Přejít na výpis diskuzí

Robert Rosenberg

OSOBNOST 29.8.2007 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7000 zen ktere nebyly uspokojene a ktere nepoznaly Sex stejne jako on =) jen zneuzite a zneuctene zeny se slzami v ocich , to neni k chloube : "Zásadní rozdíl mezi Mužem a eunuchem nebo-li impotentem je že Muž má Ženy navždy ale impotent měl ženy jen chvíli a čím víc jich měl tím větší hanba že mu nezustaly" rosenberg je potupa muzstvi kterou uz nejspis nesmaze leda ze by poznal pravdu =)i kdyz se zda ze uz se vzpamatoval , koho tento prispevek nasere nebo se ho dotkne tak jen proto ze nedokaze prijmout pravdu s duvodu ze dotycny bude zapskly a sexu neschopny jedinec jako ti o kterych tady pisu =)
    • Děkuji za rozumný příspěvek. *3* *4* Fandím Ti. To co dělá RR je hnus...
  • RR kazišuk - je nechutnej ,potupa národa. *16*
    • podle sebe soudím tebe? tak jsi to myslel?
  • nazdar potřebuji pomoc je to dost intimní záležitost takže robe mám příšernou zácpu právě jsem se vrátil z hajzlu a nějak mi to nešlo... ty víš co .. potřeboval bych prorazit kaďák /protáhnout/ tvým obřím beranidlem věřím že mi pomůžeš pa... *9*
    • ????? Je mi líto Martine.. Přeji hodně štěstí!!!
  • Bych si o něj ani kolo neopřela, fakt humus. *11*
    • Konečně rozumný názor. *5* *4*
  • co bude dělat až se mu nepostaví ?? když nic neumí ??
    • Uřízne si ho a zahodí... *15* *1* *3*
      • Řekl bych, že si ho pak sebere ze země a následně zarazí do svého zadku, noviny pak budou o něm psát jako o "muži s penisem mezi svými tlustými půlkami" a on bude blahem tát, nejen tím, že je o něho zase na chvíli konečně "veřejný zájem".... Když je to jinak nula bez dobrého vychování, ubohé nuly jsou rádi za jakýkoli "zájem", ať je to z jakýchkoliv důvodů, co ten nenadálý "zájem" veřejnosti zapříčinilo. *3* *5*
  • Konečně jsem tě našla starý brachu, pamatuješ když jsme byli malí a já tě vždycky vybrabčila a ty si pak kráásně zpíval hola hej chcíplošůůů chcíííplošůůů máám gule na kašůůů, to byly časy, hele ten tvůj song fakt dobrej. Začínám s podnikám v tvým rodišti tak se někdy přijeď podívat, otevírám salon VILMA pro fajnšmekry jako jseš ty, třeba pro tebe něco vymyslíme, jak ti udělat dobře. Měj se ty stará vraždo a ozvi se. *4* *3*
    • ????? Přeji hodně štěstí!!! Hezký den. :-)
  • Já bych se od něj taky hned nechala zmrdat, je tak úžasnej :-) *14* *14*
    • Další káča... *6*
  • ...

    Rosenberg a hnusnej?? Nebo magor?? Nikdy jsem neodivovala jeho tip "filmů", ale ne jenom že je poměrně hezkej, ale i působí sympticky. Myslete si o mě co chcete...
    Snim bych si nechala říct ;o)
    • No ano, další živočišná rozhoďnožka, že. *1* *6*
  • Taky nechápu, jak ho může někdo obdivovat jen proto,že je tam dole trochu líp obdařenej než ostatní. To můžou jen náctiletý pubošky nebo holky přes dvacet, který ještě z puberty nevylezly... *15* *15* *2* *1*
    • ani jako puboska bych s nim nesla... to bych musela blejt a blejt az bych capla.. *1*
    • I s malým kašpárkem se může udělat velké divadlo, na velikosti přec nezáleží.
      • zejo nej je zlatej stred pani bozeno *3* musi bejt neprijemny mit to jeho naradi az ve vnitrnostech... *11* *1* *15*
  • Jeden z Robertových dokonalých filmů. Holčina si to s ním celkem užila.

    http://www.freevideo.cz/vase-videa/tereza-u-roberta-na-castingu-1006093.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit