Přejít na výpis diskuzí

Petra Páchová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni mate pravdu petula je proste nej moc sem ji fandila akorat me dostalo ze vypadla tak brzo ale za to muze porota protoze kdyby ji nezkritizovala tak by vypad dolinek mistr roztancenych kolinek peta je hezka holka ktera navic i umi zpivat a vypada ze je aj chytrá moc sem ji to prala ale aj tak ji drzïm palecky at si vsichni kupuji jeji ceda(kterych urcite vida hodne) a at ma vyprodany koncerty az do posledniho mistecky
  • ...

    1. Aneta Langerová 2. Martina Balogová 3. Tomáš Savka 4. Sámer Issa 5. Petra Páchová 6. Petr Poláček 7. Veronika Zaňková 8. Šárka Vaňková 9. Stanislav Dolinek 10. Julian Záhorovský.....Takhle bych to seřadil já. co se týče Petry...je to tip zpěvačky pro 21. století...Dělá chybu že se zakopala. Myslím že v budoucnu by podle mě patřila k jedněm z nejlepších českých zpěvaček...
    • Re: ...

      Tak podlemě: 1. Petra Páchová 2. Šárka Vaňková 3. Aneta Langerová 4. Tomáš Savka 5. Veronika Zaňková 6. Petr Poláček 7.Martina Balogová 8.Sámer Issa 9. Julián Záhorovský 10. Standa Dolinek *3*
  • Petruska Zlatuska

    Zamilovala jsem se do tebe na prvni pohled.
  • Péťo jsi NEJlepší.
  • Ahojky PETRUŠKO,moc se mi líbí,jak zpíváš.
  • ahoj Péto nechces si popsat ...posli neco na e-mail nebo na cislo 737 533 589...papap *14*
  • 5 slávy už je pryč.
  • Ptro si nejnejnejnejnejnejlepší.
  • petra je SUPERATR
  • petra páchová

    petro myslíš jako co že jsi nej hezčí petr je taky dobrej peto jsi taky dobrá ale já zato nemohu čus zuzka tvoje fanynka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit