Přejít na výpis diskuzí

Radana Labajová

OSOBNOST 1.2.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dekuji

    dekuji ze se vam muj zpev velmi libi vzdy me to velice potesi kdyz tady najdu tak krasne vzkazy dekuji
    • Re: dekuji

      Drahá, falešná Radano, vzhledem k tomu, že je pravá Radana právě v porodnici, asi jen těžko tady může psát milé odpovědi. Jako její sestřenice to musím vědět. Jo a mimochodem - Radana by nikdy nepsala bez diakritiky (nesnáší to) a bez čárek v souvětí. I přesto, že jsi nenapsala nic špatného, nemluv za ni...
  • Zajímávé.

    Není pochyb o tom, že Radana je skvělá, i když se o ní nějaký čas nemluví a je to škoda. Její hlas byl podle mě hlavní devíza skupiny Holki. Poslouchal jsem teď několikrát jejich alba za sebou a koukal na klipy abych zjistil kdo co zpívá a ona je opravdu ta nejvíce slyšitelná. Měla by se nějak pokusit vrátit zpátky. A ještě by mě zajímalo, kde ten kdo psal tento její profil vzal všechny informace o ní, nebo si to psala sama? *3* . Kdo něco bude vědět tak mi pls napište na mail.
    • junglist

      Re: Zajímávé.

      Naprostej souhlas! Spolu s Katkou to tam táhly slušně *14* Doufám že Fider bude chtít nějaký prachy a Holki znovu aspoň na chvilku oživí *5* Pro nás smozřejmě jedině dobře *4* *14*
      • junglist

        Re: Re: Zajímávé.

        Kecám tady sám se sebou *1* Koukám, že jsem trochu mimo, Holki jsou BACK *14* *3* *8*
        • Re: Re: Re: Zajímávé.

          Jo, jsou zpět, viděl jsem je v Mostě musím říct, že Radana je absolutně sladká. *4*
          • fakt se mi líbila

            ale jak má haranta už je pro mě out *16*
            • Re: fakt se mi líbila

              Teo není harant, ale rozkošné dítko. *3*
            • Re: fakt se mi líbila

              dost trapný komentář
    • Re: Zajímávé.

      ahoj jsem taky Radana kdyby si ještě někdy něco chtěl op ní vědět tak mi napiš já ji znám jako své boty *3*
      • Re: Re: Zajímávé.

        ahoj ty Radanu znáš? tak jestli jo tak mi prosím napiš její váhu a výšku a její icq nebo skipe pokud má bud sem nebo na waldeopu@.cz ahoj
        • Re: Re: Re: Zajímávé.

          Ze který Studénky je Radana? Mapy mi vyplivly 6 míst po celý republice *10* *1* Jinak by to chtělo trochu víc než jedno sólový album! Já chci a chci a chci *14*
          • Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

            to já jsem znal jen tu,jak je tam Moravskoslezská vagónka-ve Slezsku *3*
            • junglist

              Re: Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

              Máte pravdu. Ještě jednou jsem dal hledat Studénky, a jedna je obec (ta pravá) dále 3 části obce a dvě ulice *3* Celkem tedy 6 *1* Přístě se musím lépe podívat *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

              Já taky ne. Ani jsem jich tolik na mapě nenašel. Podle mapy na kterou koukám, jsou v ČR Studénky dvě. Ovšem i tak znám jen tu jednu *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

              ale já myslím jako,že těch 5 dalších neznám
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

              Dyť to je ta stejná Studénka. Víc jich na Severní Moravě určitě není.
          • Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

            Ze Studénky u Ostravy. Z té, jak tam spadl ten most na vlak.
            • junglist

              Re: Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

              Hm, tak z týhle, to je pěkná štreka *15* Díky znalče *3*
          • junglist

            Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

            A nebo o5 komplet Holki pohromadě *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímávé.

              Album bude v listopadu,singl v září-říjnu i s videoklipem...
        • Re: Re: Re: Zajímávé.

          Ahoj, Radana byla dítě které trávilo v hudební škole spoustu času. Hrála na housle, různé druhy flétny i laškovala se saxofonem. Zpívala od 3 let ve sboru.ve folkové skupině.Hrala a zpívala na hradních a rytířských slavnostech na hradech nejen u nás ,ale i v zahraničí. Prostě hudbě věnovala spoustu času odmala.Uváděla a moderovala několik školních akcí. Dokonce na školních koncertech natačela rozhovory s umělci.vždy se ráda předváděla a to ji zůstalo. držme ji palce. Zeza
    • Re: Zajímávé.

      je z té skupiny hlasově i vzhledově nejlepší *14*
    • Re: Zajímávé.

      Jo je dobrá. Všechny jsou dobré.
      *3*
  • Ahoj Radan.Je mi 9 let a strašně tě obdivuju protože máš hezký hlas a vlasi.Poprvé jsem slišela vaše cd Pohádkový příběh.ČAU Adél. *2*
  • radana je nejlepší zpěvačka co znám miluju skupinu holki jěště pět cd a mám všechny cedečka radana je mojí oblíbenou z holki znam jejich všechny písničky na vzpamět vím kdo co zpívá a vím o nich všechno radana a skupina holki jasou nejlepší i ze skupinou lunetic s láskou HONZÍK *14* *14* *14* *14* *14*
  • Radana

    RADANA JE DOBRA.
  • Ahoj Radan jak se máš víš v desce S láskou a Pro tebe krátké vlasy proč když si mohla mít krásné dlouhé vlasy jako Klára a Katka ahoj pozdravuj Teodora a mějse *4* *5* *1* *2* *15* *7*
  • skupina holki jsou nejlepši na svete *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* rcw
  • odkaz

    Dal jsem sem odkaz na radany stránku v super.cz a někdo ji smazal. Proč? A proč sem vlastně znova nejde vložit? Dělá to snad někdo z antifanoušků Radany a nebo přímo nějaký správce osobnosti.cz? Fakt nechápu, proč to tu furt někdo odstraňuje.
    • Re: odkaz

      nevím,mi tu taky nechcou dávat odkazy,co tu u jiných osobností vkládám *9*
  • radano pozvu
  • nělasjakcomamradapozvu
    • radano *2*posinku vašík knop

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit