Přejít na výpis diskuzí

Rami Malek

OSOBNOST 17.3.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hahaha,ty vole!

    Ty vole dyliny!?A to ste ho nevidely v Pacifiku!To je sakra chlap!Zbran v ruce a spina na xichte! *1* *1* *1* ...moc se vam tam neusmiva,ale je fakt upa bozskeeeej! *1* *1* *1*
  • rami

    v noc v muzeu vypadá upe skvěleeeee *14* *14* *4*
    • Re: rami

      jjj souhlasíím !!! je tam upa božskééj , nedal by se někde zjistit životopis a více fotek ?? *14* *14*
      • Re: Re: rami

        je to upa super herec, vypadá fakt božsky, hlavně když se usmíváá *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: rami

          moc se nám líbí !!!!!!!!!! a ten jeho úúsměv !! *14* *14* *14* je to fakt kus chlapa(kluka) !! *14* *14* *14*
  • OMG! On je tak sexy :* :*
  • uhh

    jo ja asi miluju fakt krasavec *14*
  • Když jsem zjistila, že "hraje" v Until Dawn tak jsem se málem pos*ala :'D Úplně ho zbožňuji a nejvíce v Mr. Robot :3. :)
  • toffee

    TP

    Jako Snafu byl moje nejoblíbenější postava z The Pacific. Tam hrál naprosto skvěle.
  • Koukám na Twilight a říkám si, kde jsem toho sympatického borca viděla? *15* No jasně, Noc v muzeu *15* Tam byl taky dobrý *1*
  • NemaJmeno
    Já ho prostě žeru... *14* *14* *14*
  • typek

    v pacifiku(film)mel fakt skvelou roli od 5 dilu po posledni je vasne hustej a ty jeho hlasky ve filmu no z tech sem nemohl...."az zjistil kdo volal tem kanonirum tak ho vodprasknu"..nej hlaska *1* *1* *5*
  • Myslím, že Rami je vyjímečně nadaný, na svuj věk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit