Přejít na výpis diskuzí

Pierre Brice

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vinnetou

    On je tak úžasnej hlavně v roli Vinnetua :) Je boží, nádhernej,úspěšnej a všecko možný. Miluju ho. *15*
  • Byl to úžasný člověk i herec. Navždy budeme vzpomínat na krásně prožitá léta s Vinettuem.
  • your-darling

    happy

    všechno nej k narozeninám...
    Hodně štěstí,zdraví atd...
    prostě krásný zbytek života... *4* *4*
  • rafaelnadal

    happy

    Dear Pierre brice, I wish you all the best for 81st Birthday!
  • Pier Bric byl někdo byl to člověk který měl charisma.Byl opravdu skělý herec
  • adisaaf75

    :-)

    byla jsdem v mladé boleslavi:filmový festival evropských ůsměvu a byl tam..je fakt dobrej.. *4*
  • Krásné mladí prožité s těmito filmy a dík všem hercům....
  • Umřela část mého života.S Vinnetouem jsem začala vnímat svět.Kvůli informacím o hercích o filmových postavách jsem se začala učit francouzsky,v době,kdy k nám filmy o Vinnetouovi dorazily se daly sehnat fotky, nebo časopisy jako Ekran,Bravo pouze u četky v Opletalově ul.Filmy o charakterním indiánovi byl pro dospívající duši úžasným idolem.V dnešní době jsou tyto filmy k pousmání,děti je znevažují,ale v šedesátých letech tady nic nebylo. Krásná krajina,nádherná muzika,krásní herci,dobro zvítězilo.Pierre Brice si postěžoval,že mu role Vinnetoua zaškatulkovala život a další filmové role,ale pro mne byl krásný jak Vinnetou,tak Pan herec Pierre Brice.Děkuji
  • Kdo napsal že je Vinnetou pitomec?? A ty jsi ten serial někdy viděl? On alespon něco dokázal a neseděl na gauči...když tak tak je Vinnetou skvělý herec... *4*
  • vinnetou je boží *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit