Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a ráno si vstala a měla si nohu v nočníku ne *1* *7*
  • já mám jeho autogram a byla jsem za ním úplně sama a to mi je 15 udělala jsem si sním pár fotek a ty mám vylepeny na zdi v mém pokoji a v té americe jsem tam byla s tetou jinak by mě tam nepustily když jsem mu položila otázku jestli mě nedá autogram tak mě odpověděl jasně beiby samořejmě anglicky když jsme odjížděli tak mě políbil bylo to od něho sladký já mám stejný oči jako on a jeho jméno se čte (ší lejbilaf) mimochodem.já mám včechny jeho filmy.Jo a jěště mi ukázal své medajle za marathon a jěště jiné sporty i za filmy, má pěknej dům a jeho pokoj je boží dala jsem mu mou fotku a on si ji hned nalepil na zed a napsal kní něco a já jsem to nemohla přeložit.
  • hey how you talk about him you are normal.You think that is stupid,but he is not stupid unlike you handsome.I saw him with my own eyes and believe it or not is fine.
  • kdo ho viděl at to tady napíše já ho viděla pře 2 rokama *3*
  • s nikým se hádat nebudu (každý má svou pravdu) a je to celkem zábava číst, ale než sem napíšete něco čím jste si "naprosto jistí" tak se koukněte na takovou věc (myslím, že se to jmenuje Youtube :) ) a opravdu si poslechněte jak se jeho jméno vyslovuje, prosím, protože to co tady píšete rve uši ikdyž to neslyším.
  • Já jsem ho viděla na vlastní oči je úžasnej kdybych mohla tak se tam přestěhuju. a jeho jméno se čte (ší lejbilaf) mimochodem.
  • a pro tebe se jeho jméno vyslovuje [šája lebaf] *3*
  • A pro ty kteří nevědí jak se vyslovuje jeho příjmení tak se to čte
    ŠÍA LABAF *3*
  • No jo je to vážně fešák moc jse mi líbí a nejvíc v transformers ve všech dílech. CHtěl bych ho někdy vidět ale o tom se mi může jenom zdát. A je strašně moc sympatickej *14* .
  • Všechno nejlepší!!! *14* zajímavý klučina *4*
  • Happy B-day *4* *4* *4* *3*
  • Shia je moc pěknej mám ho moc ráda nejvíc se mi líbil ve filmu transformers
  • Megan není žádná d**** jek si tady někteří myslíte
  • *13* JE TO LEN obicajni, CLOVEK TAK ISTO jak
    MY . *16*
  • boze vi tu len tarate hovadini , dobre je peknyyy ale aj tak ho nebudeme mat, a mislyte ze on bt nas chcel nad tym sa zamislite peosiiim vaaas, je to len obicajni, clovek, a hned z toho robyte divadlo *6*
  • on je krásnej moc moc a jeho oči oh nemůžu a s megan byli v transformers ůžasní škoda že nehrála i ve transformers 3 ale je dobrý jak sou z něho všichni paf a nikdo neví jak se vyslovuje jeho příjmení
  • jste normalni??

    Jste normalni?? si tady nadavat? nektery prispevky jsou ubohy, kazdy ma svuj vlastni vkus tak jim do toho nekecejte. Nekomu se libi nekomu ne....
  • Re: Re: Shia LaBeouf

    ja ho taky hrozěn miluju mám doma podpis který mi přivezla segra z londýna a jsem na něj pišná když vím že ho měl shia v rukách moje segra ho viděla a to ji hrozně zavidím je uplně božííííííí miluju ho :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Shia LaBeouf

    Ses slepa ty kravo vole je to zdes *9*
  • 11.6.

    ja jsem se narodila ve stejny den jako on *4* *4* mam Shiu strasne rada nejvic se mi libil ve filmu disturbia!!!!!! Chtela bych ho nekdy potkat ale to se nestane! *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit