Přejít na výpis diskuzí

Rachelle Lefevre

OSOBNOST 1.4.2008 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    happy birthday

    dneska vsechno nej k narozeninam, a je to mrte herecka fakt patri mezi moje nejlepsi *3*
  • janomilka

    vlasy

    Ve Stmívání je skvělá!!! Moc jí to tam sluší! *8* a hlavně má užasný vlasy hlavně uplně na tý první fotce jak je má rovný *3*
  • janomilka

    rachelle vrat se!!!

    chci aby hrála v Zatmění!! fakt se tam hodí!! Viki hraje úplně senzačně!! Bez ní to nebude ono!! místo ní ji bude hrát Bryce Dallas Howard no to je fakt "skvělí" *16* *16* *13*
    • 4evercharmed

      Re: rachelle vrat se!!!

      ja chci taky aby tam zustala:(:(byla by to velka skoda kdyby tam nebyla:(:(
    • cesort

      Re: rachelle vrat se!!!

      coze? ona nebude dal hrat? vzdyt je skvela... akorat to zkazej ... *9*
    • Re: rachelle vrat se!!!

      Dívala jsem se na http://laineygossip.com/Bryce_Dalla s_Howard_as_Victoria_shoots_seducti on_scene_with_Xavier_Samuel_as_Rile y_on_Vancouver_set_.aspx?CatID=0&Ce lID=0
      Vypadá úplně stejně,teda podle vlasů,obličej sem neviděla. Ale i tak si myslím že Rachelle byla lepší...měla ty právé kočičí oči,což nemá Bryce,ale nadruhou stranu...maskéři zmůžou hodně *pokrčím rameny*
      • Re: Re: rachelle vrat se!!!

        Netvrdila bych že Bryce vypada stejně - podle mě vypada uplně jinak - Reachel byl víc jako upírka - taková víc divko nebo tak.
        • Re: Re: Re: rachelle vrat se!!!

          to divko mělo bejt divoká - překlep no...
      • natule

        Re: Re: rachelle vrat se!!!

        heyy ta bryce vypadá thak vo deset let starší než rachelle zhe a on a prej byla nahradnice bo co..ta bryce se tam ako nehodí eej zhee proč musí měnit herce..to páák neny vono dyž je tam ěkdo inej zhe?? *9* *7* *9* *13* *8* *16*
  • viktorie

    musim rict ze se mi vlasy viktorie vice libi ly v new moon co vám??????????
    • Re: viktorie

      me taky ta cervena ji vic slusi
  • Happy birthday!!

    Vsechno nejlepsi Rachelle your best!!! *3* *4*
  • leila00

    charmed

    Nehrála náhodou i v jednom díle čarodějek?? Phoebe už tam měla krátký vlasy a myslim jesli to nebyla ten duch jak útočila na obě ty rodiny xD Nwm noo ale tak mě to napadlo.
    • janomilka

      Re: charmed

      jo je to ona!!! a taky hrála v jednom díle kriminálky Closer!
      *5*
      • Re: Re: charmed

        Taky hrála v jednom díle Veronici Mars
    • elushqa

      Re: charmed

      Že jo, taky si myslim že to byla ona. Myslim že tam hrála Olivii...
      • Re: Re: charmed

        http://www.youtube.com/watch?v=X6ke -2Tj04Q to je ten kus čarodějek s ní.. ;)
  • eriel
    Jedna z nejkrásnějších a nejvíc sympatických hereček. Já se zamiloval :3
  • luucy

    Nový blog cz

    Toto je nová fanstránka o Rachelle Lefevre : http://rach-lefevre.blog.cz/ ...Budeme rádi, když k nám zavítáte:-) *1*
    • luucy

      Re: Nový blog cz

      :) *1*
  • entenderse

    Rachelle

    Rachelle je skvelá herečka, prvýkrát som si ju všimla vo filme Pod Hladinou z roku 2005, hrala tam postavu Carlin, je to skvelý film, odporúčam! *14* *3*
    • britneyy

      Re: Rachelle

      jj,viděla jsem kousek,je to fakt cool filmíkkkkkkkkkkkkkkk *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ariel
    všechno nejlepší *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit