Přejít na výpis diskuzí

René Bošel'a

OSOBNOST 29.9.2009 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moni.vale

    ne

    neměl vypadnout, s kristýnkou mě dostal, byla to zatím nejdojemnější písnička z celé superstar... měl tam zůstat, nechápu proč spíš nevypadl lacko, nebo nějakej podobnej co neumí zpívat...:(
  • ......

    Všechno nejlepši k narozeninam....:D
    • rb

      Je prostě úžasnej miluju ho *14* *14* a nemel vypadnout mel vypadnout cristovao *16*
  • moni.vale

    Superstar se více blíží soutěžím miss

    Myslím, že když vymýšleli superstar, čekali, že to bude projekt o zpěvu, také trochu o celkovém dojmu ze zpěváka, ale že zpěv bude stále na 1.místě. Ovšem když vypadla Debie a potom i Renko, a naproti tomu tam zůstávají dál Lacko a Machala, kteří zpívají o kategorii níže než ostatní, začala jsem nabývat silného dojmu, že se tato soutěž začalo ubírat úplně jiným směrem než bylo v plánu. Ale co se dá dělat-budeme mít takovou superstar, kterou si odesemeskujem.
  • LOWE =*

    Prostě NEJ *1* A MUSÍ být ve FINÁLE *14*
  • On

    Škoda, že vypadl:-(...mrzí mě to...měl tam zůstat *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14*
  • eliza003

    něco málo

    Pokusila jsem se přidat dva odkazy a dvě videjka.......tak doufám že to bude odsouhlaseno :)) ty odkazy jsou na jeho internetové stránky Hudebních skupin aty dvě videa sou ze SS:))
    • hellraiser

      Re: něco málo

      Ono to chvili trva, nez to pridaji, pokud to schvali. :-))
      Jinak za odkazy dekujeme. *1*
  • 9kacaba7

    WoW

    Ježiši tohoto kluka miluju zpívá krásně je hezkej a sexy wow proste cool a hezounek fakt talent!!! *14* *14* *14* *14*
    • macina.12

      Re: WoW

      JJ taky ho upééé strašně zbožňuju je nej *14* *14* a kwáááásně zpívááá
    • s.miley

      Re: WoW

      souhlasim, je nádhernej a má fakt talent, všimla jse si ho na castingu a od tý doby je můj favorit :))))
  • zdenule119

    Souhlas!!!

    Musím se taky přidat...Je docela pěknej a taky mladej... *3* *3* *3*
    A hned jak sem ho uslyšela na castingu zpívat píseň Ritz,tak se stal jedním z mých favoritů... *14* *14* *14* A pokud se nedostane do finále,tak se na to přestanu dívat...On tam prostě musí bejt...Patří k těm nejlepším hlasům,jaký tam sou...Takže musíme posílat SMSky... *15* *15* *15*
    • Re: Souhlas!!!

      Nevíte kdo zpívá píseň Ritz?
      • hellraiser

        Re: Re: Souhlas!!!

        Prece Rene :-))) (Ale puvodne Irving Berlin, kazdopadne ta puvodni verze je takova utahana, nema to takove grady.) *1*
  • upa nej

    Bošel'a je upa neeejjj! Já bych ho strašně chťela vidět na živo! *14*
  • ???

    Ahujqí lidi...nefíte náhodou Reného adresu???..byla bych vám moc vděčna kdybyste mi jí napsali na kLaRa.MS@seznam.cz...mooooc děkuju..a jinaq...superstar už ted vubec není o zpívání když vypad on...kristýnka byla užasná...on neměl vypadnou *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit