Přejít na výpis diskuzí

Robert Orsáček

OSOBNOST 30.3.2009 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování

    Zdravím všechny obdivovatele THE GLASS ONION,SAVILLE ROW a taky fandy amatérského hokeje jménem HC RONDO BRNO,tedy všech mých aktivit v tomhle nádherným městě, městě BRNĚ! Ale pozdrav není hlavním důvodem mého příspěvku, píšu , abych poděkoval tomu, kdo to všechno spáchal...Takže DĚKUJU MOC! Škoda jenom že tato stránka osobností vznikla bez mého vědomí, což možná ochuzuje její obsah. Přecejen, i když nemám všechny fotografie, které vznikly a kde jsem byl zachycen,tak si myslím, že jich vlastním mnohem víc a možná i zajímavějších. Rozhodopádně přeju, ať to tady žije a slibuju, že to tady budu taky trochu sledovat. Ahoj , Robb. *3*
    • Re: Poděkování

      Jo a jestli tam chceš něco doplnit,tak není problém,pošli mi to na fan.club.tgo*seznam.cz. Nebo se zaregistruj a doplň sám,tady může ty profily doplňovat každý zaregistrovaný.
    • Re: Poděkování

      Co to vidím? Poděkování přímo od osobnosti? No to potěší nejvíc! *1* THANKS!
  • Bomba!

    Tak to je fakt bomba, cetli ste? *14*

    http://www.zkracovatko.cz/00im
    • Re: Bomba!

      joo *14*
      A vcerejsi koncik taky bomba *3*
  • fotky

    Koukám, že přibyly hezký fotky, kdepak jsi na nich byla? *3*
  • fajn

    Zacina to tu trochu zit, to se mi libi! Ja se nechala trosku inspirovat timto webem, ktery jsem objevila :
    http://babiznajedowata.sweb.cz/
    nvm kdo to je, ale podle nicku nejspis ta stejna osoba, co dala ty suprovy videa na youtube,za coz ji patri dik!
    No a me u toho napadlo, ze Robin si fakt svuj fan club zaslouzi za to, co na koncertech predvadi. *3*
    Doufam,ze souhlasite *5*
    • vali99

      Re: fajn

      jo jo... vyrobila jsem sem tapetku... prej tu za par dni bude tak snad se bude aspoň trošíčku líbit *1*
  • vali99

    Jo Jo

    HMMMM fakt to tu nežije, mohli bysme dát odkaz na TGO stránky ať uděláme největší Robinův fanclub!
  • odkaz na TGO stránky

    Já myslím, že kdo chce, tak to tu najde. A někdo o tom tam napsal, myslím za vzkazy Glassu že to tu je, tak asi ti ostatní nemají zájem být v jeho fanklubu *3*

    *3*
  • Novinky

    Tak jsem trošku aktualizovala a už to sem konečně dali *5*
    • Re: Novinky

      nojo ale to druhý video nejede *9*
      • Re: Re: Novinky

        jn bylo to nahlaseny a porad to jejde,nvm co s tim *10*
  • vali99

    fotky

    Ou, pěkný nový fotky,ta druhá je fakt originiální
    • Re: fotky

      Fsecky fotky sou hezky *3* Jen je skoda ze to tu vic nezije *13*
      Uz se ale hafo moc tesiiim na koncik Glassu, co vy?!
      • vali99

        Re: Re: fotky

        No já mocinky, příjdu na 1000 procent *1*
  • vali99

    re:re:re:re:..hanan...

    šest let??? ale rozpadlo se to??? to je škoda...to ráda bych poslechla... někdy si říkám, je to škoda, že sem nežila tak o deset let dřív, zažít s váma tyhle začátky...no chodim na glássy teprv cca 2 roky... a dycky závidím ségře dyž si povídáme, jak chodívala na glássy...já tehdy v nákým 96 nebo kdy byla uplný škvrně, ani rok mi nebyl... *9*
    • Re: re:re:re:re:..hanan...

      No ona ta kapela The Plastic Garlic byla spíš asi recese fanynek, sice párkrát se ve zkušebně sešly, hrát víceméně uměly ale vyšlo to celé do ztracena. *4*
      Tak se snažte, holky, ať nedopadnete stejně ;-)
      • vali99

        Re: Re: re:re:re:re:..hanan...

        Jj, letim cvičit *1* *1* *1*
  • Fan club

    Tady to moc nežije, co je s vama fans? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit