Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amandamiley

    best

    SeLly Is BéSt .....I LoWe You *14* ....SelL DeMs & MiLEy 4EwéR *4*
  • !

    Seleno, ty trapko jedna, která si říkáš hvězda, k narozeninám ti přeji něco co možná nejhoršího! Nenávidim tě!
    --> JANET
    • Re: !

      Jste fakt úplný dementi..!...Tak za prvé, proč sem píšeš když, Sel nemáš ráda??! A ty, ten... no prostě to druhý, ty idiote, to bylo potravinnářské barvivo, který jde mít!!! Uklidněte se...
    • Re: !

      A ještě jedno jsem zapoměla dodat: JE TO KRÁVA! A pokud si myslíte že ne, tak mi řekněte jak byste nazvali někoho, kdo barví koně na růžovo a ohrožuje tak jejich zdraví?
      • Re: Re: !

        Seš ubohá ;) Napřed si zjisti informace, a potom piš ..
  • stormgirl

    Hmm

    Tak zpráva Pište nepomohla, protože stejně nikdo nepíše... *9* *9*
  • Fotky

    Ty fotky kde je Selena vždycky jako nějaká pohádková postava jsou vážně nádherný!!! http://nikolstars.blog.cz/1012/new- photoshooty *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *3*
  • Myslím...

    ...že jste opět nepochopily, co jsem svým příspěvkem myslela, což opět značí, že jste ještě děti. Nebudu vám už nic vysvětlovat, protože by to stejně nemělo cenu a znovu bych se dočkala jen odpovědí od dětí, které v plno věcech ještě nemají jasno a nemají svůj názor. Všimla jsem si totiž, jak tady všichni opakujete jeden po druhém. Napíše to jeden a za okamžik dalších pět. Navíc způsob kterým jednáte! Verik93, TY NEMÁŠ ŽÁDNÉ PRÁVO mě oslovovat ''pizda jebatá'' sama jsi dilina vypatlaná, že to svět neviděl...
    Stormgirl, ty máš zase opravdu co říkat o mém věku... Chováš se jak 13ti letá puberťačka, která tropí hysterické scény, když někdo urazí její oblíbenou dětskou hvězdičku. Já jsem svůj věk napsala, ale tys radši ten svůj neuvedla ani ve svém profilu!
    No nic, už jsem nepůjdu protože s vámi není rozumná řeč. Vy si myslíte, že na diskusi se nutně musí psát jen kladné věci, ale od toho je to diskuse, aby se diskutovalo a každý napsal SVŮJ NÁZOR! Jenže vy názory ostatních bohužel neumíte přijmout. Možná až budete v mém věku, tak se vaše názory změní... Ale mě ten můj mi už opravdu nikdo nevezme. Uvědomte si, že jsem 4 roky plnoletá a neměním názory namátkově jako nějaký puberťák.
    • sel.96

      Re: Myslím...

      Ztrapňuješ se tu. ;) Ano, jsme děti, a co? Jsem ráda dítě, mam ráda Selenu Gomez která podle tebe ''nic nedokázala'' .. a co jako? Stejně ti tu nikdo nežere, že je ti 22, je ti max. 13 let. Ano - přesně tak jak psala 30.04.1998 - jakmile je nám 18, tak neměníme názory :D Ukazuješ tu svojí neskutečnou blbost. ;) Běž si za Gagou nebo za tím, kdo podle tebe ještě ''něco dokázal'' .. Vlastně, ty už jsi u někoho kdo dokázal, že má talent bez toho, aby se chovala jako děvka, brala drogy, pila a oblíkala si na sebe bůhví co aby si jí vůbec někdo všiml. Ano je to Selena Gomez. Děkujeme že laskavě odcházíš. Sbohem.
      • stormgirl

        Re: Re: Myslím...

        Tak za prvé: Dvaadvacet let ti není, protože takhle otravujou se svým věkem jenom děti, který už hrozně chtěj bejt dospělý! Za druhé: 13 mi není, je mi 15... To je celkem podobný. :-) (Neuvedla jsem věk proto, protože se na něj nikdo neptal...) A ano, jsem docela naštvaná, když Selenu urážíš, protože na to nemáš právo! Neznáš jí! A za třetí: Nikomu by nevadilo, když bys napsala svůj názor. I kdyby to byl názor, že jí nemáš ráda. Jako třeba: Filmy ve kterých hraje nemám ráda, jsou pro děti a jsou jednoduchý, její písničky moc neposlouchám, je to spíš taneční hudba, a ona navíc hudbu bere jenom jako zábavu, ne jako svou práci. Mám radši jiný osobnosti, ale třeba až bude starší, tak bude mít víc co nabídnout. Moc jí nemusím... Nebo tak nějak. Nevím přesně, co ti na ní vadí, ale můžeš to aspoň napsat tak, abys jí u toho neurážela, a aby to bylo srozumitelný, čitelný a pravdivý!!! S těmahle dětinskejma "argumentama" běž někam!!!!
        • 30.04.1998

          Re: Re: Re: Myslím...

          Neasi :)) Selena něco dokázala, odmala měla sny, byla chudá a chtěla jednou říct: Ahoj, jsem Selena Gomez a vy sledujete Disney Channel - a svůj sen uskutečnila ;) A taky - sláva jí vůbec nestoupla do hlavy! Jí vidíš jak jde po ulici, má tenisky, mikinu a obnošený tepláky ( To dokazuje že nemusí mít každej novej modýlek ) a ne jako Gaga, kterou když vidíš jak jde po ulici tak má kostým jako sklenice a na hlavě maso! Tý už to trochu oblblo, ta sláva, nemyslíš? V čem je teda tak úžasná? Navíc ona pro nikoho nic nedělá, jen se zviditelňuje tím jak je svá a kašle na pravidla - ??? ... Ale Selena, ta je ve společnosti UNICEF, pomáhá dětem, chodí do nemocnic a taky měla a má akci Dream out loud která je mimochodem taky charita ;) Tak si o ní nejdřív neco zjisti a pak jí urážej! (Chutnáš to co si nam napsala sama ;)) Ona na svůj věk toho dokázala strašně moc.... a to už je slavná od 7-8 let a sláva na ní nijak nepůsobí - narozdíl od tý tvý legendy Gagy ;) Mě je 13 a řeknu ti, že se za to vůbec nestydím ;D jedinej kdo se tady totiž chová jako dítě, seš ty :)
    • verik93

      Re: Myslím...

      Můj názor se nikdy nezmění..já si totiž budu chodit pro BRAVO a POPCORN klidně i v důchodu! Takže ses tu zase podělala sama....Jo a za tu Dilinu díky....už jsem se nemohla dočkat až to nějakej magor napíše jako první ♥ moc děkuju ♥ :-*** udělala si mi ohromnou radost :-* ♥♥ Já se jako malá narozdíl od tebe nechovám, ale když tu někdo začne urážet mojí oblíbenou celebritu tak to pak klidně jo...klidně se tu ztrapním - jenom kvůli ní!!Nechápu proč ti to tak vadí...se sem nevracej..ty jsi taky fakt uplný střevo co? Napíšeš že já nemám právo ti nadávat, ale ty právo máš, na to abys tu urážela Selenu Gomez?Jo jasně četla si dobře....Selenu Gomez...to je totiž krásná holka která si něco vybojovala a ta, která si jde za svým snem..ty tu radši ani nejsi zaregistrovaná aby ti nikdo nemohl nadávat, tak jako to máš ve zvyku ty! Ještě jednu věc ti řeknu...Kdyby si stála před Selenou tak by ses nezmohla ani na slovo..ale tady ze sebe děláš Xenu!
    • 30.04.1998

      Re: Myslím...

      Tak zaprvý ty slušňačko =) To jako myslíš že když je někomu najednou osmnáct že mu něco blikne v hlavě a řekne si: Ahá, já už nebudu měnit názory! :) To jako fakt myslíš že každej kdo je dospělej už prostě názor nemění??x D protože tam to vyznělo :D HEJ LIDI KOMU BUDE OSMNÁCT TAK OD SVÝCH 18TI, OD TÝ CHVÍLE CO MU JE 18 SE MU V HLAVĚ PŘEPNE KNOFLÍK KTEREJ JASNĚ ŘÍKÁ ŽE NÁZORY SE NEMĚNÍ :DDD Ty jsi tak trapná, holka.... xD Jaký máme rádi celebrity, do toho ti vůbec nic není tak nevim o co se tu snažíš, proč sem lezeš a snažíš se nám měnit názor :DD Ještě když říkáš že ho měnit nemáme xD Nám ho taky nezměníš ty nulo :DD Chováš se jak kdybys byla nějakej mudrc a ještě jediná chytrá na světě :D Neumíš se sama zkritizovat vidíš špatnosti jen na druhých :D A že my je na Selence nevidíme?? No a co?? Jsme přece jen děti xD Ty říkáš aby jsme si něco zjistili než začnem kritizovat Gagu, ale ty si taky nic nezjistíš a kritizuješ nám taky Selenku :D To jen dokazuje, že máš ještě pubertu ;) Jinak by si do týhle Disney diskuze ani nevlezla ;D A taky tě fakt moc nechápu... Ty začneš psát takovej mega sloh, ale první věta v něm je, že nám už nic vysvětlovat nebudeš .. :D Bože ty si tak trapná.. xD
  • hudy

    Varování

    Tak jsem vám to tu zase smazala a upozorňuju, že pokud se to bude opakovat, nechám vám smáznout i profily! Máte štěstí, že aspoň jeden z vás měl rozum, proto to prozatím ještě neudělám...a nemyslete se, že plácám do větru, kajuska4 vám to potvrdí, že? Nebo ti bylo málo, že jsem ti nechala sebrat "jenom" správce? Slibovala jsi, že už nadávat nebudeš a co vidím?! *13*
    • kajuska4

      Re: Varování

      Hm..ale jestli budete mazat profil tak všem řeknu že tohle je *****stránka!A ať chodí spíše na FB než sem když si začali tak co mám dělat asi všem to řeknu ať si smáznou profily a to snad nechcete! *16* *9*
      • Re: Re: Varování

        Jestliže někdo bude nádávat na konkrétní osobu nebo na fanoušky téhle diskuze tak nezůstanu v koutě a budu mu nadávat taky. *13* Od toho je pravidlo oko za oko zub za zub !!!!!!!!!!!!!!
        • hudy

          Re: Re: Re: Varování

          Tak přesně tohle se tu praktikovat nebude!! A nejenom proto, že vám to stejně smažu! *13*
          • Re: Re: Re: Re: Varování

            hele ty jsi byla celou tu dobu na diskuzi miley.Prej žej jsi to kontrolovala všude.
            furt jsi byla na diskuzi miley,tak nepovídej že jsi to kontrolovala všude.
            • matulinek

              Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              Nech Kájush napokoji! *5*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              Já...proč bych byla na takové ****** když jí nenávidím diť nebyla jsem ta už skoro mědíc...já když jí nenávidím tak se radši na ní nebudu dívat ještě bych zgebla z ní.. *1*
          • Re: Re: Re: Re: Varování

            a taky jste jim smazal správcovtsí jkao Kajusce. Já mám pocit, že tomu, kdo tady nadával ne..
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              přesně..jako nevím proč jsou správci když se o dizkuse nestarají..nechápu.. *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              Prostě kdyby se nadávalo na Miley diskuzi tak je to hned pryč, ale někde jinde tam to může být 2-3 dny a je to úplně všem jedno!!
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              Ano přesně máš pravdu..tam ti nám nadávali ještě víc i přes vzkazy že jsem prej pí** a já nic smazala jsem to.. *9*
          • Re: Re: Re: Re: Varování

            a řekl jste tohle i těm, od Mileyny. Ti taky nadávají a to ti jaksi nevadí...
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              Ok..dobře..ještě kdyby bylo volné tak moje kamarádka by byla správce a smázne to tu dříve..ale je to plné..škoda mno..a stejnak ti co jsou Sel správci to tu nemažou..měli by jste je smazat *3*
            • hudy

              Re: Re: Re: Re: Re: Varování

              A jak jsi na to přišel(a)? Řekla jsem to samozřejmě všude a všem, kde psali něco nevhodného!
        • kajuska4

          Re: Re: Re: Varování

          Přesně máš 100% pravdu.. *5*
  • stormgirl

    Jó, jó!!

    Selenko, Selenko! Na tebe nikdo nemá... *4*
    • Re: Jó, jó!!

      VYPADÁ TO,ŽE JI MILUJEŠ JAKO JÁ. ZKUSÍM SE SELENY ZEPTAT,JESTLI BY TO NECHTĚLA ZKUSIT VE TROJCE. *15* *15* *15* TO BYL JEN VTIP. JÁ SE NECHCI O SELENU S NIKÝM DĚLIT. *15* *15* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
      • stormgirl

        Re: Re: Jó, jó!!

        No ještě že si děláš srandu...
        Ale jinak ANO, miluju jí nejvíc jak to jde!!! *14* *14* *14* *14* *4* *4*
        • Re: Re: Re: Jó, jó!!

          TO JÁ TAKY. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
          • stormgirl

            Re: Re: Re: Re: Jó, jó!!

            Tak to je Selena určitě šťastná!!! *1* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jó, jó!!

              NO TO JE. *14* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • sel.96

      Re: Jó, jó!!

      Nemá, ani nikdy mít nebude *14* *14*
  • mattie

    A Year Without Rain

    http://demdemilovato.blog.cz/1009/s elena-gomez-a-year-without-rain-mp3


    kuknite na môj blog nájdete tam odkaz na mp3 Selena Gomez - A Year Without Rain a tiež nový videoklip, myslím, že je to Selenina zatiaľ najlepšia pesnička s najlepším klipom
    • Re: A Year Without Rain

      Taky si myslím že ta píseň A year without rain je její zatím nejlepší píseň a ten videoklip nemám slov Selena je nejlepší a podle mě bude vždycky na 1 místě *15* *15* *4*
      • kajuska4

        Re: Re: A Year Without Rain

        Ano máte pravdu tahle písnička mně fakt dostala to jo *14* *14* dneska jsem jí poslouchala i venku *14*
  • Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

    Ty vole, vy jste fakt slušně vyjebaný!! Víte proč sem chodím? Abych obhájila opravdové celebrity úrovně LADY GAGA, které si první místo zaslouží 1000× víc! Ona totiž, jak sama prohládila, není nějaký snaživec který začínal na talentových soutěžích jako všechny ty dětské hvězdičky z Disney! Ona na to šla pěkně postaru, jak se to dělat má... Nebála se být jiná než ostatní a vybojovat si pozornost... léta vystupovala po klubech aby získala cenné zkušenosti! Ona není jedna z těch ''istantních celebrit'' které se proslavily přes noc jen díky tomu, že se objevily v nějakém ubohém seriálu pro děti řekněme vaší úrovně. A dále, co se týče té charity!! Pro vaši informaci, ona si z peněz které vydělá nenechává ani cent! Vše vráží zpět do svých vystoupení aby uspokojila své fanoušky, tak moc jí na nich záleží! NENÍ to žádná komerční děvka a část peněz také věnuje americkým školám, kterým peníze pro vzdělávání dětí a mladých lidí chybí! A další z řady OSOBNOSTÍ které obdivuji a které udělaly něco pro charitu je Michael Jackson! On udělal pro charitu nejvíc v historii popových hvězd! Jezdil po dětských nemocnicích, věnoval jim závratné sumy peněz, rozdával dětem hračky a byl šťastný že ony jsou šťastné!! Podle vás je charita když se nějaká ubohá hvězdička z dětského seriálu vyfotí s pár fanoušky??? Promiňte, ale to těžko! Příště si zjistěte informace než budete soudit lidi jako Lady Gaga. Tak a teď už si běžte zapnout Disney, ať nezmeškáte nový díl kouzelníků... Tahle stránka se totiž jmenuje osobnosti.cz ne disney.com :-)
    • sel.96

      Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

      Tak pro informaci, Selena chodí do nemocnice i na charity :D A za to, že udělá nějakou autogramiádu pro fanoušky nechce peníze, jako někdo! Jasně no - Selena v 7-8 letech bude někde v klubu .. Doufám, že je ti jasné, že ti nikdo nevěří, že je ti dvaadvacet :D Ano, Disney si klidně zapnu, jsou tam normální herci co nenosí maso aby se vůbec proslavili.
      • 30.04.1998

        Re: Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

        Neasi :D A co že na Disney nemluví sprostě, herci z toho nedělaj skandály a dávaj tam i kreslený věci jako například Play House Disney nebo v normálním programu Phineas & Ferb? :D Nechtěj zkazit mláděž, chtěj aby naše generace nelítala v průšvihách a nebrala drogy :D No a nezviditelňujou se tím že maj trapný kostými, maso na hlavách nebo podpatky vyšší než Eifelovku :D Sorry, nevim přesně jak se to píše jsem dítě nejsem chytrá jako ty xD Prostě se tu o nic nesnaž, kromě tebe na tuhle diskuzi lezou fanoušci Sel a těm názor taky nikdo jako ty nevezme :D
        • verik93

          Re: Re: Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

          Jo a taky ještě jednu věc...ta tvoje Gaga je taky pěkně sobecká když nemyslí na zvířata....co třeba její kostým z masa? Tím akorát uškodila Zvířátkům a organizaci pro ochranu zvířat...jestli ti něco říká PETA...taková je to hvězda a legenda!Může být na sebe hrdá, za to co dělá! Narozdíl od Seleny-ta zvířátka miluje a nikdy by jim nedokázala ublížit ♥ Dělala vůbec někdy Gaga photoshoot se zvířátkama? Jestli jo tak ho měla na hlavě a nebo z něj měla udělanej kožich co?
    • verik93

      Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

      Takže za prvý..Selena asi OSOBNOST je když je na týhle stránce ty hlavo!!svůj názor so strč do prdele nikdo na něj není zvědavej!!Gagu si tam strč taky...i s tím masem!!:D Můj názor mi taky nikdo nevezme a už vůbec ne taková Pizda Jebatá jako ty!! Za druhý...to si jako myslíš že je Gaga lepší než Selena? Tak to asi těžko když má 5042 fanoušků a Selena 5805 (a to jenom na OSOBNOSTI.CZ) jinak by si Selena celou tvojí Gagu strčila do kapsy! Člověk nemusí být legenda jenom kvůli tomu že má miliony skandálů jako Gaga...! jak asi Selena mohla ve svejch 8mi letech tancovat po klubech debilko - když začínala jako 8letá :D ty se nad sebou zamysli a nelez na tyhle stránky nebo je zaviruješ svym rozumem...Jdi si laskavě do diskuze Gagy a nesmrď tady! Chce se mi brečet jak si blbá...Selena aspoň narozdíl od Gagy nelítala nikdy v drogách! Taky nechápu ještě jednu věc..tobě je kolem 22 a lezeš do diskuzí celebrit z disney channelu...kdyby ti byli lhostejný jak říkáš...nikdy by si nevlezla do týhle diskuze!Už sem radši ani nepiš...tvoje názory jsou všem ukradený, protože fanoušci Seleny budou na naší straně a ne na tvojí...tak nevím o co se tu snažíš...
      • 30.04.1998

        Re: Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

        Neasi tvl.... Gaga a maso :D omg ta se může normálně jmenovat Lady Masox.........
        • stormgirl

          Re: Re: Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

          Já si myslím, že až budeš starší a moudřejší, tak ti ten názor spíš někdo vezme! Protože mi je jasný, že ti dvaadvacet není! Tvrdíš to jen proto, že si myslíš, že když budeš starší než my, tak budeš i chytřejší, ale kdo ví, kolik je ti doopravdy! Nevěřím ti ani SLOVO! :-S
    • ronnieselly

      Re: Můj názor, který mi NIKDO nevezme !!!

      kdyz ti tak vadi tak si bjez za svoji LADY GAGA a JAKsonem a never vsemu co napisou na net nebo do casopisu jestli nevis tak tak si lidi videlavaji ze napisou pul pravdy a pulku si vymisli aby ten clanek byl zajmavejsi jestli to nevis :PPa kdyz ti tak vadi tak si sel nevsimej :PP
  • SElly

    selly je moc pěkná ale něco mi na ní vadí a proto nemůzu rict ze jii zboznuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit