Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robbie

    Robbie je sice výborný zpěvák,ale nejlepším zpěvákem na světě není v žádném případě.
  • je to milasek a ma klasny pisnicky
  • ********

    Čaute skvělí lidičky!!!! *3* *3* *3*
  • robbie je super!!! je to muj nejoblibenejsi zpevak a jeho pisnicky se mi moooc libi... *4* mozna, ze nekomu se nelibi, ale podle me je SUPER!!!! *14*
  • je super je ten NEJLEPŠÍ!!! *1* MILUJI HO! *14* fandím mu a miluju jeho písničky *3* JE PROSTĚ ŮŽASNEJ!!! *14* JE TO ANDĚL *4*
  • robbie

    Nedávno jsem četla že měl nějak 2500milenek *9* ....ale to neva...nic nemění na tom že je prostě nejlepší *14* *14*
    • janeinka

      Re: robbie

      hele, ne 2500 ale o tisicovku mene *3* ten clanek mam vystrihly z casopisu: Rob mel 1.500 milenek!!! *13* ten... no zvladl jich teda hodne *1* asi je to kanec *5*
  • Proč by nemohl

    čusík proč by se nemohl stát Robbie Williams taky králem popu?Sice se jím stal Michael Jackson,a ten králem popu zůstane.A tohle může být jak v pohádce..vždycky je tam princ který se stane králam a na starého krále se zapomene a tím princem je Robbi Will. *3*
  • Robbie je pohodář :-)

    Robbieho mám fakt rád ... je to showman a dá se na něj dívat :-) Je škdoa že ho nevzali do Queen ... možná bych je začal poslouchat (nic proti queen, ale s robbiem by byli lepší :-) ) Toť asi vše :-) J.J.
  • Robbie Williams web

    http://robbiewilliams.webz.cz - Robbie Williams web - novinky, životopis, diskografie, fotogalerie, filmografie, články, texty písní, básničky, odkazy, download, videoklipy, rádio, chat, hudební ukázky, fórum, obaly, tetování, ankety, ocenění, pexeso, tapety, puzzle, spořiče...
  • Roobbbbíkkkk:))

    Robík je pploste nejlepšíííí :)))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší