Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvela zpevacka

    tohle je priserny zpev,takhle zkazit tak hezkou pisen-poslechnete si to do konce,hrozne-http://www.youtube.com /watch?v=IXn4sgICMNE
    • Re: Skvela zpevacka

      nevědela jsem ze neumi živě vysoky tony... *9* *8*
    • Re: Skvela zpevacka

      nefunguje mi na youtube zvuk,tak si to asi těžko poslechnu *9*
  • Dobre rano:) mohla bych vas poprosit o jeden HLAS na http://www.poslipolibek.cz/?visual=1521 moc prosim, budu vam hodne vdecna...dekuji :))* *4*
  • zuzyk15

    skvela rnb zpěvačka!!

    nepomlouvwejte ji!"!nahodou rihana je moc fajn!!to bych chtela slyšet ty vaše skřeky..a jak zpívate.nahodou oproti vám ona je na sceně rnb a slávy..a někam to dotahne.má talent a vkus"! *16* nahodou moc pekne taneční triky..má na disturbii..a stop don't the music..td..tak toho nechte!a nikoho nepomlouvejte""!
    • Re: skvela rnb zpěvačka!!

      to nejsou pomluvy jen cista pravda,muj zpev je hrozny,ale taky mam soudnost do pop music se neseru,ona je povazovana za zpevacku,tak by mela snad umet zpivat,coz neumi,pust si jeji zive koncerty,tak kde zpiva ve vyskach je to priserne falesne,jenze vam je jedno ze neumi zpivat,de jen o to ze se produciruje polonaha,a tancit moc taky neumi,na koncertech chodi sem a tam a hraje si na skvelou zpevacku,neumi predvest show,disturbia je jeji nejhorsi video,hotova slapka,urcite neco dokazala ale ne svou zasluhou,jinak ji rozhodne nepomlouvam,ani ji nic nezavidim,pritom je tolikkrasnych talentovanych zpevacek,tahle nebude mit dlouhe trvani.
      • Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

        mysli si co chceš,ale my její písničky máme rádi
        • Re: Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

          me se take nektere pisnicky libi,ale zpiva falesne,nejde vam o jeji hlas tak sem to myslela,coz kdyz si rika zpevacka,tak by mela umet zpivat jestli se nepletu.
          • Re: Re: Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

            tak,když se ti její písně líbí,tak co kecáš za blbiny,jak strašně špatně zpívá *7*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

              Pájo,nechápu,co se ti nelíbí na videu Disturbia,to je videoklip,který má děj a i ta písnička je úžasná! *8* *16* Když se ti Rihanna nelíbí,neposlouchej jí,ale ona rozhodně zpívat umí,na podiu má skvělé kostýmy a co se týče show,tak to není nic moc,to třeba na Madonnu v tomhle nemá,ale já jsem ještě neviděla nikoho,kdo by měl tak úžasný hlas,jako Rihanna!!!!! Je prostě skvělá a i když jí neposlouchám tak často jako třeba Madonnu a Britney Spears,Rihanna je jednička. *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

              však to je účel,aby to dobře znělo ve videoklipech a na CDčkách,většina posluchačů se stejně nikdy živého vystoupení nezúčastní
            • Re: Re: Re: Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

              no i kdyz se mi nejake pisnicky libi,vim ze moc zpivat neumi,nejsem primo jeji fanousek,ale neco si rada poslechnu,ono to samozrejmne studiove zni dobre ale live uz bohuzel ne.
    • Re: skvela rnb zpěvačka!!

      Že jo,že je moc dobrá *7*
      • zuzyk15

        Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

        je uplne vynikajici!! *15* moc ji mám ráda
        • Re: Re: Re: skvela rnb zpěvačka!!

          jeji pisničky miluju!! plostě nemuzu si pomoct ... a je mi jedno co ostatní říkaj a co si myslí.. ♥♥
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Demi nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez

    A tam jsou i pokyny
    • tfpdaa

      Re: blog-soutěž

      *s Riri
  • Fuj,uz te nemám ráda
    • Proč ona ti snad něco udělala? :) Milá Lindo já jsem taky na hodně věcí změnila časem názor, ale nemusíš tady o ní psát fůj jenom to bouří lidi, co jí zbožňují... když už jí nemáš ráda tak jí neposlouchej, ale nepiš o ní fůj :)
      • Súhlasim s adminkou .... vystihla si to ;)
        • Sorry anonyymkou .... :D
  • Byla jsem na koncerte a moc se mi to libilo ale byla jsem i na jinych zpevacich a Rihanna byla nejhorsi zatim :(((((
    • jooo? najhorsi CHCES ABY SEM TE ZABILA
  • Omlouvám se,Rihanna je nejlepší zpevacka a ješte si rád poslechnu Davida Guettu ten má taky dobrú hudbu
  • Riri jsi úžasná zpěvačka a skoro všechny písně se mi od tebe líbí.Snad tě někdy uvidím naživo!!!Máš úžasný sebevědomí a hlas!Navždy budu tvá fanynka.(Neboj nejsem nějaká ujetá fanynka) *3* *3* *14* *14*
    • kecaš!!!!!je to husa!!!! *12*
  • j.m.a

    Jak to tady tak ctu,vidim ze sou tady samy lesby *1*
    • Re: j.m.a

      *1* jooo a jee to trapkins
  • natt_alinka

    <3

    Ahoj nevíte jak bych od ní mohla získat autogram? :) A v prosinci se těším na koncert! Ona je nejlepší!* *14*
    • já vím ale neřeknu *2*
      • Nevíš :P Jinak bys jí to řekla ;)
    • Re: <3

      Zkus jí poslat dopis ;) Taky jí ho chci teďka někdy poslat ;)
    • Re: <3

      jedině přes koncert, ona jinak nepodepisuje
      • ale jojo kr... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit