Přejít na výpis diskuzí

Soňa Pavelková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sona Pavelková

    Suprová spěvačka
  • ahoj Sono nechces nekdy nekdy pokecat?bylo by to super....napis na e-mail nebo na 737 533 589..fakt prosím *14*
  • Mohla by klidně dělat i modeling, je moc kráská a zajímavá zároveň, taková pěkná holka se jen tak nevidí.. *8* *14*
  • soník

    Soňa je moje holkaaa!! Je faaaaakt super!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: soník

      já s tebou nechodim. *1*
    • sona

      njn sona je ta nej!!! *4* a klasne spiva!!! *8* je to ploste frajerka!!! *5*
  • Vážení,nevím kam ste dali oči a uši,Soňa tam rozhodně nemá co dělat a je prostě ubohá a trapná puberťačka,která si hraje na někoho kdo rozhodně není a nebude.Ta neumí ani pořádně mluvit,natož zpívat!!!
  • o super člověku

    je opravdu dobrá ,ta bude superstár.
  • Sona je supr !!!

    Já si myslím že Sona je nejlepší má hustej hlas tím myslím takovej hezkej.Je to frajerka a má na to!A fandím jí je nejlepší... *3*
  • Sonička je prostě super.Už se těším na cédéčko.Má nádherný hlas,ale je fakt,že občas trochu neintonuje.Ale kdo dnes jo?Přeju jí ať to vyhraje a těším se na neději,co předvede od Abby a Beatles.Tak bye.
  • NIC MOC....to co předvedla tuto nedělu bylo opravdu ubohé... *15* *15* *15*
  • PAVELKOVÁ

    přijde mi hodně namyšlená na 15 rokůů... prostě je mi nesympatická,ale musím říct že je to vzhledově šikovná holka ...její povaha ale ....se mi moc nezamlouvá... *1* *1* *1* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit