Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson jr.

OSOBNOST 20.7.2009 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MJforever
    Všechno nejlepší k narozeninám Princi ♥ Michael by byl pyšný jaký krásný a chytrý kluk z tebe vyrostl ♥ Jak ten čas letí...skoro před čtyřmi lety jsi smutnil na otcově pohřbu a teď jsi už velký kluk. Jsi mu podobný čím dál víc! Ještě jednou ti přeji jenom to nejlepší! ♥
  • :-*

    ten jeho proslov na předávání Grammy! panebože to byl hotový dospělý muž *7* *14*
    • kiksonka

      Re: :-*

      jj to jo...ten hlas mi vubec nepripadal na 12 leteho Prince..bylo to fakt prefektní=)už je to velký muž *14*
      • danbalan

        Re: Re: :-*

        kdo ví kdo to byl? Kdo tam dvojníka podstčil? Nebo to byl playback?? *15* *15*
  • Prince...

    Jaj,tak našemu Princátkovi bude už 13 *15* *15* !!!No to mě podrž!To tak utíká..achjooo *9*
    • opickatonicka

      Re: Prince...

      vy ste fakt mega cvoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! *15* *15* *15* *15*
      • tea301

        Re: Re: Prince...

        hlavně že ty seš génius s iq 150!! *15*
        • opickatonicka

          Re: Re: Re: Prince...

          před smrtí Jacksona ho skoro nikdo neznal,a teď je váš!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • tea301

    Všechno nejlepší

    Princi přeju ti všechno nejlepší k tvým 13 narozeninám a doufám, že tento rok bude oněco snaží než ten předchozí. *14*
  • pajka52

    happy brithday :-))

    všecko nejlepší Princi Michaeli k narozeninám!!! jsou to tvoje první narozeniny bez otce, tak nebud' tolik smutný, mysli na něho vždyt' on je a bude navždy s vámí v srdcích!!! ♥
  • cynthia

    Vsetko najlepsie

    Happy Birthday Prince Michael
  • Šecinko NEEEEEJ..

    Broučku!!!...Hodně štěstí, hodně zdraví, ať Tě život stále baví. Ať Tvé oči štěstím září, ať máš úsměv na své tváři. Vše, o čem Tvé srdce sní, ať se Ti vždy vyplní! Krásné narozeniny Ti přeje Simča=)....MILUJU TĚ *14*
  • nnnnnnnnnnn......

    všechno nejlepší!!! *4*
  • anet.k

    Všechno nej =)

    Já se také připojuji k přání :) všecičko nejlepší :)
  • maki12

    Vše nejjjj

    všechno nejlepší k narozeninám!! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit