Přejít na výpis diskuzí

Sandra Nováková

OSOBNOST 12.4.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! Jste skvělá herečka a mám Vás ráda :)
  • Milá Sandro, mám pro Vás pár fotografií, na kterých jste s jesenickými seniory. Podobné jsou zveřejněny v galerii. Na jakou adresu je mám poslat?
  • Sandra je fakt skvělá herečka a jedna z nejlepších hereč z ČR, to je fajn pocit vídat ji v seriálech atd. V žádném případě si nemyslím, že by se jen tak vyslíkala a v dnešní době to stejně dělá kdekdo, myslím si, že to dělá kvůli perfektním rolím ve filmech
  • Sandra si mě získala adopcí psí slečny, přeji jim hodně krásných soplečných chvil a zážitků.
  • Nevíte někdo, kde bych ji mohl v Praze potkat? Kam chodí, jestli má přítele atd.? Budu rád za každý názor. díky
    • Nechci ti brát naděje, ale je to herečka a v Česku poměrně dost slavná (i když většinou hraje jen v podřadných stokách typu Ordinace apod.), to znamená, že je i finačně zajištěná. Taky se podívej jak vypadá, takováhle holka nezůstane dýl jak měsíc bez partnera. A kdo jsi ty? Ňouma z osobnosti.cz co ještě bydlí s rodiči a nemá ji prakticky co nabídnout. Radím ti vzdej to, ta má daleko lepší nápadníky.
  • herečka? leda tak v Bylo nás pět,blijé na kanapé...odříkat text umí každej,stejně jako se věčně producírovat nahej...kdyby talent měla,ukáže ho ve svém projevu,ne tělu..
    • Ty jsi taky.. tak drž hudbu . Sandra je super herečka *5*
  • Je prostěnejj.Má mnohem lepší vlasi než Avril Levigne.A také má hezký úsměv avlasi.Jeprostě úžasná.Moc jí to sluší v ordinaci v růžové zahradě.
  • MILÁ SANDRO!
    Přeji Vám mnoho štěstí a úspěšných dnů !!! fanda JIŘÍ *14* *14* *14*
  • Ahoj,jsi fakt skvela herecka,sleduji kazdy dil ordinace v ruzove zahrade.
    máš velice mily usmev.tesim se az zitra bude dalsi dil.a taky preji odatecne vse nej nej nej k narozeninam.Nicole Krátková(11 let)
  • dneska dává ordinace huráá :-) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit