Přejít na výpis diskuzí

Robin Suchánek

OSOBNOST 31.5.2009 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry, že jsem sem zabloudil a přečetl jsem si tvá moudra :) Promiň, ale tvá "pravda" mě vážně nezajímá... Kdo ví, co dělám, tak to ví a nepotřebuji slyšet o sobě věci, které nejsou pravdivé... jasný důkaz, že lidé v Novém Jičíně žijí pouze z pomluv a ví pouze to, co se šustne... O sobě jsem slyšel tolik věcí, ale víš co?? Jsem rád, že to slýchávám, alespoň jde vidět, že stále žiju a asi některým budu ležet ještě dlouho v žaludku...dokonce i těm, co mě v životě nepoznali, ani nepoznají :) a teď promiň, ale na psaní této odpovědi ztrácím můj drahocenný čas... -> Hold někdo, aby se cítil a měl dobře, pomlouvá a roznáší klamné informace jako ty a někdo nemá čas na stupidnosti a raději "zarábá keš" ... Adios ;)
    • určeno pro anonyma s pseudonymem "Petr12"
  • Měl jsem s p. Suchánkem jeden problém ohledně financí, nicméně jsem rád, že se k tomu problému postavil čelem tzv. "jako chlap" a vyřešili jsme jej. Je pravdou, že to trvalo cca. měsíc a půl, ale mám zkušenosti s neplatiči, kteří dluží více než rok a dodnes o nich nikdo nic neví. Tímto bych chtěl panu Suchánkovi poděkovat za jeho přístup a přesto, že jsme měli menší problém, mám v plánu určitě nadále v budoucnu spolupracovat.
  • Je to blb, ale klobouk dolů.
  • Zajímavý že na diskuzích jste všichni nejchytřejší a nejlepší ! Bežte do hajzlu všichni,s Robinem spolupracuju a vše je uplně bez problémů !
  • Pane Suchánku, velice děkujeme za Vaši pomoc s propagací i s programem na 19. ročníku Šenovského škrpálu. Velice nás mile překvapilo, že tak mladý člověk má neobyčejně profesionální jednání a obrovské zkušenosti. Přejeme Vám hodně štěstí v budoucnosti a samozřejmě se budeme těšit na další spolupráci.

    obec Šenov u Nového Jičína
  • Brácho, na to se koukni a nic si z těchto lidí nedělej http://www.youtube.com/watch?v=IR3gqbIWQOU
  • Opravdu hezke řeči
    S Robinem Suchánkem spolupraci už 5 měsicu za tu dobu jsem se snim nedostal do žadnych problemu pravě že naopak pomahami žit si svuj sen pořadatele akci zastupovani umělcu a nejen to opravdu mě mrzi jak tu pišete obrovske kraviny na Robinove jmeno když ho ani neznate *7*
  • Bože tohle už je vážně vrchol debility *1* lidi zamyslete se nad sebou :DDD sledujte co píšete za hovadiny :DD bože :DD v podstatě nic o něm nevíte a už kritizujete jak kdyby vás okradl o všechny prachy :DDD je vidět že debilita vládne světem, protože tohle už moje hlava nebere :DD a vůbec co si berete jeho jméno do huby? Bere si snad on vaše? Řeší vás tak jako vy jeho a to o něm nic nevíte? Řekla bych že ne ;D tak raději zalezte zpátky do bažin protože tam vy evidentně patříte ;D
  • Robin je úplně skvělý človíček.vy kteří tady o něm píšete hnusné kecy ho asi vůbec neznáte.nejen že mi moc pomohl a za to mu děkuji ale taky jsem zažila jeho několik akcí na vlastní kůži a nejen že byla úžasná atmoška ale taky spoustu lidí kteří se skvěle bavili.Robine jen tak dál!
  • I am surprised that such a young man is able to work professionally. Thank you for mediating singer Suzi Quatro. It was an amazing concert.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit