Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson jr.

OSOBNOST 20.7.2009 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ľutujem tohto dospievajúceho chlapca

    Pretože keď dospeje tak jeho drahá mamička ho bude citovo vydierať tým ,že ho porodila a ,že si záslúži nejaký ten milioník ( predsa matka Mj deti nemôže žiť na ulici ) za to ,že jeho a jeho sestru porodila a " darovala " ich otcovi .A nedajbože sa Prince zamiluje do vnučky Johna Lenona alebo Paula Mcartneyho alebo do jednej s dvojčiat Lockwoodových a Debbie sa ani jedna možnosť nebude páčiť tak bude intrigovať kým sa s dotyčnou Prince nerozíde. Podobný scenár len v inom obsadení už poznáme. *5*
  • Re: Re: sasa87

    Jasně... je někde na Kanárech s Presleym a míchaj tam koktejly co? *15*
  • lanija111

    Re: Prince

    ale nemysli si Nikki, ten je můj *1* *1* *14*
  • Prince

    Prince je hezkej.. po tatínkovi *14*
  • Re: sasa87

    on neumřel on žije *16*
  • nejhezčí kluk kterej je

    *14* miluju *14* miluju *14* miluju *14* miluju *14* nejvíc *14* nejvíc *14* nejvíc *14* nejvíc *14* nejvíc *14*
  • hellokittyprincess

    Nááádhernééééj

    I love you *14* *14* ♥♥♥♥♥♥
  • janikoz

    Pěknej klučina

    Dřív se mi Princ nelíbil, ale teď *14* *14* Je nádhernej *3*
  • prince

    Dear Prince have a happy birthday *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: takže

    jsi magor,,vzdyt ty decka meli bilou mamu..ster co??? *15*
  • sasa87

    sasa87

    Tobě Princi Michael Jackson přeji opožděně tvým 13 narozeninám.Vím že jsou to tvoje první narozeniny po smrti táty,ale jistě víš že Tebe a tvé sourozence miloval a miluje i když je už v nebi.Jsem Vaše fanynka.Na tatínka vzpomínej pouze v dobrém,a všechny vaše strávé chvíles tátou. *14* *14* *14*
  • zuzanka666

    Narozky

    Princi opožděně ti přeji k tvým narozkám apřeji ti hlavně sílu protože jí potřebuješ a ještě potřebovat budeš.Musíš mít sílu aby ses naučil žít bez tatínka a taky si nikdy nebudeš moc být jist jestli to s tebou lidi myslí vážně.Mám tě i tvé sourozence moc ráda a doufám že cítíš jak na tebe intenzivně myslím a přeju ti jen vše dobré *14* *14*
  • Happy Birthday

    Všechno nejlepší. *4*
  • bambusak

    Vše nej!!

    Přeji vše nejlepší... snad už v lepším roce...
  • mischicka

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka od Mišičky pro mího miláčka Prince *15* *14* *14* *14* *3*
  • p.acinka

    B

    Všechno nej. moje lásko *14* *14*
  • opickatonicka

    Re: Re: Re: Prince...

    před smrtí Jacksona ho skoro nikdo neznal,a teď je váš!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • opickatonicka

    Re: Re: takže

    ti jsi zřejmě barvoslepá a nevíš NIC o genetice!!! černochovi se NIKDY blonďaté dítě nenarodí ale to je jedno!!! vy to stejně nepochopíte,tak proč se namáhat... *15* *15*
  • HB

    Happy Birthday Dear Prince ... *4* God Bless You
  • skih

    ---

    užívej si narozky,všn!! *15* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit