Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rihannka

    Rihannka je prostě miláček...mocky jí miluju!! *14* *15* *4*
    • Re: Rihannka

      jj já taky!!! *14* *14* *14*
    • Rihanna

      Ti ju milujes no boze spametaj sa baba *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Rihannka

      *3* máme s kámoškou na každou její písníčku tanec konečně *8* miluju ji ale nejsem lesba *5* nemám ráda lidi kteří jí nenávidí
      • Rihanna

        Tak Rihanna je naj sprostejsia najskaredsia najblbsia a hororovo spieva.
        Preboha ludia rozmyslajte.
        Ved tancuje jak IDIOT!!!!!!! *10* *5* *16*
  • rihannna je prostě nej

    rihanna je moje nej spěvačka a miluju její písničky ted jsem byla nedavno na jejím koncertě a bylo to tam fakt drsný no co vám to tady budu vykládat to by ste museli bít tam.bylo to tam fakt narvaný no prostě cool. *3* *14* tak se mejte
  • RIHANNA=MEGAAA NEEJ ZPĚVAČKA
    RIHANNA=BEST SINGER AND HER SONGS IS BEST
    RIHANNA=IS MY LIFE♥♥♥
  • hanisek89

    Rihanna

    Rihanna je supr a jak spíva žorapin dvava to je nej nej nej nej........... *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Rihanna

      Něco takovýho existuje?
  • rihannka

    Rihannka moje nej zpěvačka mám jí mocinečky láda už jsem jí viděla na ževo stála vedle mě nevěříte? Dostala jsem se k ní díky bravíčkku ikdyž jenom na hoďku *4*
    • diela

      Re: rihannka

      *10* taky jsem vyhrála lístky se setkáním z Brava,jenže došlo k problémů a lístky mi nedošli tudíž předali výhru někomu jinému,když jsem jim volala,tak mi poslali jen lístky *8* a mě šlo hlavně o to setkání *9*
      *1* ale koncert byl luxusní,hlavně ti týpci za mnou *1* *15*
      jaký to bylo *7* *4*
  • Rihanna

    Eihanniny pisnicky se mi libi ,ale,co o nas rekla je vrchol!! *16*
    ma peknej vkus i xicht ,ale tohle je moc *16* a mozna jeste pekne *3* ale jinak je namyslena!! *13*
  • Milá Riano já jsem se dívala na film BRAVO GIRL fakt krásně tam spíváš jenom se tě chci zeptat na páru otáek tak kdyžtak napiš ráda bych si s tebou popovídala tak se mněj a prosím prosím napiš míša
  • Rihanna

    No tak mám ráda Rihannu super zpěvačka,ale nejlepší zpěvačka není a to ví každej.To říkáte jenom že jí máte rádi.Umbrella je ůplně super!Už ohramá no.Ale Shup Up and Drive je skvělá a nebo Don't stop The Music je taky skvělej song,ale nevim jako prečo tam spívá sloku Michaela Jacksona sou tam slyšet i jeho hlasy *7* .
    • Re: Rihanna

      nejlepší je Breakin' Dishes *5*
  • umbrella

    Rihanna je jedna z mojich oblíbených zpěvaček.Hrozně se mi teď líbí její písnička Umbrella *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: umbrella

      a LUBI SA TI AJ TEN TRAPNY KLIP??? *15* *15* *15* *13* *13* *13*
  • Rihanna je Super!

    Rihanna má skvělý písničky mám všechny její alba a nemůžu si odtrhnout uši od sluchátek! *3*
    • máš pravdu.

      Rihanna má moc hezký písně.Antifanoušci ,jděte se vycpat. *3* *14* *3* *15* *8* *9* *14*
      • Re: máš pravdu.

        máš pravdu Rihanna je super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit