Přejít na výpis diskuzí

Pixie Lott

OSOBNOST 16.6.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanullka95159

    COOL

    miluju jeí styl!!!!!božííííí *1*
  • muck

    *5* kdo říká že ji nesnáší tak ať se de vycpat..není nafinťená a nedělá si obrázky jak pitomě civí do kamery z našpolenou hubou...ale některé fotky na mě působí i pohádkově a co jinak dodat :-) je prostě skvělá!!!
  • muck

    je nej její píseň boys and girls je skvělá *15* *4* *3* *14*
    • sabii

      Re: muck

      Hlavně klip na tu písničku, tam jí to strašně sluší ;))
  • Je skvělá

    Mě se hrozně líbí její hlas a celkově jak zpívá a nejlepší je její písnička a videoklip cry me out. *3*
  • Je skvělá

    Pixie je skvělá když začala s písní Mama do myslela jsem si že je další na seznamu těch které prorazí z jednou písničkou a pak jako když utne, ale ona měla další Boys and girls, Cry me out, Gravity a teď nová Turn it up všechny jsou skvělé na albu se mi ještě moc líbí Here we go again a My love. Zkrátka je skvělá a zpívá úžasně. *3*
  • kacule159

    JE BOŽÍ

    Moc se mi líbí její songy i když je pravda že mamma doo mi moc nesed ,ale broken arrow a boys and teh girls jsou boží ona má dokonalí hlas *3* *3* *3*
    • Re: JE BOŽÍ

      ta gramatyka dělá potýže mnoha lydem *15*
  • pixie je tak boziiiiiiiii preju ji to *4* *4* *4* *4*!!!!!!!!!!!!!!! *3* *4*
  • pravý jméno?

    Pixie je její skutečný jméno? nevíte to někdo? *7*
    • Re: pravý jméno?

      Já vim..Pixie není její skutečné jméno, doopravdy se jmenuje Victoria Lott..
  • Chci vám poradit že je na aplikaci volání zadarmo ta aplikace se jmenuje viber-vajbr
  • ahoj WeRrŮů její skutečne jmeno je Cindy Pixie Lott Pixie ji dala mamka protoze byla jako mimco takovej dablik bo co a je fakt super a ma pekny oci we love u Pix *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit