Přejít na výpis diskuzí

Robert Rosenberg

OSOBNOST 29.8.2007 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm taky bych do toho sla :-*
  • Hned bych se od něj nechala zrajtovat:**
  • mápřekrásný péro... *15* *15*
  • a pe*is neni snad každý jiný? :D prober se buzíčku
  • proste satan
  • Bych si o něj ani kolo neopřela, fakt humus. *11*
  • A pak jsi se probudila *7*
  • Rob

    Robert je úžasnej a krásnej ! A myslím si, že tím svým vztahem k sexu se od ostatních chlapů ani moc neliší s vyjímkou že to zveřejňuje a nebojí se o tom mluvit před tolika lidma.. takže moc nekritizujte :P
  • ...

    Rosenberg a hnusnej?? Nebo magor?? Nikdy jsem neodivovala jeho tip "filmů", ale ne jenom že je poměrně hezkej, ale i působí sympticky. Myslete si o mě co chcete...
    Snim bych si nechala říct ;o)
  • nadrzenej uchylak

    rosenberg je jenom obycejny nadrzeny prase.na jedne akci kterou moderoval mi chtel vojet segru!nastesti mu utekla ale klepala se jak ratlík!nechápu jak ho někdo může obdivovat...
  • Re: ..

    ...no tak pak ale budes chodit po gyndach
  • Re: Re: penis

    ty mas maly pysky ? boze ,ja te CHCI !!!
  • Re: penis

    tak kdyz je hnusnej,tak co si ho tam nechavas strkat....na to je ti dobrej,trosku divna,typicka zenska krava
  • Re: Re: Banda magorů...

    no ty,slapko
  • Re: Re: penis

    mrňavý sou hezčí, buď v klidu :-) *5*
  • provas

    dokázal že blb..

    ...když řekl,že přišel o panenství místo panictví..viz youtube prominenti Rosenberg
  • Re: Banda magorů...

    Proč jsou ty holky magoři?Protože řeknou co si myslí?A když je Rosenberg magor tak proč sem lezeš?Tak nevím kdo je tu magor.
  • Banda magorů...

    Když tak čtu příspěvky v této diskusi tak usuzuji,že jste tu magoři všichni včetně Rosenberga... *15* *1*
  • Re: penis

    To je pravda že na nahým chlapovi nic není.Kdežto ženy jsou krásné.Závidím holkám který mají veliké pysky ja mám mrňavý a hrozně mě to štve.
  • katush-ka-001

    Re: penis

    xDxDxD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit