Přejít na výpis diskuzí

Nikola Čechová

OSOBNOST 10.8.2016 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám.
    Hodně štěstí,zdraví,lásky,práce, nových odebíratelů, nových videí a ať jsi stále tak pohledná a populární jako dnes.
    AŤ SE TI DAŘÍ.
    PS: Jsi boží a mám tě hrozně ráda Niki.
    Jestli si tohle čteš a budeš točit nové video nebo snap apodobě prosím pozdrav Anectt *14* Mám tě ráda!!!!!!!!!!
    AHOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PRO NIKI OD ANECTT!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • Teď jsem zjistila že moje oblíbená česká yotuberka má narozeniny ve stejný den.
    • Ve stejný den jako já
  • Rozhodne nejlepsi nejen youtuberka ale i zena vubec!:) Mila, prirozena, originalni! Nikdo na ni nema:) Teri Blitzen at se jde zahrabat:)))
    • Teri Blitzen je proste pojem.Vycnivala a vycniva,protoze je napadita,na nic si nehraje.Zadna falesna ulisanost jako Nikol(vlastni zkusenost s obema),je uprimna a nenecha se strhnout takovyma husama jako jsi ty.A navic je mnohem hezci nez tahle kobliha s rasama
      • Sama jseš hnusná kobliha s řasama krávo!!!!!!!!!! Nikča je skvělá!
    • PŘESNĚ TAK!!!!!
      NIKČA JE PROSTĚ BEST
      A BLITZEN JE *16* *16* *16* *16* *16* HROZNÁ! AŤ SE JDE ZAHRABAT!!!!!
      • Ty se jdi zahrabat,ty mentalne zaostaly mimino :D
  • Nely Kostková:Nezávid
    • V tomhle ohledu mám svědomí čisté.Sleduji mnoho youtuberek a obdivuju jejich nápaditost a originalitu.Od této slečny jsem viděla asi čtyři videa a stačilo.Nezajímavá,neoriginální,upískaná.Kam se hrabe na T.B. *3*
      • Nemohu souhlasit, každý má sice jiný vkus ale Niki je moc milá a příjemná možná by to chtělo se o ní něco dozvědět a podívat se na víc než 4 videa!
        JÁ ZASE ŘÍKÁM ŽE T.B. JE NEJHORŠÍ YOUTUBERKA! VIDĚLA JSEM OD NÍ 12 VIDEÍ A BYL TO DĚS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        *16* *10* *10* *16*
        S OBĚMA JSEM SE POZNALA VÍC NA YT AKCI ALE BYLO TO BOŽÍ I KDYŽ TERI NESNÁŠÍM.
        NIKI JE BEST
        A TERI BY MĚLA SKONČIT S YT!
        • A skoncit ma jen proto,ze ji vsichni zavidi a nedokazi uznat,ze je lepsi nez jejich oblibeni youtuberi?Holka,doufam,ze tva hloupost neni nakazliva
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám
  • Si strašně moc,dobrá youtuberka a maš,dobre videa a mám tě moc ráda jako youtuberku a dívám se na tvé videa.
  • Ja ji mam rada je srandovni a mila
  • Nicol měří 155cm. Říkala to v ASK NICOL 3. :D
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám
  • Malá,obtloustlá,nezajímavá,nic moc hezká s velmi nepříjemným hlasem.Oproti jiným youtuberkám se mi zdá laciná a nepřirozená a hlavně nezapamatovatelná.Žádná závist to rozhodně není.Mezi ostatníma vyčnívá jen tím,že jsou její výkony a videa o mnoho slabší.
    • Nelo nezávid taky by jsi chtěla být youtuberka ale nemáš na to
      • Synrom Shopaholic kravicek.Nelo souhlasim.Teri vsem temhle kravkam proslapala cestu a oni uz jen odkoukavaly a udelaly ze sebe radoby hvezdy.At se vam to libi nebo ne,Teri je lepsi a tak to zustane.
    • Vůbec nesouhlasím *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit