Přejít na výpis diskuzí

Samantha Morton

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella
    Tohle je dosti nechutná internetová stránka zabývající se celebritami a jejich sexuální orientací..
    http://gay-or-straight.com/Samantha%20Morton
    *8* *6* *7*
    • aranella
      I její dávný přítel herec Hans Matheson tu je http://gay-or-straight.com/Hans%20Matheson

      Až na to, že ta fotka není jeho, ta tlama na té fotce není on...
      *6*
  • Prdelni ksicht

    Tak serednou zenskou jsem uz dlouho nevidel. *9* *16*
  • Expritelka Hanse Mathesona

    To je ten, co hral titulni roli v TV filmu Doktor Zivago.
  • Kdo to je??

    Je oskliva jak prdel.
  • souhlasím....

    Ach,konečně někdo sdílí můj názor! Souhlasím s názory uvedenými níže ! *9*
  • Je to bezvyrazna herecka

    proste neni nic moc... *9* *9*
  • Nic proti

    Ale neni mi moc sympatisch *9*
  • Pls..

    Dejte sem nekdo zivotopis Hanse Mathesona!!, je sladkej, divim se, ze tu jeste nema zivotopis a foto, kdyz i hral v Love Story Bathory J.Jakubiska. Zaslouzi si to, je uzasnej herec *14* *14* *14*
    • Hans Matheson

      Hansuv oblicej je fakt nadhernej, ale herec je spis prumernej. V Zivagovi byl dobre obsazenej. Jinak nejaky pekny fotky bych si taky rada prohlidla. A na Bathory si kvuli nemu samozrejme zajdu. *3*
      • Re: Hans Matheson

        Hlupano! Hans je herec nadprumernej a jeste nam ma co rict. *5* *3*
  • Sonda do minula

    Poprvé se vyspala ještě coby nezkušená panna s H. Mathesonem v noci z 31.12.1993 na 1.1.1994. Hans byl také tehdy ještě nezkušený panic.
    • Re: Sonda do minula

      Jo..? *7* Mě tedy vyšlo dle kyvadla, že ona už panna dávno nebyla a dle článku, který je výše jsem se koukám strefila.. *5* Ale Hans nezkušený panic byl, jenomže se spolu prý poprvé vyspali 1.9.1995, ona ho převálcovala, jemu se do toho totiž nechtělo a hlavně se mu to ani nelíbilo. *5*
      • Obě jste vedle jak ta jedle. Opravdu k smíchu. Dle jakýchsi stránek spolu začali chodit v únoru 1995 a rozešli se v lednu 1997. Ale - Samantha nezkušená a čistá už dávno nebyla a ani Hans Matheson ne, poprvé to měl s jinou dívkou ještě před Samanthou Morton cca v r. 1994 a bylo to jen jednou. Takže když vstoupil do vztahu se Samanthou, ani on už nebyl tzv. čistý. A nezkušený. Samantha s ním měla sex /tedy pohlavní styk/ za celou dobu jejich chození cca 9x! Takže si zase až tak moc s ním neužívala. To je zase z mé "křišťálové koule".
  • 34 let

    to je ale babucha! *1* *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit