Přejít na výpis diskuzí

Sara Paxton

OSOBNOST 18.3.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej

    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Děti z duranga

    Právě teď v televizi končí film děti z duranga na čt 2.Jednou jsem to,už viděla a je to mooc hezký film.
  • všechno nej!!

    vše nej:), jsi dobra..
  • Super herečkaaa

    *14* *15* šuperrrrr
    • hi

      ježiši neumíš napsat super místo šuper je to trpný blbe
      • cha

        ahoj saro to co sem o tobě psala hezkýho sem to asi dost přehnala přestáváš se mi líbit protože si ses zamilovala do jesseho mccertnea (jesse mccartney) a já se do jesseho pořádně zamilovala byla sem tvou největší faninkou co asi máš a vim že ho miluješ omilem se se koukla na ty filmi kalifornické léto a viděla sem všechno co si dělala s jessem i když vim že je to jen film stejně sem hrozně naštvaná *16* *16* *16* čau ! tvoje bívalá nejlepší faninka
        • Re: cha

          a eště něco saro mám tě ráda ale už jen trochu nevím eště si rozmyslím jestli budeš moje nej celebrita za týden napíšu jestli jo tak čau *5*
          • Re: Re: cha

            jo si čau
            • cawiiiikkk

              ahojik sari mam te hodne rada a doufam ze budes mit koncert nekde v praze nebo v cesku mam te hodne rada ahojjjjj *15* *14*
    • sara

      AHOJ SARI JAK SE MÁŠ JÁ DOBŘE VIDĚLA JSEM TADY NA OSOBNOSTÍCH ŽE TI 20 A ŽE SI BÝK JAKO ZNAMENÍ V HOROSKOPU *14* TO JÁ SEM BLÍŽENEC A MÁŠ MOC HEZKÝ VLASI FILM AQUAMARINE JE KRÁSNEJ ALE TY SEŠ PROSTĚ SUPPPPPPPPEEEERRRRRRRR HEREČKA A SSSSUUUUUUUUUUUPPPPPPPPEEEEEEEERRRRRRRRRR ZPĚVAČKA A JSEŠ MOC MOC HEZKÁ A MĚLA BIS BEJT EŠTĚ MODELKA PROTOŽE BI SI BYLA NEJHEZČÍ MODELKA SARI TAKY BICH SE CHTĚLA MENOVAT SARA ALE CHTĚLA BICH BEJT TAKY BLOND A CHTĚLA BICH MÍT I MODREJ MELÍR FAKT TI TO SLUŠÍ ALE JÁ MÁM VLASI HNĚDÝ A PŘÍRODNÍ BLOND MELÍR A SESTŘIH VLASŮ SOU VISEKANĚ ZASTŘIŽENÝ JAKO TY MÁŠ ZASTŘIŽENÝ VLASI PŘESNĚ TAKOVEJ SESTŘICH JAKO MÁŠ TY VÍŠ A MÁM HNĚDO ZELENÝ OČI A TY MÁŠ MODRÝ A TY SOU KRÁSNÝ SEŠ HODNĚ MOC HEZKÁ TAK AHOJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3*
      • ???? no...tak trošku brzdi! *3*
      • cristiii

        Re: sara

        Heeej...ty asi moc česky neumíš co??:D:Dty chyby tve!!!:D:D:D:Dbože!!BICH!!!:D:D:Dj ak to nekdo muze napsat???:D:D:D:D:D
      • Re: sara

        si blázen nebo co??!!
        • Re: Re: sara

          kdo je tady blázen to si jako řekla mě jestli saru nemáš ráda tak tady nemáš co dělat co se sem k nám cpeš
          *5* *16* *10*
          • i love

            jsi super H.a Z. I LOVE YOU SARA PAXTON I LOVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4*
            • chtěla

              chtěla bych se s tebou vifotit a autogram a chtěla bych tě vidět a setkat se s tebou *4* *15* *1* *14* *3*
            • i lova sara

              love love love love love love love love love love love love love love *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsi jsi jsi jsi super super super super super chtěla bch aby si hrála v novím filmu saro třeba aby si natočila film aquamarine 2 to by bylo super ale aby tam hráli stejný herci a hlavně ty sáro !!! můžou tam bejt noví postavi ale jako třeba noví přátelé nebo tam a né aby ty noví postavi dělali dabler nebö aby nějakýho herce co už tam, je aby ho zastupovali to ne to by bylo už trošku blbí mohla bys prosím pls natočit film aquamarine 2 nebo nějakej novej a jinej dík saro
  • ttt

    Je uplně podobná Alexis Bledel že??? *3*
  • No za to se vám omlouvám, jiank nevím jaká je doopravdy, tam byla pěkně potřeštěná.

    Mě se teda absolutně nelíbí v summerlandu jako to co hraje se mi nelíbí, protože miluji Jesse McCartneyho. *16*
    • sara an jesse

      no jo máš pravdu miluje ho jesseho ale je moc hezká a já ji mám ráda jako herečku i tak *3*
  • david16

    Kravka

    Tvl odkdy je tahle osoba. Je to píča největší !
    • ty si píča

      ty si píča sara je největší krasavice ty zmrde píčo mrdko *16*
  • www.videofilmy.net

    Film se Sárou Paxton i s Emmou Roberts je na internetu včeštině.Je to film:Aquamarine.Je to náááááááááááááádhera. Je tam i spousta jiných filmů.Mrkněte na www.videofilmy.net.
  • MTV

    Nedávno sem jí viděla na novém programu MTV. *14*
  • zirafaandy

    Sara-Paxton-Daily.

    Založila jsem blog o Saře Paxton:

    http://sara-paxton-daily .blog.cz/

    Tak jestli chcete,mrkněte se tam!
    • zirafaandy

      Re: Sara-Paxton-Daily.

      Jo a nezapomeňte si tam vymazat tu mezeru mezi tečkou za daily a blog,ono to tady takhle něják blbne,ve všech odkazech to dělá mezery:( Tak díky moc,prosím mrkněte:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit