Přejít na výpis diskuzí

Robert Fico

OSOBNOST 4.4.2009 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Toto, čo je teraz táto vláda, tak stokrát horšie ako bol Fico a Smer-SD

  • Luky1987

    Zkrachovaný Fico aj celá strana Smer 

  • Luky1987

    Kiska je lepší ako tento Fico

  • On pchhhhhhhh Kiska perfektný Fico je ešte horší než WC. A ty ho nepoznáš však ty si Čech čiže ty onom nevieš
  • Veľká pravda
  • Vážený pane Fico,vyslechla jsem dne 7.1.2016 Váš projev na ČT24 a vše,co jste řekl, mě nesmírně oslovilo,protože vše,na co jste upozornil je pravda a jen tupci mohou s Vámi nesouhlasit.Je vidět,že Vám není osud Slovenska lhostejný a uděláte pro svoji zemi to,co je ve Vaší kompetenci a silách.Mnozí lidé vůbec netuší,co se na Evropské země připravuje,protože média vůbec neinformují skutečná fakta,ale ta podstatná zatajují a obcházejí.Škoda,že nemohu toto říci o českém premiérovi,který musí poslouchat mocipány z Bruselu,ale budu doufat,že Češi včas otevřou oči a přijdou na podstatu věcí.Jinak Vám přeji hodně zdraví,štěstí a odvahy ve Vaší nesnadné práci,s pozdravem Marie.
  • Luky1987
    Fico je zlodej a klamár celý SMER aj SDKÚ atd. Jediný normálny bol so všetkých akorát tak Slota, ten aspoň vedel povedať čo si myslí a mal pravdu
  • Stydím se za našeho premiera Sobotku, kterej Vás a Orbána podrazil ohledně žaloby na EU ve věci kvot. Zato za Váma stojí můj prezident, tak aspoň někdo. Přeju Vám hodně úspěchů.
  • Luky1987
    Fico je taký istý hajzel ako všetci naši politici *11* *11* *11* *11*
  • FICO zo svojou SMERACKOU bandou nech sa daju vypchať banda zlodejska
  • Přeji panu Ficovi hodně zdraví , štěstí lásky a hodně uspěchu v práci, chci vás pane Fico poprosit kandidujte na příštího prezidenta slovenska jen vy na to máte a néten vysmátý Kiska
  • Luky1987
    Fico je obyčajná bolševicko - eštebacka ošípaná *16* *16* *16* *16* *11*
  • Pan Fico je o hodně lepší než Kiska , jenomže jenomže KISKA LIDEM NASLIBOVAL A FICO TOLIK NE PROTO ZVOLILI KISKU ALE FICO SE SMERAKama stejně kisku převalcujou
  • fuj kiska je lepsi od teba *10* *16* *12* *11*
  • Co se děje na Slovensku UKradli mně českou občanku kterou jsem si dal nalavečku u vody a dával si světlo na kolo ,když mně ten den přepadli zbojníci Slovenské policije že nemám helmu ,ač jsem měl čepici vlněnou což je kvalita lepší nežli polystyren z asije s povrchovou upravou.
    Nemám stopadesát Kg takže jsem byl rád že mne nezadusili jako černocha v New Yourku policejní stát Slovensku zlatá doba Veřejné Bezpečtnosti neb mafiany v německých a sijských japonských autech vůbec raděj nezastavují neb neví co mají za vliv v hokeji trenčín nebo v politice s babišem STBákem codělá špatnou antisocialní politiku proti občanům.

    Antonín Brachtl Hrádek na Vlárské dráze
  • Pane Antoníne Br jste nenávistný CINTAL nic víc.
  • Ficom doničené silnice Kykula Vyškovec a kanal Vahu přes Trenčín hnus mám zničené ráfky i pláště helma není nutná u dospělých tu nemají ani Ing policije když vyleou z auta a kontrolují cyklistu auta jezdí nikoliv vedle po dálnici ale ničí cesty i když je dálnice trenčín do města nad Váhom .
    fašisti holokaustu Sobotka i Babiš s Ficem máte jen velké platy s výrobky šmeliny z číny předražujete policajtů je více jak v okupaci kdy synek fašisty Havl Václan prohlašoval je policejní stát jen chlastáte a žijete buržoazně .
    Klávesnice doničená gemblery školáků v zastávce autobusu jste urvy k.Konta v Monaci Sagana Monacu jsou nehorázně pro ně je helma laciná nejsem fašista ani nezávodím helmu nenán ale vlněnou čepku helmu nemají ani traktoristi bez dbud šatně vidím nevypisuju jste zmetci lehkozbohatlíků i s vyznamenámením od hnupa Zemana
  • Fico je obycajný bolsevický a estebácky hajzel
  • Dobrý den pane Fico , vy jste lepší než Kiska , lidi vás nevolily protože se vás bojí , lidi vubec nepřemyšlí ale budou zklámáni že vás nevolily moc vás prosím kandidujte za pět let , pomozte prosímvás Slovensku , nej vy to dokážete , prosím kandidujte *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit