Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    Novinky

    Ahoj,nemáte někdo něco nového o Shayne Wardovi??Asi ne co??Ono moc nových věcí kolem něj není *10* *10* A mimochodem to co tu píšete jsou fakt jako přehnaný keci,to s tebou musím souhlasit:vzpamatujte se tu všichni *1*
  • Re: vzpamatujte se tu všichni

    ano ano souhlasím s tebou
  • vzpamatujte se tu všichni

    Proboha podívejte se co sem všichni píšete...Shayne je super, ale nepište sem takový prasečiny!!! Navíc když polovina z vás ani neumí normálně psát bez chyb! Nevím komu chcete cpát, že Shayne si píše s každým, kdo mu napíše e-mail, že jste jeho přítelkyně nebo nedej bůh jeho sourozenci nebo co ještě, já nevím! Vzpamatujte se! Každej má svýho idola, ale nepřehánějte to tak...u některých z vás to prostě už hraničí mezi demencí a debilitou...nevím, nechápu vás i když jsem Shayne-ův fanda*7*
  • je můůůůůůůůůj

    jééééééééééééééééé ééééééžiš .......
    na co si tu vlastně hrajte? já ho miluju ,já taky ,já sem z něj úplně hotová ......a takový kecy *9*
    to se mi snad jen zdá ... já jsem s ním byla v jednom podniku .ale byla jen náhoda teda ,že jsem s ním potkala.no prostě se s tím taky nevitahuju i když jsme si podali ruce a dal mi pusu na tvář.ale byla jsem v sedmém neby.já ho taky myluju ale neopakuju to tady 5 ktát na této stránce *3* já vám vaše názory neberu ale samy si přečtěte.je to prostě přeplácaný......... *3* *9* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Re: KIM GROVINGHEM

    HA HA. Dobře si hraješ na anglánku. To bych o tobě něco musela vědět. nauč se psát normálně.... *3* *1* bye
  • KIM GROVINGHEM

    AHOJ . JMENUJI SE KIM A JEM ANGLIČANKA .SE SHAYNEM SE ZNÁM UŽ DLOUHO .JSEM DO CZ REPUBLIC JEZDÍM IN OBČAS. BYLA JSEM S NÍM PŘIHLÁSENA TAKÍ DO X-FACTOR.A S POLU KAMARÁDÍME UŽ OD DĚCTVÍ TAKY JSEM S NÍM CHODILA A UŽ TO ZASE VYPADÁ ŽE HYDE BUDU.I KDYŽ MÁ TU SVUJU GIRL .ALE JETO SUPR GIRL JE MI 24 AKO JEMU .MÁM MU OD VÁS NĚCO VYŘÍDIT?

    JIM
    *4*
  • agnes218

    Re: shayneeeeeeeeeeeee

    No to bych chtěla vidět jak ty si s ním píšeš, když ani neumíš pořádně anglicky, protože jinak by si věděla, že muck znamená hnůj!!! *7*
    se podívej sem: http://slovnik.seznam.cz/?q=muck&lang=en_cz
    nechápu proč máš Shayna spojenýho s hnojem, chudák? *9* *13*
  • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

    Jasny mno proc by mel chodit s Nejakou Ceskou??... *15* *15* *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

    Tim ze si s nim ale pises se jako pekne doost vytahujes!!!A jeste neco proc by te mel mit rad?? *13*
  • Bezva véča a výlet do Manchestru

    hele my jsme s ním byly na véči, jak jsme byly v Manchestaru.. Byl fakt super máme i fotky. Takže nevím co tady řešíte. Dokonce se mnou něco chtěl mít. Moje kámoška jenom tiše záviděla. Protože tam byla se svým klukem... No jo holky to chcoe mít konekce. Má kámoška s Anglie ho moc dobře zná, jelikož je modelka s jeho klipu IF THATS OK WITH YOU *14* *14* *14* *14* *1*
  • humanic

    Re: Datum narození

    JOJO,správně narodil se 16.10.1984!Já to vím určo,protože jsem se skoro stejně narodila *1* Akorád o 9 let dříve *9* A to je škoda!!Jinak se těším až tu bude mít Shayne někdy koncert! Ale to vy asi také co? *14* *14* Tak se mějte ahoj
  • Datum narození

    Shayne se přece nenarodil 16.9. ale pokud vím tak 16.10. Může to někdo opravit?...Jestli je tohle fan stránka tak by tu měly být asi pravdivé údaje, ne?
  • Re: Re: shayneeeeeeeeeeeee

    kdyby neco tak jeho jmeno se pise shayne word rarlis ze ? no jasne zarlis hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: shayneeeeeeeeeeeee

    Jo to určitě tě pozval k němu domu co??A píše každý den hahaha *1* *1* Kdoví jestli si s ním vůbec píšeš!!! *1* *1* Já sice ne,ale už sháním jeho meilík *14* *14* *14*
  • Shayne´s meil

    Ahojík,hele nemá někdo pls meil na Shayne Warda?Ale aby byl pravý pls,já bych si s ním chtěla psát,ale nikde jeho meil nemohu najít!! :- *10* Tak pls dejte vědět díky! *3*
  • Re: shayneeeeeeeeeeeee

    jj Jasne, pozval te domu... miluješ ho.. pises si snim, ale HLAVNE ANI NEVIS JAK SE PISE JEHO JMENO, TY TRAPKO !!! jo a jinak jeho mail ma tady asi každej, pac je na jedne nejmenovane strance *9*
  • shayneeeeeeeeeeeee

    shyne word je uzasnej a ma nadherne pisnicky je k nakousnuti kdyz jdu vecer spat tak si vzdy opakuju jeho pisnicku If Thats OK With You a potom nemuzu spat protoze na nej porad vspominam *14* *1* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* proste ho milujem muck *14* *14* mame jeho mail ale ten mail nikomu nikomu nereknem pise nam kazdej den ze nas ma love rad my jsme mu napsaly ze ho milujem mucik *14* *14* je hrozne sexy pozval nas k nemu domu pres mail ze nam zaridi letadlo a tak zarlite co? *15* pozdravuj te ho ze ho milujem a posilame velikou pusinku pa pa mucik
  • Re: Re: Re: Re: TY KRÁVO

    jestli ty s nim chodis tak jsem svaty papes uvazujes? *5* ikdyz mam jeho mail tak nejsem tak posedla jako ty ikdyz si dopisujem spolu no a co je to clovek jako ty. ze je krasnej dobre je nadhernej psal mi ze me ma rad no a co!!!!!!proste je muj favorit no co jeto clovek.uvazuj o tom co jsem ti napsala *9*
  • ?????????????????????

    shayne ward je uzasny aje priserne krasnej
    kazdy den si posloucham jeho pisnicku ktera se mi libi a to je If thats OK WITH you.ja si s nim pisu pres mail je to proste uzasny clovek mam ho rada .
  • Autogam

    já mam taky jeho autogram, napsala jsem si o nej ;-)) a prisel mi *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit