Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je boží

    Robert je nejkrasnější klučina na světě a suprově tancuje !!! *14* *14*
  • m_artinka.258

    ..

    upe nádhernej boreček....a umíí dost dobře tancovat *14* *14* *14*
  • jan520ka

    Je super

    Tento chlap je najlepší tanečník akého som kedy videla naozaj... A ten výraz v tvári ked tancuje je super...
  • endyen16

    THE BEST

    Tak jako tenhle klučina má něco do sebe. Když sem viděla Let´s dance 2, tak mě fakt zaujal. Nejen že je nádhernej, ale jeho taneční umění je geniální. Je THE BEST!! *14* *14*
  • w.eruli.nk4

    milujůůůů!!

    *14* *14* nejkrásnější chalán na celim swětě!!!Etě sem let's dance 2 newiděla ale wšici říkaj že je lepčí než 1!!!Táákže se ho snažim někde rychle sehnat *15* nu ae jinak boží tělíčko a sůůper tanečník.Škoda že sem ta Andie nebyla já. *8* *1*
  • Co dodat

    Robert je fakt úžasnej tanečník a je i celkově pěknej chlapík... je prostě super úžasnej.... mocinky moc ho žeru *14*
    • www.zdenka.cz

      Re: Co dodat

      jj ze ploste dobrej v tanci a moooooc peknej mooooc ho papan kdyz sem ho poprve vydela v LETS DANCE 2=STREETSDANC tak sem sebou malem sekla pac je upa moooc sexy!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Co dodat?

    Je prostě skvělej,krásnej,úžasnej tanečník,neni co dodat je k sežrání *14* *4*
  • Milášek2

    Fakt mé hezké svaly a sqvěle tančí...Hrál v super náhradníkovi..Žeru ho.Je fakt kus.Už jsem viděla lets dance 2 3 krát a furt se ho neumím nabařit je sqvělej....je to má láska *14*
  • Milášek

    Je strašně hezký a roztomilí.Ten jeho ůsměv a pohled *4* *4* *14* .Miluju ho *14*
  • Web o RObovi- českej

    Ahojíí..mám web o Robovi- je tam všechno- novinky interview vše:-))Tak běžte kouknout:))) www.robert-hoffman.blog.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit