kč za oba!
  • BRNO

    26,10,09 bude Petra v Brně už se moc těšim a nové cd je fakt super!!!
  • Novinkové CD je tady!!!

    Ahoj,zdravím Vás fandy Petry,
    chtěl bych Vás informovat/ale většina to určitě ví/,že dnes vyšlo novinkové album Petry-KOUZLO.Já jsem se stašně těšil a už jsem si ho 5x přehrával.Stojí opravdu za to!!!Tak přeju Všem krásný poslech,Petra opět nezklamala. *3*
  • PETRA JANŮ V OPAVĚ

    Petra Janů opět koncertuje! V neděli 25. 10.2009 v 19:00 hodin v Opavě v kině Mír, předprodej vstupenek - Sluna Opava !
    Bližší informace:Agentura RaGre, tel.
    737500994

    Přjďte na krásný koncert plný hitů !!!
    (Už nejsem volná, Říkej mi a další...) *3*
  • tommokros

    Re: prozba

    tak už jsi tam byl?
  • tommokros

    Re: Re: Re: prozba

    boriku, vytvořil jsem ti heslo a nick pro vstup na stránky - posílám to zde ve vzkazech. Tomáš
  • Re: Re: prozba

    ja mam takovy problem me to nejde zaregistrovat...prosim o pomoc b.o.
  • tommokros

    Re: prozba

    Mám od Petry naprosto vše. Rád poskytnu, stačí se ozvat. Více na http://tommokros.webgarden.cz
  • Re: petra

    To teda sohlasim,Petra je važně jedinečná,obdivuji ji a platonicky miluji už přes 20 let a stale budu!!!
  • prozba

    Dobrý den všem
    chtěl sem se zeptat jestli někdo nahodou nevlastni nějake dvd s petrou ( muzikal nebo vystoupení) ktere by mi mohl půjčit nebo přepalit diky Bořik *3*
  • petra

    Petra je to nejúžasnější co nám mohl šoubyznys kdy dát
  • Re: raritka

    pošli mail, pošlu.
  • Staré pecky

    Nedávno jsem posháněl CD Motorest, Exploduj a pár písní z alba Já&My. Musím konstatovat, že i po letech jsou to stále naprosto skvělé pecky, které vůbec nezestárly. S lítostí jsem vzpomínal na dobu, kdy byla PJ pravověrná rockerka. Nestálo by za úvahu udělat pár malých klubových vystoupení s tímto repertoárem? Fanoušků této muziky je stále dost.
  • tommokros

    Re: raritka

    jistěže tuto skladbu mám - nemohu nemít.


    děkuji za vzkaz a váš zájem, odpověď posílám mailem. *3*
  • Poděkování

    Dobrý den p.Petro,chtěla bych vám poděkovat za včerejší vystoupení v Klášterci n Ohří.Byl to pro nás krásný zážitek.Také za vaši vlídnost k lidem,kteří chtěli podpis a vyfotit se s vámi(včetně mě).Doufám,že k nám ještě někdy zavítáte.Jste skvělá,přeji vám hodně štěstí.Hela
  • raritka

    dobrý den,
    již delší dobu sháním písničku PJ Tisíc stran formátu A1 , jsem fanda PJ ale spíše jejích rockových začátků.Nevíte někdo kde ji sehnat ,vyšla kdysi na singlu a od té doby nic.
    Děkuji za odpověd.
  • Petra Janů

    Petra mě poslední dobou
    čím více fascinuje,že je
    v dobré kondici a že jí to
    jde.Uměla si vybrat muže a
    a manažéra v jedné osobě.
    Je to skutečně dobrý tah.
    Jsou i někdy krize v manželství
    to je normální.Petře držím
    palce.Je dobrá rockerka a muzikály.
    Prostě jí to sluší.Je připravená.
    A to je dobře.Srdečný pozdrav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit