Přejít na výpis diskuzí

Renata Visnerová - Prokopová

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NÁDHERNÁ

    Prdlajs... vždyť je pěkná,vypadá skromně !!! Na nic si nehraje !! *14* a dobře hraje ! *14* tak tak.. *3*
  • 2.října

    Dnes 2.října 2008 slaví Renata krásných 28 let... Vše nejlepší !!! *15* ..
  • Je krásná

    Je to kus nádherný ženský, která přímo zaperlila ve filmu Prachy dělaj člověka. Můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se dá proti tomu dělat. Jen tak dál a hodně štěstí.
  • Renata

    Je to vynikající výborná herečka!!! Ale i krásná a je z Valašska a to je nejlepší!!! *3*
    • Re: Renata

      je krasna a výborně hraje..pozdravuju *3* *1* *1* *14*
      • Re: Re: Renata

        Je to Sympaticka herecka s velkym talentem.Rad ji sleduji v posledni dobe hlavne v serialu ulice kde se mi moc libi v roli Karoliny.Jsem do ni platonicky zamilovany. Moc ji pozdravuji a preji ji jen to nejlepsi. *14* *14* *14* Dan.
        • Renatka

          Renatka je úžasná herečka. Já jsem jí poprvé viděla v seriálu Rodinná Pouta (Velmi křehké vztahy), který sleduju i teď. Moc se mi tam líbila v roli Marie a myslím, že právě díky tomuhle seriálu je známá. Je mi moc líto, že ze seriálu odešla, ale chápu to, když ani nevěděla, jestli bude mít seriál pokračování. Jak jsem napsala, seriál pořád sleduju a tak trochu mi v něm Renatku nahradila Hanička Holišová*15* , která mi příjde, jako podobný typ člověka. Jinak taky se občas kouknu na Ulici a aspoň můžu trochu Renatku vidět. Docela mi vadí, že tam nehraje nějakou hlavní roli, jako v RP. Taky by se ale mohlo stát, že by se vrátila do RP, i když je to moc nesplnitelný přání. Navíc když teď bude mít mimnko, tak je to ještě složitější. A ještě Vás chci o něco poprosit. Kdyby náhodou někdo z Vás měl Renatčinou fotku s podpisem, tak ať mi napíše na mail. A potom bych ještě chtěla, abyste mi dali adresu Renatčinejch oficiálních stránek. Pátrám, ale nic jsem nenašla. To klidně napište sem. Já sem jednou za čas příjdu. Končím kraťoučký příspěvek a mějte se všichni Renatčiný fanoušci moc hezky. A ty Renatko ještě líííííííííííííííp. Hodně štěstí do života

          Natálie "Fleurika" *3*
  • Miminko

    Renatě se narodil druhý kluk..jmenuje se Eduard Prokop.
    • Re: Miminko

      Ahoj všichni, slyšela jsem, že první těhotenství Renaty bylo komplikované (hellp syndrom), to druhé bylo už bez potíží?
      • Re: Re: Miminko

        druhé těhotenství proběhlo bez potíží, oba jsou zdraví a daří se jim výborně! *4*
  • Miminko :-)

    ANO,Renata čeká narození druhého potomka..Okolo září 2010. *3*
  • Renata je má letní láska z mládí, když jí bylo 15 a mně 18. Na chvíle s ní strávené rád dodnes vzpomínám, a pohled do jejích krásných očí mne prostě dostal... *14*
  • Svobodná?

    Renata je vdaná, její současně příjmení je Prokopová.
    • Re: Svobodná?

      Tak ještě přesněji Renatka je vážně vdaná, ale její celé jméno je : Renata Visnerová-Prokopová. Přece, když se proslavila pod jménem Visnerová, tak ho nebude měnit, ale nechá¨si ho.

      Natálie "Fleurika"
  • Adresa

    Ahoj, chtěl jsem Renatě loni poslat přání k narozeninám, ale vůbec nikde jsem nesehnal její adresu nebo kontakt do divadla, kde má stálé angažmá. Poradí mi někdo?
  • ann

    je pravda, že Renatka čeká druhé miminko??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit