Přejít na výpis diskuzí

Pierce Brosnan

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Brosnan najlepší Bond spolu s Craigom

  • nejlepsi

    pierce brosnan je i ve svym veku neodolatelnej,je nej.nej.nej.
  • Docela mě namíchlo že už nebude hrát Bonda a že to dostane Craig. *16*
  • Pierce :-)

    Pierce je nádhernej chlap, úplně úžasnej a je příšerný že novýho Bonda nebude hrát on ale ten hroznej ...... Craig. Nevim jaký pako ho vybralo.
  • Boží James Bond i s Craigem, ale Pierce se mi taky hodně líbí v Mamma Mia! *14* *14*
  • Luky1987
    Pierce Brosnana budu za jeho Bondovky The World Is Not Enough, GoldenEye, Tomorrow Never Dies a Die Another Day uznávat hádam i fakt naveky !
  • Luky1987
    Pierce Brosnana budu za jeho Jeden svet nestačí a The Golden Eye uznávat ješte sakramentsky dlouho, jak ne naveky, on je pravej bond a ne ten d*ment Craig !
  • Pierce a Meryl

    Tak to je zajímavý, že sse dal dohromady s Meryl Streepovou. fakt je, že mi připadalo, že to mezi nima v Mama Mia docela jiskří. *3* *4*
    • Re: Pierce a Meryl

      Ve filmu byli opravdu hezkej pár, ale to, že spolu jsou i v reálu, je nesmysl. Pierce má svojí ženu a Meryl je třicet let provdaná za svýho manžela, ta hovadina v životopise by chtěla smazat..
      • Re: Re: Pierce a Meryl

        No, taky už jsem to na jiných webovkách zjistila, že Pierce s Meryl spolu opravdu nežijí. Je fakt, že bulvár vymyslí cokoliv, jen aby bylo o čem psát. *3*
        • lady-barbara

          Re: Re: Re: Pierce a Meryl

          Ale podle mě je škoda ze spolu nic nemaj *9*
          Me se libi oba dva a jeste kdyby se dali dohromady... *14*
          • Re: Re: Re: Re: Pierce a Meryl

            Danny, něco na tom je, byli by hezký pár. Ale mylsím, že jsou oba se svými protějšky šťastní a to je důležité. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pierce a Meryl

              pierce je nej chlap a v aférách thomase crowna je fakt sexy a v mama mia božsky spíval *14*
      • Re: Re: Pierce a Meryl

        dit uz to bylo v nekolika casácích ze se s ní dal dohromady ne? co tu to zase reste?... good .. budte taky informovaní nebo radeji drzte hubu.... *13* *13*
        • kkornyy

          Re: Re: Re: Pierce a Meryl

          fakt myslis ze v kazdym casaku pisouPRAVDU to ani za nic
        • Re: Re: Re: Pierce a Meryl

          Bulvár je jedna věc a skutečnost druhá!
  • Legenda

    Pravda je, že Bondovky zachránil od úpadku, navíc - pro naši krajinu máme štěstí v dabingu. Vladimír Beneš, bez jeho hlasu se snad ani Bond či další představit nedá...
  • lucinka2986

    bondovky

    Pierce je skvělí herec hlavně v bondovkách a je velmi hezký *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit