Přejít na výpis diskuzí

Radka Pavlovčinová

OSOBNOST 27.12.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROČ

    proč jí pořád zabírá kamera !! v té soutěži jsou hezčí holky jak ona *9*
  • Nejdřív si zjišťujte pravdivé informace

    http://www.iprima.cz/robinhood/sout ezici/radka-pavlovcinova

    Nevim jakej inteligent dělal její profil,ale tý holce opravdu neni 30 ale 21
    • Re: Nejdřív si zjišťujte pravdivé informace

      shrnuto,podtrženo,je to strašný zjev!!!!!
  • může být fajn, dobře hrát, ale krásná teda není ani OMYLEM. Zuby fakt jak kobyla, oči jak mongolka, není to nic proti ní, ale proti těm, kdo ji označují za krásku. K smíchu. Působí spíš dojmem urputné kudlanky. Nazývejme prosím věci pravými jmény, to je vše.
    • Hleď si svýho a neposuzuj ostatní..tebe asi nemá moc lidí rádo ;) A akorát jí závidíš-nechceš si to přiznat ale je to tak !!! ;)
  • Ahoj Strasně krásně tancuje já taky tancuji ale ne tak hustě jak ona *3*
    • co za tanec tancuješ??
      • Tanec svatého Víta *1*
  • Hezky česky

    Jedna z mála Slovenek, která zvládá výslovnost českých hlásek a dovede mluvit spisovně a přirozeně česky. Děkuji.
  • Krásně zpívá, neuvěřitelně tančí, je přirozená, milá, talentovaná a krásná.
  • Ja Radku poznám od detstva. Mám ju rada ako svoju dcéru. Vždy bola veľmi úprimná. Netvrdím, že to čo urobila bolo správne, ale láska si nevyberá. Kritizovať druhých ľudí je to najjednoduchšie, ale skúste sa všetci, čo o nej píšete také nepekné veci, zamyslieť sami nad sebou. Ako môžte súdiť niekoho, koho vôbec nepoznáte ?
    PS: Radka, u mňa máš stále dvere otvorené a netráp sa kvôli takým rečiam. To je len závisť. Mám ťa rada, tvoja druhá m..... .
    • Když Radku znaš od detsví, tak to teda asi víš kolik měří centimetru, že ?
  • nechápu,proč tuto osobu média stále označují jako krásku a překrásnou herečku a podobně..dle mého není vůbec hezká,vypadá jak kobylí mládě,zuby katastrofa..každý jsme nějaký,ale hodnotit jí jako krásku je tedy divné!! *7*
  • Ten kdo takhle o Radce píše tak se zamyslete ,co kdyby někdo o vás takhle psal? Jak by kste se cítili? Jak ? Já fandím jejímu bratrovy v Hlasu . Kdo ji takhl pomlouvá tak je k---a a d----l a p--a. Vaše Lulinka:-D.
  • Všichni z jejich rodiny jsou štíhlý. Někdo z nás je tlustý jak pr--e tak e hezká. Vy nevíte že nezáleží na tom jak vypadáte ale jké máte srdce jestli jste hodní nebo zlý. Vaše Lulinka :-D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit